• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    Svět dětské fantazie tvoří zejména knihy pro děti.


    Přivítejme v knihovně nové potvůrky, skřety, příšerky, robůtky a jinou pohádkovou havěť.

    Jaké knihy kupujete svým dětem? Jaké dětské knížky jste měli rádi jako malí?

    ... Objevy ... Doporučení ... Recenze ... Obrázky ... Ilustrátoři ...

    "Preferujeme nové zajimavé dětské knihy, nic proti Krtečkovi, ale toho všichni známe :-)"


    Návod na vkládání obrázků najdete v . n . á . p . o . v . ě . d . ě .

    rozbalit záhlaví
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    NONOBODY: to vím naprosto přesně, i když je to dost otázkou osobního vkusu. Nejvíc mě serou ilustrace Pipi dlouhé punčochy, staré i nové. Takovej promrhanej potenciál!
    (copak, školní úkol? ;)
    NONOBODY
    NONOBODY --- ---
    Je asi OT, ale potřebuju poradit:
    Napadá Vás klasická/oblíbená knížka pro děti, ke které by bylo dobré udělat ilustrace a ještě žádné nemá, nebo je má, ale nezdařilé?
    Díky za tipy.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    PORAĎTE PROSÍM
    6.3. chystám předčítání dětem, Večer s H. Ch. Andersenem, chtěla bych začít s "Císařovy nové šaty", chtěla bych koupit nejlépe velkou knihu, aby se daly dětem případně ukázat ilustrace, i když je asi nejprve nechám kreslit dle fantazie, ale koukala jsem, že publikací je víc, a žádná mě zatím nenadchla, nemáte někdo TIP?
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    FUNTL: To nevím, ale u podobných projektů záleží na tom, zda první číslo koupíte, anebo ne :-)
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    RYBKA: u dcery na skautu to taky hrozně frčí a pořád mě přemlouvá ke koupi :) teď je myslím třetí dotisk..
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    HYPERION: to vypada dobre. A vi se, jestli bude i druhe?
    KEYA: s tim tak trochu pocitam, ale porad je to takovy rekneme docasny reseni :)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Dočítáme knížku Děti prérie a musím říct, že je to po dlouhé době knížka pro děti, co mě fakt baví. Mladší to ještě moc nebere, ale starší (5,5) už si ji užívá (i když myslím, že to je tak hraniční věk). Na webu maj i ukázky a vypadá to, že vzácně nemají vyprodáno http://www.detiprerie.cz/
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    FUNTL: Docela fajn je Časostroj, ale ten je zaměřený jen na historii.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Je to velice zvlastni, ale ani dyne na parezu, hra na ( posleze hrana) deti nijak nezaujala.
    KEYA
    KEYA --- ---
    FUNTL: Hrana doprodává i starší čísla... tak dokoupit, pokud něco nemáte? My už jsme se zásobili... :)
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    Dotaz na znalce casopiseckeho trhu. Odebirali jsme rok Hranu a s tou to ted vypada nejak blede. Jaka je slusna alternativa pro sedmileteho, dramaticky secteleho hocha se zajmem o prirodni vedy, roboty ale v zasade cokoliv, co zavani sebevzdelavanim? A jeste by to melo byt vkusne a nepoklesle, to je jasny ;)
    Napadlo me ABC, ale po letmym pohledu na web mi to prislo jako detsky level 21. stoleti, a toho bych teda rada nasi rodinu uchranila. Existuje neco? Jsem smirena predem s tim, ze ne, ale treba budu mile prekvapena.
    KEYA
    KEYA --- ---
    LADY_MYSKA: Už se těším! Škoda, že vyjde až těsně po Erikových narozeninách...
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    MARKYSHA: dekuji, podivam se po ni.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    MARKYSHA: akorát nevím, jestli je tam nějaký doslov o těch nových objevech, co se týče vývoje člověka
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    LADY_MYSKA: http://www.databazeknih.cz/knihy/kniha-o-praveku-31986 já jako malá milovala tuhle a mohu ji i doporučit.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Prosim, jakou by jste mi doporucili knizku o praveku pro deti 8+? Mozna i celou serii historie, kterou bych mohla nasledne dokupovat a byla by vhodna i do skoly.

    Vubec si neuvedomuji, ze bych nejakou takovou knizku doma mela.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ANNAWA: tak to ja nemam kam spechat, ale tesim se hodne.
    Takhle budu mit vyresen darek k narozeninam :-D
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LADY_MYSKA: my to nevydrželi a objednali z Amazonu v originále :-)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Uz aby

    Noc - Rotraut Susanne Bernerová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/knihy/203110/noc/
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    A sakrys, moje nejmladší dítě se dožaduje Karkulina.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam