• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    LUSYM
    LUSYM --- ---
    ROXXA: je to určené pro děti 3-7, ale samozřejmě každé dítko je jiné. Jendo ukoly baví, druhé ne :)
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    LUSYM: a pro jaka stare dítě asi tak? asi spíš předškoláček či prvňáček. k 4. narozkám asi moc brzo? (nemaluje, ukoly ho zase tak moc nebaví jen staví lego a bunkry), kniha vypadá nádherně.)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    SINSEMILLA: já jsem s Jendou (taky v 1. třídě) pročítala Dobrodružství Vlase a Brady - střídali jsme se ve čtení, plus Bílou paní na hlídání (z Levných knih dokonce jen za 49) - komiksovou verzi, taky super
    LORAIN: správně - hlavně netlačit - mně to zhnusilo čtení na opravdu mnoho let, dostala jsem se ke klasickému čtení pro radost vlastně až po vejšce, trochu smutný no, ale je to tak
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    ANNAWA: U nás taky K+Ž taky neprošli. Já to z dětství neznala, doporučila nám to paní učitelka (stejně jako Pavlíka...) a u syna to propadlo a mně se to taky mo nelíbí.
    LUSYM
    LUSYM --- ---
    YMLADRIS: Jo dá. Stačí kliknout na obrázeka, ten najede naše webovky a tam už jen naklikat parametry a kížku objednat :))
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    FUNTL: ja nicméně treba tu knizku rada nemam, nebavila me jako dite, nebavi me ani ted.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    FUNTL: Super, díky, jdeme do toho
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BEBERA: Právě, taky netlačím, abych mu to ještě víc nezprotivila. Školní povinnosti plní celkem samozřejmě. A zdá se být míň protivný... Jestli se ale u vás začaly číst dobrovolně cedule, je to, podle mě, velký skok kupředu!
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    LORAIN: Ach tak. U nás čtenářský deník není,čtení je necháno na dětech,přestala jsem ho do toho tlačit,občas připomenu a tiše doufám...
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BEBERA: No, omezuje se na ten povinný počet, který je třeba zapsat do čtenářského deníku. Navíc si dobrovolně nepřečte ještě pořád ani Čtyřlístek ani přání k narozeninám.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    BEBERA: Ale první vlaštovka naděje se objevila. Syn začal sám od sebe číst aspoň cedule... Dřív nedělal ani to...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    LORAIN: Tak jestli syn čte už NĚKOLIKÁTOU knížku,tak to s tím čtením nemáte zas tak hrozné,ne? My jsme pořád u té první....
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    FUNTL: K+Ž doporučuji taktéž.
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    SINSEMILLA: Podpora pro Kvaka a žbluňka (viz BALAENA: ). U nás to byla u obou dětí snad první samostatně čtená beletrie. Příběhy jsou krátké a vtipné, jsou tam obrázky, velké písmo, krátké věty, prostě ideální mix.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    SINSEMILLA: a jeste knizky od Eva Horakove
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    SINSEMILLA: za zviratky do lesa je prvni cteni a tady se tvari, ze jej jeste maji skladem. Ale je to o tom, jestli nekoho v koline znas, pac dobrovsky takhle knizky neposila a ani se nejde domluvit na prodejne

    Za zvířátky do lesa - Zuzana Kovaříková; Andrea Tackezy | Knihy Dobrovský
    https://www.knihydobrovsky.cz/za-zviratky-do-lesa-86523
    MADE
    MADE --- ---
    Nemate tip na nejakou knizku pro tvoreni s detmi? Tedy idealne pro samotvoreni deti, jejichz tempo rodice nestihaji? Idealne nejake fotonavody. Pro sikovne predskolni deti..
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    QUANTI: tu astrid známe, takže si to myslím dovedu představit, když my máme mezi dětmi skoro 5 let, tak by to pro tu malou bylo ještě dost neaktuální, když sotva začala chodit do školy
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    LADY_MYSKA: akorát to koukám, že je už druhé a třetí čtení, takže to až později
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam