• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    IBERIA: Asi bude nevericim vadit, ze to jsou modlitbicky, ale uzasne jsou tyhle dve, samozrejme v cestine, jen jsem nenasla obrazek.

    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    IBERIA: doma mam jen tuhle "knizka" ma dve casti, na jedne je barvicka, na druhe nakreslene obrazky k dane barve. Dite hleda a spojuje barvy s obrazkem

    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Prosim o tip na knihu, ktera by pomohla poznavat barvy. Pro dvoulete dite. Krtek a barvy znam. Predem dekuji.
    DZAMLING
    DZAMLING --- ---
    Právě vyšla knížka s krásnými ilustracemi a se speciální vazbou: Himálajské pohádky - http://www.verzone.cz/eshop/himalajske-pohadky
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Krásnou knihu pro děti chystá Albatros:
    XB-1 » O dívce, která obeplula Čarozem v lodi vlastní výroby
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/o-divce-ktera-obeplula-carozem-v-lodi-vlastni-vyroby/
    PETJULE
    PETJULE --- ---
    FIFI
    FIFI --- ---
    YENNEFER:
    TANAIS: nechapu, proc Mluvici balik znova nevydaji, zvlaste po tom uspechu Carokraje.
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    TAYLES: Spící město je hrozná depka :-)
    Dětská kniha: Martin Vopěnka .:. Spící město
    http://maaristaan-detskakniha.blogspot.cz/2011/12/martin-vopenka-spici-mesto.html

    Pana Kdybycha mám moc rád já :-)
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    MAARISTAAN:
    krása, nádhera, brečim! :) (akorát už si to tady asi zablokuju, protože jsem dneska dala na Kosmasu tři tisíce, z toho polovina jsou dětský knížky a to nemám ani jedno dítě) :)

    Pepíka ještě nemám, ale kromě O zahradě jsem koupila ještě:

    Spící město
    Pan Kdybych hledá kamaráda
    Jirkova zázračná medicína
    Kouzelná baterka
    Kurtovi přeskočilo
    Karkulín ze střechy (toho tady, myslím, nemá někdo rád, ale mně se jaksi chlípně zamlouvá) :)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    TAYLES: Z tohodle mám fakt radost! Dárek k Vánocům jak vysněný.
    Koukám, že podle ukázek bude krásně odkazovat na příběhy ze svých dalších knihy.
    Se synem jsme byli unešeni, když jsme v knize ZAHRADA objevili při prohlížení nakresleného města domek na střeše, kde žil Čert s Kominicí v knize O ČERTOVI :-)

    ČECH je prostě frajer!

    Tady jsou ty ukázky:
    Komiksárium » Seznamte se s Pepíkem Střechou, kterého Pavel Čech rozkoktá v novém komiksu
    http://www.komiksarium.cz/index.php/2012/10/seznamte-se-s-pepikem-strechou-ktereho-pavel-cech-rozkokta-v-novem-komiksu/
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    BEBERA: Oskárka z DM znáš?

    těžko říct, která báseň je nejblbější:

    Autobusem nebo lodí,
    pěšky nebo na kole,
    na výletech to tak chodí,
    s mámou, tátou sranda je.

    Haf a mňau a bé a píp,
    každým dnem to umím líp.
    Chrocht a bú a ratata,
    teď jsem to splet, já popleta!

    atd.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    nový Čech

    Velké dobrodružství Pepíka Střechy - Pavel Čech | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/knihy/173169/velke-dobrodruzstvi-pepika-strechy/
    TIMA
    TIMA --- ---
    BEBERA: Mně takhle hrozně otrávila knížka Opička Ofélie. Klukovi se samozřejmě líbily ty pohyblivé oči, takže to jednu dobu chtěl pořád číst, ale já u toho trpěla jak zvíře. Přijde mi, že ty texty už dneska generujou nějaké stroje.

    Takže tohle nebrat!


    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    notyvole :DDDDD

    jako já jsem na dětské básničky citlivka, máme doma nějakou jakoze rozcvičkovou knížku a pokaždé když jsem musela číst "natáhnu se pro jablíčko natáhnu se pro hruštičku, všechny srovnám do košíčku" tak jsem si k tomu v duchu představovala blicího smajlíka.. zvlášť, když vedle toho člověk čte "blbý" Paví očko dobrý den, kde ten verš plyne jak voda...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Pred casem nam prislo leporelo detskych rikanek jako darek od OZP zdrav.pojistovny. Vcera ho syn donesl, ze bychom si ho precetli a po prvni rikance jsme si radeji jen prohlizeli obrazky. To mi reknete, proc tohle nekdo vyrobi, rozesle a zaplati! A kdyz uz, proc si kurnik neda autor tu praci, aby se mu ty verse rymovaly???

    Na okraji rybníku,
    sedí žába v šatníku.
    Přestože je pořád nahá,
    tváří se jak velká dáma.

    Prach a bláto všude stříká,
    copak je to za čuníka?
    To je přece prase Véna!
    Ten je pořád samá špína.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    SUPCZ: Vidíš, Hobit by asi fakt šel...
    SUPCZ
    SUPCZ --- ---
    Nekonečnej příběh je super. Akorát ta druhá část je trochu těžší, myslím, že holky to moc nepobraly.

    Aktuální favorit je Madynka od Lingrenový.

    S přehledem jde číst Hobit, ale Pána prstenů jsem ani nezkoušel.

    Osobně mám rád Malou čarodějnici. Na Čarodějova učně si ale budou muset ještě počkat.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    YENNEFER: mám připravený v knihovně -)
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    YENNEFER: ten je vybornej, to sijeste ted pamatuju, jak mi ta detska predstavivost jela...carotelata, mit tak aspon jedno carotele! :)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    TANAIS: já teď čtu mluvící balík od geralda durrela a má to obrovský úspěch :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam