• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SEMTEXXI N F Instituce Nezávislých Flákačů

    upcoming events:

    INF 2019 :



    29.11 M Club - Ostrov INF rave
    25.12 SVATEK 2019




    rozbalit záhlaví
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    BOUCA: prosimtě hlavně mi tu nebreč, samozřejmě kdokoli má naprosto plný právo hrát otřesný sračky příšerným způsobem, a může si to ospravedlnit čím chce, stejně jako já mám pravo to komentovat a mít na to názor. Ňoupat se v tom která deska byla jaká nebo jestli jsi měl pitch na +8 nebo +90 je úplně jedno, kromě toho vůbec nevíš kdo jsem a jseš úplně mimo. čau
    BOUCA
    BOUCA --- ---
    SKAFF: Zdar velkovezíre , hejtuj si tu jak chceš, ale Rascal je podle mě jeden z mála lidí ze sceny, co umějí hrát fakt rychlejc a tvrdějc . To že vy si hrajete ty svoje starý utáhlý desky 20 letfurt dokola- hrajte si je , my vám je taky nehejtíme, ale nemontujte se do něčeho-co když přesahuje vaše chápaní a fyzický možností, tak to hned odsoudíte;) byl sem si tam s nim zahrát odpoledne Frenchcore a hráli sme ho asi tak 190- 195.. normálně to hrajem na HC parties o 10 bpm rychlejc. já na svejch deskách nemám žádný zremixlý radiovky a Rascal nemá žádný desky od Benna ... ?! takže špatný drogy ? s těma tvejma 3-4 procentama seš taky dost mimo ... a IMho když někdo hraje desky na -16 tak je to v pořádku...?! ta deska neztratí dynamiku do minusu , ale běda jak jí trochu zrychlíš :-D to sou mi tady zase názory... mějte se hezky a bacha na Hárkor ...:-* jo a ani si mě nemusíš rozmačkavat, nebo reagovat . Sem ze Spectro soundu a ten spolek kluci založili před 15 lety právě kvuli takovejm expertum jako seš ty - a sme na to hrdý ;) Ale rozhodně nikde nefňukáme , že na každý druhý stage hraje stay up nebo něco podobnýho a jak je to hrozný...
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    RASHOND: šmoulí kokot me pri pondelku fakt rozbil :))
    RASHOND
    RASHOND --- ---
    SCIFI: máš štěstí, že jsem četl předchozí komenty :)))
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    tyvole šmoulí kokot :D
    RASHOND
    RASHOND --- ---
    Já pařil radši u pražáků :)
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    SKAFF: tohle mi teda nějak uniklo
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Taková pračka co se vyráběla za komárů
    N_I
    N_I --- ---
    co to je tatramat?
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SKAFF: tak proto si ho furt zve mistni agrosoundsystem, bo jinde nez v takove prdeli to nikdo nechce. A ještě jak si kouse rty, bleee
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    SEMTEXX: chtel jsem mu jen vzkazat, ze mu posilam hroznou facku, protoze nic horsiho jsem opravdu v zivote neslysel. To byl nejhorsi set totalne dementnich picovin, ktery je urazkou nazvat hudba, opravdu nejhorsi radiovy hity a vsechny tyhle hovna z 20 let staryho vysilani radia Evropy dve zrychleny o 1000% s generickym hardtekovym / hardcorovym beatem pod tim celej den v kuse. Jakej ma kurva smysl zrychlovat desky bena 9mm, ktery samy o sobe jsou uz tak rychly, nehlede na to, ze zrychlenim o vic nez 3-4% tu desku proste kurvis a leze z toho šmoulí kokot? Im gonna send you outa space se moc nepovedlo, spis to bylo im gonna zkurvit ti den vymastenou produkci epileptickyho zachvatu. Bohuzel jsem nemel moznost odjet, pohnout se, mel jsem auto primo proti vasi stagi obklopenej dalsima autama bez moznosti se kamkoliv pohnout. Rascale, ty kokote, uz nehraj.
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    myslím že Rascal od Tatramatů
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    nevite, kdo u vas hral cely sobotni den a do noci az?
    DAYA
    DAYA --- ---
    RASHOND
    RASHOND --- ---
    Jedno Svatekční video od Cobliha,takže vše nej do nového roku a ve 2018 na viděnou ;)
    SVATEK vol.15
    https://www.youtube.com/watch?v=uwemCPBlUOE
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    01122017

    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---


    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    15-17.9 SouthRave

    INF / TATRAMAT / SWO / COMBAIN
    SEMTEXX
    SEMTEXX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam