• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOBIMůj umělecký koutek
    BLUE_BERRY
    BLUE_BERRY --- ---
    WOLDEMAR
    WOLDEMAR --- ---
    HOBI: sublimacia
    HOBI
    HOBI --- ---
    Moje zcela nové dílo, zrovna dokončeno::)

    Nazval sem ho "Erupce na slunci 2D( v lasce a prostoru ).
    Jedná se o emotivně velmi silný odraz erupci na slunci, poukazujíc na to, že láska je všude a záleží hlavně na neměnícím se obalu našich vztahů.

    HOBI
    HOBI --- ---
    hle mé nové dílo...toto dílo nechám bez komentáře a pouze na fantazii Vás, mých milích draků::love

    HOBI
    HOBI --- ---
    budu muset použít jiné techniky a holt tam nebudou blesky::L
    HOBI
    HOBI --- ---
    a zase nejde
    HOBI
    HOBI --- ---
    ale nezoufejte, již sem si stahl novou verzi a pokusim se mé dilo dotvořit co nejrychleji
    HOBI
    HOBI --- ---
    Achjo, mi se rozbil GIMP::L::L::L::L
    když damdečíst mraky tak spadne, to potřebuji, abych mohl vytvořit blesky::L
    CATCHER
    CATCHER --- ---
    HOBI: Na muj vkus prilis expresivni, ale jinak zajimavy namet.

    Ostatni dila jsou painbrushove skvosty...sam sbiram takovato dila a sleduji tak vyvoj internetoveho umeni :)
    WOLDEMAR
    WOLDEMAR --- ---
    HOBI: kazdopadne pokracuj! citim, ze sa mozem stat tvojim fanusikom
    HOBI
    HOBI --- ---
    CROCAN: děkuji
    HOBI
    HOBI --- ---
    WOLDEMAR: sem rád že tě má díla takto zasáhla::).... A jsi mojí další můzou proč pokračovat dále ve výtvarné činnosti
    CROCAN
    CROCAN --- ---
    HOBI: To ma hloubku!
    WOLDEMAR
    WOLDEMAR --- ---
    HOBI: v prvom plane ohromenie, v druhom to zatial nejde verbalizovat
    HOBI
    HOBI --- ---
    Nyní vám představím obraz od svého kamarada, Radka, jenž nemá to štestí aby zde mohl hovořit s námi, protože má odlišné nazory než někdo kdo uděluje bany.

    Nese název "Rano v aluminiovem clunu na vychodnim brehu Volhy" a podle jeho slov je to vrcholný stupen jeho tvurčích schopností.

    Celkově se jedná o velmi dobré díro, smazavají veškere realné prvky a zachycující pouze proudy emocí.


    HOBI
    HOBI --- ---
    WOLDEMAR: pokus se o to.... nebo do jaké kategorie bys je zařadil ? pozitivní ? negativní ? si plný energie ? lásky ?
    HOBI
    HOBI --- ---
    Mé zatím poslední dílo je složeno z útvarů čisté lásky, snažil sem se volit příjemné matné barvy, ktere u mě budí dobrý pocit, ale nevím jak je to u Vás



    WOLDEMAR
    WOLDEMAR --- ---
    ja mám úplne silné emoce, ani neviem ako to slovami vyjadriť
    HOBI
    HOBI --- ---
    K dalšímu mému veledílu, "Imploze x Exploze ", mě inspiroval urychlovač částic CERNu...tento obraz dále upozornuje na zakladní rozdíli mezi explozí a implozí a myslím si, že by mohl být použit jako vyučovací pomůcka na vysokých školách.

    HOBI
    HOBI --- ---
    další mé obrazy, "Želva na slunc"i a" Kačer křižák ve sněrovacích botek", tak zcela nezapadají do mé tvorby, ale myslím si, že jasné vyjadřují dynamiků mé tvorby.



    Zvláště u tohoto díla( Kačer křižák ve sněrovacích botech ) bych porposil o Váš pocit, jaké zněj máte emoce;:)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam