• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOUZICKAWing/Ving/yong - chun/tsun/tjun - - cvicim/cvicil/budu cvicit
    Zkušenosti s různými organizacemi, mistry a instruktory tohoto rozvětveného bojového umění.
    Odkazy na články a zajímavá videa. Samozřejmě k tématu.
    rozbalit záhlaví
    VRBIK
    VRBIK --- ---
    GANJAMAN: nikdy jsem nedělal žadny bojovy umeni, presto mi wing tsun ucarovalo. je mozny, abych se prisel podivat? popovidat? poradit?
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    MUSHROOM: Během léta cvičíme na letný: http://bit.ly/3fwXyi přijď se podívat, když přijdeš 1-2x tak to bude zadarmo, a třeba někoho najdeš kdo s tebou bude chtít cvičit.
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    NATH: Na tohle se radsi zeptej svyho doktora. V nekterych tehnikach je tlak na loket docela silnej (hlavne v lap-sao a chi-sao) a mohl by to byt problem. Nedokazu si moc predstavit, ze by se tyhle techniky modifikovaly tak, aby loket vubec nebyl namahany.
    NATH
    NATH --- ---
    Ahoj, cvičil jsem asi přes 3 roky Wing Chun u Si-fu Kamila Komma
    skončil jsem jak pro nedostatek peněz, tak i proto, že jsem už nezvládal pobírat toho více do mé hlavičky. Pak přišla vojna.
    Docela bych se vrátil, ale teď je otázka.
    Budu schopen ikdyž jsem o jednu ruku pozadu? (4 šrouby v lokti) a když jsem cvičil nedávno Siu Lim Tau, tak jsem si všiml, že ruka dostává zabrat.
    Dá se vůbec nějak přizpůsobit, aby nedošlo k opětovnému zranění lokte?
    MUSHROOM
    MUSHROOM --- ---
    Existuje někdo, kdo je ochoten učit wing-tsun zadarmo. Pár let jsem cvičil u sifu Brunnera, ale momentálně jsem bez peněz. Rád bych udržel a obnovil co jsem zapoměl. Tak nějak zatím kondičně. Praha.
    ADAM_KADMON
    ADAM_KADMON --- ---
    GANJAMAN: dik

    takze doby kdy takovito instruktori verejne pusobili jsou jiz pryc?;D
    http://www.youtube.com/watch?v=h_vvI26NnwE&feature=related
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    Petr Brunner je muj si-fu, a je to podle me jeden z nejlepsich ucitelu v CR. Uci Lok Yiu Wing Chun, coz je tradicni "vnitrni" styl cinskeho kung-fu. Ty treningy jsou dobry pro lidi, kterym skutecne jde o kungfu, zajima je to, a maji trpelivost delat ruzne "nudne" drily.
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    GANJAMAN: budu o tom premyslet... ale ma situace ohledne zkouskoveho a financi mi to asi nedovoli...
    ADAM_KADMON
    ADAM_KADMON --- ---
    ahoj, chci se zeptat zda povazujete petra brunnera za dobreho ucitele. klidne do posty, pokud to neni uplne koser se takhle ptat resp. verejne hodnotit.
    diky.
    rad bych zacal, mam to nejbliz, zas chci ale dobreho ucitele.
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    Chci jet 7.6. vlakem na seminar Heinricha Pfaffa v Nymburce. Prida se nekdo?

    http://www.vingtsun.cz/seminare.html
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    btw : Tony proste nema mit v ruce Katanu.... ;)
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    TOMICK
    TOMICK --- ---
    CYBEROOS: jojo...nejlepsi je jak z toho jednoho strhne obleceni....jen tak mezi pestma:))) ale je to hodne ´bájný´...
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Ong Bak 2 me nijak na prdel neposadil ale i tak je to co se tyka fightu velmi slusna podivana : ) docela me pobavil ten drunk style :DDD
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    TOMICK: Tak jsem na to kouklo znovu po ziskani novych poznatku. Zkus to nekdy to jen mavas tim prvnim clovekem do strany a zbytek pak tlaci uplne do prdele. Dva dny to fakt trenuj a das to taky:)
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    Ong Bak 2 dokoukano. Eh? Sceny -> budiz... Ale dej, prostredi, dialogy? Asi my chyby navaznost na thajske baje a povesti abych to mohl pochopit.
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    ale nak se mu nezdalo ze chci chodit na jeho treninky a pritom delam konkurencni wingchun skolu. rekl sem mu co me k tomu vede a zda se, ze to akceptoval.
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    GANJAMAN: Co jsi to tam dneska s jirkou meditoval?:)
    GANJAMAN
    GANJAMAN --- ---
    uz je to skoro good, stavim se tenhle nebo pristi tyden.
    LOUZICKA
    LOUZICKA --- ---
    GANJAMAN: Tak co tva noha? kdy nas zase navstivis?!
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    Tomick:tjn jak ho vyskoli u IPmana v dome :)))) to nema chybu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam