• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    U nás slaví velký, ale fakt velký úspěch Muminci. Za chvíli jedeme do knihovny pro další díl.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Prave ctene Diamantovoz sekeru (pohadky z Pobalti) s nemalym uspechem

    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    LADY_MYSKA: jé, tu máme ve starším vydání ještě po mně, ta tu celkem frčí, ale dneska jsem ji zabavila, protože se utrhla vazba.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    máte tip na hezký obrázkový atlas zvířat?
    (děti mám 1-3 roky, ale nemusí to být nutně úplně pro nejmenší prťata)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SEVERINE: amazon.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ANNAWA: a kde to nakupuješ v aj?
    LADY_MYSKA: povíš kam dáváš děti na tábor? nebo je to celoroční činnost?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Aleksandra a Daniel Mizielińští: Mapy (trailer)
    https://www.youtube.com/watch?v=RMcYxI7AItM
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Tak jsme se divala, ze Maps maji vyjit v nakladatelstvi Host a to uz 19.9.2016
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    LADY_MYSKA: zrovna jsem chtěla začít pátrat po něčem podobném, tak dík za tip. Čím jsou tyhle Mapy tak skvělé, že stojí za to si počkat? :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    dalsi objevena knizka, ktera vychazi okolo 22.9.2016

    Jde sem lesem | Nakladatelství Portál
    http://obchod.portal.cz/jde-sem-lesem/
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LADY_MYSKA: my knížky jedeme pořád taky, naštěstí o to od nich neodradilo. Toho jsem se bála. Ale on si to pouští v autě nebo když není třeba čas číst, protože dělám večeři nebo něco řeším s kojencem a on už neví, co by. Pak si ty z věci z toho hledáme jinde. A potěšilo mě, že to, co se z knížky naučil, umí použít, nemá to jen nabiflované. A ještě mě z toho s oblibou zkouší.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ANNAWA: to je to, proc porad vaham, jestli jo - pac ja radeji knizky, ale verim, ze pro cilovku super.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LADY_MYSKA: Albi, dostali jsme, jinak bych to nekoupila, přišlo by mi to asi drahý, ale Bart to miluje a teď, když to vypadalo, že ji ztratil, už bych určitě další koupila. U nás veliké využití a knížek přibývá. K svátku si přál a dostal Atlas světa. Pak má Svět zvířat, Českou republiku a ANgličtinu, plus puzzle náš stát, které dostal, a Hry do auta, ta je teda slabší, i když ji má taky rád.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ANNAWA: elektronickou tuzku mas tu albi a nebo nejakou jinou?
    U te albi se stale rozhoduji, jestli domu poridit a nasledne kolik ( jestli staci jedno a nebo radeji vzit dve - deti je doma preci jen vice).
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LADY_MYSKA: jj, to bych taky počkala, my už ji nějaký čas máme, tak za to jsem zase ráda, Bart má takový cestvatelsko-zoologické období už asi rok, ještě o kombinuje elektronickou tužkou. Na amazonu jsem k tomu koupila i úkoly.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    ANNAWA: no ja jsem ji chtela kupovat nedavno, ale kdyz jsem se dovedela, ze ma vyjit cesky, tak si pockam
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LADY_MYSKA: ty máme v AJ a jsou boží. A ta angličtina tady vlastně nevadí. Už umím různé druhy velryb a lesních plodů :-)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    LADY_MYSKA: díky, naučím se do příště pořádně číst, slibuju
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Ja se vlastne vubec na podzim netesim - ma vyjit tolik krasnych knizek

    Hodne se tesim na
    Ktere maji vyjit cesky, tak jsem je zatim ani neobjednavala
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam