• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AILASGamebooky - Sci-fi & fantasy
    AILAS
    AILAS --- ---
    MISERY: Na iPhone myslíš takovou tu 3D hru?
    Joe Dever's Lone Wolf by Bulkypix
    https://appsto.re/cz/XwI8N.i
    MISERY
    MISERY --- ---
    Mimochodem víte, že Magie vyšly zatím 3 díly i pro Android a Ajfoun a je to moc povedené?
    A taky teď hraju Lone Wolfa na PC a taky super!
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Nejlépe si za každý odkaz bez boje udělej čárku. A až by došlo k boji či ztrátě KB, tak to celé sečti.
    DARKMAREK
    DARKMAREK --- ---
    Jak to udělat když hraju Lone Wolfa a mám schopnost léčitelství abych si nezapomínal přičítat 1 bod kondice za každý odkaz? Co poradíte?
    KEB
    KEB --- ---
    AILAS: Vypadá to celkem dobře na první pohled.
    AILAS
    AILAS --- ---
    KEB: Jestli to je projeté ocrkem tak bys to mohl hodit třeba na uložto a sem odkaz :-)
    Je to lepší než nic.
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Tak Kharé je hezké, i když je samo. :)
    KEB
    KEB --- ---
    Mám všechny čtyři magie v papíru (ten nikomu nedám :P) a pak jako skenovaný ebook v docu. Má někdo zájem?
    FORGE
    FORGE --- ---
    SLAVIDAN: Mně se podařilo jen úplnou náhodou natrefit v antikvariátu na Kharé a právě že za přijatelnou cenu (oproti jedné nabídce celé série Magie za 1 600,-, kterou jedinou jsem byl schopen najít, což považuji za vydřidušství). Ale na Korunu králů jsem tedy nenatrefil.
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Tak to je hezké. :) Jinak samotný čtvrtý díl Magie co jsem se koukal tak je i samostaně k sehnání i jako nový za přijatelnou cenu, na rozdíl od prvních tří.

    Jo čtvrtý díl Magie, to je snad jediný gamebook, o kterém se mi zddálo, že jsem na místě hlavního hrdiny. :) Ale byla to After story.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    nooooo tak jsem od gf a jeji rodiny dostal dost epickej darek. sadu gamebooku z UK prvnich 20 dilu fighting fantasy :) tak to sem cumel. prez ebay nekdo se toho zbavoval. v super stavu, spravne smrdijou a vsechny z jedny serie, takze do sbirky super :) uz se tesim jak to rozehraju. a konecne po 14 letech zjistim jak dopadne serie magie, protoze ten ctvrtej dil sem proste nemoh nikde sehnat :D
    GRUZO
    GRUZO --- ---
    SLAVIDAN: ja jsem FF pred casem zkompletoval, ale cca posledni tri knihy jsem shanel treba rok. krom antikvariatu je fajn obcas mrknout na aukro nebo databazeknih.cz do bazaru. hodne stesti :)
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Co všechno ti ještě chybí? Mě asi 4 tituly z FF, z toho tři nesehnatelné.
    AILAS
    AILAS --- ---
    YASHAMARU: Musíš procházet antikvariáty. Ono to spousta lidi vyhazuje a já takhle úplnou náhodou sehnal úplně nového Reginalda. Teda procházet. Já je neprochazím jen když jdu okolo nějakého tak občas nakouknu. Nějaký cílený lov to taky není.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    vcera sem dostal od gf raketoplan poutnik v super stavu :) zkousel sem to cist a neni to tak dobry, jak si to pamatuju, kdyz mi bylo 10, ale stejne super :D

    casem bych chtel doposchanet vsechny oblibeny gamebooky z detstvi. ale je to tezky, nikde nic :(
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Snad v nějakých menších antikvariátech :(
    DZANDRE0
    DZANDRE0 --- ---
    Zdravím vespolek. Vzhledem k často nadšeným komentářům asi zbytečná otázka, ale musím se zeptat: Neměl by náhodou někdo na prodej (nebo nevěděl kde by to bylo k sehnání) gamebooky ze série Vyber si vlastní dobrodružství? Chybí mi 2, 7, 8, 11, 12...
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Co konkrétně?
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    V angličtině?
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    Nebyla Magie původně namíchaná mezi jednotlivá vydání u originálu?

    Sorcery! 1: The Shamutanti Hills (Fighting Fantasy Gamebook 9): Amazon.co.uk: Steve Jackson: 9781840464306: Books
    http://www.amazon.co.uk/...preST=_AC_UL160_SR97%2C160_&refRID=140N4TVX727TR13VJAYX#reader_1840464305
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam