• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARECEKMagazines & eBooks (Casopisy a knihy v pdf, epub, mobi...) - vymena a sdileni digitalniho ctiva
    RUPRECHT_M29
    RUPRECHT_M29 --- ---
    JYRKA: To by nevadilo, stejně bych to četl na iPhonu, kde se to dá stáhnout?
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    RUPRECHT_M29: Pevnost jsme delali pro ipad.
    RUPRECHT_M29
    RUPRECHT_M29 --- ---
    JYRKA: Respekt mne nikdy neoslovoval ani jako tištěné médium :-( Tek leda, kdyby tu byla k mání Pevnost :-)
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    RUPRECHT_M29: A ony neexistujou jiny temata?
    Napriklad co rikas novymu Respektu?
    RUPRECHT_M29
    RUPRECHT_M29 --- ---
    JYRKA: A o čem pak tohle téma teda je, když tu nikdo nesmí nikomu ebook dát, směnit apod. ???
    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    DISEN: už stahuju, tak uvidím, každopádně díky moc :)
    DISEN
    DISEN --- ---
    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    DISEN: jojo, anglictina uplne v poho :)
    DISEN
    DISEN --- ---
    ERGIEN: Můžou být v angličtině?
    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    Nemáte někdo nějakou ebook týkající se iOSu? Potřebuju jen pár zdrojů na semestrálku a nechci čerpat pouze z internetu ale kvuli jednorazovemu vyuziti si to ale ani nechci kupovat. Dík, moc by mi to pomohlo :)
    MYSUNK
    MYSUNK --- ---
    ok
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    MYSUNK: normální knihu si kupuješ, tohle licencuješ. ebooks jsou podobný software.
    MYSUNK
    MYSUNK --- ---
    a normalni knizku pucovat muzu ne ?
    VFISA
    VFISA --- ---
    Ja se tak tesim az ti tady nekdo vysvetli ze ty super ebooky ktere tak pracne vyrabeji a pod vyrobni cenou prodavaji jsou jen prodej licence k osobnimu pouziti datovyho balicku a ze to vlastne neni prodej, ale dozivotni pronajem veci, se kterou nemuzes oficialne po zakoupeni delat nic, hlavne uz vubec ne to vymenovat, dedit a prodavat dalsim osobam :)

    just kidding, vim, ze to neni puvodni zamer a ze je to vec legislativy a smluv ale at to tu nekdo popre..
    MYSUNK
    MYSUNK --- ---
    nedelam si prdel, mam original koupeny Snehulak, Nemesis, Pentagram a Spasitel. Sehnal sem nekde i Lovce Hlav a chybi mi posledni Netopyr.
    MIRROR
    MIRROR --- ---
    MYSUNK: muzu nabidnout Upiri pribehy co jsem dostal ke kindlu v alze ale asi nebudes mit zajem :D
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    MYSUNK: hele a že si děláš prdel, že jo?
    MYSUNK
    MYSUNK --- ---
    Mam par epub knih od Jo Nesbo, kdyby mel nekdo zajem. Idealne vymenou za knihy podobneho stylu ;)
    RUPRECHT_M29
    RUPRECHT_M29 --- ---
    Dragon: Mám doma od Hugh Dafydd Ab :
    * {Doom 01 - Po kolena v mrtvých}
    * {Doom 02 - Peklo na Zemi}
    * {Doom 03 - Pekelné nebe}
    * {Doom 04 - Konec hry}
    CRUEL_ELLEGAN
    CRUEL_ELLEGAN --- ---
    kdyby nekdo videl tohle : UFO: Angels and the Mayan Calendar od Gerardo Santos
    a Carlos Castaneda Učení dona Juana
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam