• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOUZICKAWing/Ving/yong - chun/tsun/tjun - - cvicim/cvicil/budu cvicit
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Tomick:tjn jak ho vyskoli u IPmana v dome :)))) to nema chybu
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    CYBEROOS: btw ten vidlak z jihu nebo odkud , byl taky hodne neprijemnej...... njn ,zenske bojove umeni ho poskolilo ;)
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    FREZA:doporucuju si najit a video jeho real live show, kdy na predvadeckach dela stejny magoriny jako ve filmech : )

    Detail: Ip man me potesil, pekne natoceny, samozrejmne ze trochu hozeny aby to nejak vypadalo ad techniky...ale i tak dobry : )
    DETAIL
    DETAIL --- ---
    Na to, jestliste viděli film Ip Man se ani nemusím ptát, že :) Co si o tom myslíte?
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    mno, tak doufam ze na to furt koukate ;)
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    to si dejte ..... nejlepsi je zpusob jakym tyhle filmy tocej.....zadny lana ,jen modry polstare aby jim mohl opravdu dat hoooodne velkou ranu...a na compu je pak odstranej takze to vypada opravdu bolestive...auuuu

    parada je jak to furt meni....uf jako.
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    GANJAMAN: to jo :-), prej direktiva z Hong Kongu ci co.
    CYBEROOS: hmm, tenhle Tony. uz jen 400MB a budu se moct pokochat ;-).
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    _FREZA_: dik za report ;) Pet retezaku? To je naprosto prevratna zmena, budu si muset nekdy zajit na trening a zacvicit si aspon tu formu ;)
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Tony Jaa - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/Tony_Jaa
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    TOMICK: kdo je Tonny? :) BTW ong bak2 stahuju, uz se tesim.
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    Tak uz to stahuju:)

    GANJAMAN: Se koukni na naky z tech filmu a serialu co jsou na nastence:) Ty te krasne naladej...
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    _FREZA_: jej pojdte se bavit o Tonnym ..... odpocinte si :))

    Tedy kdo to videl?
    _FREZA_
    _FREZA_ --- ---
    GANJAMAN: Tak ja podam report: V utery's prisel o zajimavou variantu go-sao, delalo se to tak aby to bylo co nejplynulejsi a ruce se ani na chvili nezastavily, takze se techniky nemusely ani poradne dotahnout. Z dalky to muselo vypadat jako ples postizenejch ;-). A na zaver, jak jinak, o nelidsky posilovacky na bricho/zada. Ve Ct/Pa nebylo pametihodny nic pokud si vzpominam, teda krom divnyho sladkopalivyho kurete u cinanu v patek :-). Jo a od ty doby co si-fu prijel z nemecka se na zaver siu-lim-tao nedelaj tri retezaky ale pet.
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    Ja to mam na ps3 .....nic moc rip :(
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    Ty jo....Jak tam imervere meni snad uplne vsechny styly.....WOW jako...
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    Cywe to vypada huste ;) Ja jsem si teda myslel ze ong-bakem 2 myslis "tom-yum-goong" (s tema slonama). No co, nemuzu na trening, tak budu aspon koukat na film :)
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    a nemyslim toho Protecktora :))
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    ok .... vim ze to sem asi nepatri ,ale videli jste OngBak2 (nebo jak se to pise)?
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    ...to jsem to tady pekne zazdil koukam... tak aspon neco piste, ja nemuzu ani na trening kua ;]]
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    SOPTIK: Jasna vec, az mi to sroste tak me tam mate znova. Nepatrim mezi ty, ktery by se nechali jen tak odradit nakym drobnym zranenim ;] Ted to docela jde, tu chodici sadru jsem rozlamal hned treti den, tak tedka mi to dal doktor jenom do dlahy a je to docela pohoda... akorat to nemuzu moc namahat, takze pajdam, poskakuju a vsude chodim pozde ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam