• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    SKOLD
    SKOLD --- ---
    Nemá náhodou někdo baotašku? Nějak si nedovedu představit, jak v reálu vypadá... Kdyby někdo měl, tak bych poprosil o foto; dík. :)

    TADZENKA
    TADZENKA --- ---
    Jsem ročník 88, a pokud nějaká, tak nejlepší pohádka, kterou si z dětství pamatuji je Tři koťátka od Vladimíra Sutějeva a to hlavně svou krásnou ilustrací.
    DINE
    DINE --- ---
    uz se na to tesiiiiime! :]



    O perníkové chaloupce
    Vendula Chalánková

    Klasická pohádka pro nejmenší v neklasickém výtvarném a grafickém provedení. Kniha pro nejmenší čtenáře navazuje na předcházející titul: O Červené karkulce, který získal Zlatou stuhu za ilustraci v kategorii pro nejmenší čtenáře za rok 2009. Ilustrace pro tuto knihu byly speciálně vyšity, stejně jako v případě Červené karkulky. Obálka je potažena barevným plátnem s aplikovanou textilní výšivkou, aby přinášela nejmenším čtenářům i hmatový vjem. Obálka je doplněna o autorskou výšivku ilustrátorky.

    16 stran, 19 × 19 cm, vázaná vazba, česky
    B4U Publishing 2011
    objednavky na http://eshop.inter-zone.cz/product/O_pernikove_chaloupce-Kids
    DINE
    DINE --- ---
    Oblíbený autorské „čtverečky“ z Baobabu pro nejmenší čtenáře se dočkaly nového vydání!
    Takže Kočička z kávové pěny, Adam a koleno, Kozí a Vánoční knížka jsou znovu na pultech!
    na prodej zde: http://eshop.inter-zone.cz/brand/Baobab


    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    aha, takže knížek o h...ch je víc ! Půjdu se na ně podívat někam do obchodu, my totiž nacházíme na zahradě různá hovínka, tak jsem si říkala, že by nebylo špatný mít nějakou jejich encyklopedii, abychom mohli identifikovat, kdo si k nám chodí v noci pobydlet (kromě kuny, kterou jsme už poznali) :-)
    Děkuju oběma.
    DINE
    DINE --- ---
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SUPCZ: no dneska už bych to asi mohla číst i normálně, ale mámě tu knížku už moc let a rozhodně jsem nestála o to, aby podobná slova vykřikovalo někde dvouleté dítě, kterému nejde nic vysvětlit :-)
    SUPCZ
    SUPCZ --- ---
    MEDVED007: aha, no měnit prcinu na pusinu mi teda moc smyslu nedává ;-) vzhledem k tomu, jak se mluví ve školce a ve škole, je stejně bezpečnější naučit děti rozlišovat co se hodí a co se nehodí říkat před ostatními (líbí se mi jak si Madynka chodila říkat ošklivý věci do skříně)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ad fekální humor...já pro děti vyloženě miluju knížku neslušné básničky pro kluky a holčičky. je opravdu parádní, milujou jí děti i já. doporučuju. akorát někdy to chce trochu zatnout zuby a přiznám se, že v jedné básni zbaběle měním jedno slovo....konkrétně prcinu jsem předělala na pusinu bo na to už fakt nemám....děsím se toho, až si to starší bude čist samostatně, což nebude dlouho trvat, a na podvod mi přijde :-)
    JOKERKA
    JOKERKA --- ---
    STARE_CASY: na tuhle knihu jsem koukala v luxoru a je fakt vtipna :)
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Jinak zkusil jsem se googlu přímo zeptat na knihu o hovínkách a tohle byl první obrázek...
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    tohle?

    BALAENA
    BALAENA --- ---
    HRABALKA: nebylo to něco s krtkem, jak zjišťoval, kdo se mu vykakal na hlavu?
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    Nevíte, jak se jmenuje knížka pro děti (něco jako encyklopedie) o hovínkách? kdysi jsem ji někde viděla a teď ji nemůžu ani najít v knize ani na googlu.
    DINE
    DINE --- ---
    MAARISTAAN: jinak ja mam jeste aspon 2 kopii na prodej v inter:zone obchudku na Žižkově nebo na e-shop: http://eshop.inter-zone.cz/product/Tajemstvi_ostrova_za_prkennou_ohradou-Kids
    to je ten mensi, co je A5, velky byl A4 a ten uz nemam...
    mam skladem jeste Dobrodružství pavouka Čendy, a Dědečkové mužu objednat, trva to par dni.
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    SHORMICHA: Aha, to je pro mě přes půl republiky :-) z nějakého důvodu jsem předpokládal, že z netu ...
    ... ale už jsem si to objednal (díky LADY_MYSKA: ), psali, že to mají, tak uvidíme (Minotaur už mi asi tři knihy nedodal, ikdyž měly na webu, že to mají skladem).
    Je to jiné vydání, originální první vydání bylo A3, tak asi šetří a udělaly tu knížku menší.

    A když tak koukám, tak jsem měl asi štěstí, protože na tom webu už to není. Tak buď mám poslední, nebo ji zase nemají a zítra mi napíšou, že pardon :-)
    SHORMICHA
    SHORMICHA --- ---
    MAARISTAAN: v Praze na Strossmayeráku v Letenském knihkupectví. Tam maj neuvěřitelnej výběr všeho :)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    SHORMICHA:
    SHORMICHA: Prosím Tě, kde jsi sehnala ty knížky od pana Čecha? Náš syn a já ho zbožňujeme, ale tyhle dvě, obzvláště Tajemství ostrova, jsou prostě nesehnatelný :-(
    SHORMICHA
    SHORMICHA --- ---
    ale tohle se ještě sehnat dá. je to malinkatá a tenká knížečka formátu A6, ale stojí za to



    Autor: Oleg Šuk, Zuzka Šuková
    Nakladatelství: Togga
    Rok vydání: 2008

    Obsah

    Je to příběh o naší osamělosti. O porozumění a překonání strachu. O tom, že opravdová láska znamená nechat tomu druhému prostor pro svobodné rozhodování. Je o tanci ve větru a o naslouchání hlasu stromů. O splynutí s řekou. O slunci v srdci, když nebe zatáhnou mraky smutku. O tom, že naše duše je veliká jako les, kde každá živá bytost má své místo. O dovádění a také o tom, čeho jsme se tak báli, neboť jsme ještě nerozuměli…
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam