• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI: ty dalsi dily ale znova nevysly.
    FIFI
    FIFI --- ---
    LADY_MYSKA: moje mama ji milovala, dala mi ji, kdyz vysla za totace.

    Nyni vypada takhle:

    Anna ze Zeleného domu - Lucy Maud Montgomeryová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/237039/anna-ze-zeleneho-domu/
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    LADY_MYSKA: nove vysla knizka Anna ze zeleneho domu. To by taky pro tenhle vek mohlo byt.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    CATCHA: Spise by se to chtelo poptat, co cetla ci co ji zajima. V tomhle veku si deti uz hodne vybiraji, co chteji cist.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    CATCHA: Dcera si ji cetla, ale jeste nebyl moc cas na povidani.



    CATCHA: zacala jsem domu kupovat serii Anicky ( a jeji kamararadky, ve meste, velikonoce, na horach a spol.)
    Historicke knihy od Valkove ( Karel IV, Marie Terezie atd, atd - napsala toho spoustu)
    Ze skoly mela pujceneho Lisaka Paxe.
    Naposled cetla Ztraceny denik profesora z Essexu od Olgy Cerne, ta napsala Klarku a 11 babicek
    Doma mam jeste schovane Kocici valecniky.
    CATCHA
    CATCHA --- ---
    Měli byste,prosím,tip na nějakou knížku pro devítiletou holku?:)děkuji
    CATCHA
    CATCHA --- ---
    MAARISTAAN: mám skoro desetiletou neteř.Myslíte,že jí to bude ještě bavit?:)děkuji
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Hlásím znovuvydání knihy naše parta od Karla ptacnika, bohužel s novými ilustracemi, ale i tak potěšilo neskutečně...
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MAARISTAAN: Už je přichystáná na půdičce, sama se na ni těším :-)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Kdybyste náhodou nevěděli, jakou knihu pod stromeček ;-)

    Kateřina Maďarková .:. Justýnka a asistenční jednorožec
    Dětská kniha: Kateřina Maďarková .:. Justýnka a asistenční jednorožec
    https://maaristaan-detskakniha.blogspot.cz/2017/11/katerina-madarkova-justynka-asistencni.html

    IBERIA
    IBERIA --- ---
    MAGGIE: Bílá paní mě irituje, ty přeházené bubliny...:) co člověk/dítě/čtenář, to názor.
    Zato do klubu Kvaka a Žbluňka, Pana Sovy a dalších se s dětmi přidáváme.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    SINSEMILLA: Jsou to příběhy malého kluka. Je to nápadité, laskavé a mile to propojuje realitu s fantazií. jen nevím, jestli by to bylo pro někoho, kdo preferuje akci. Náš druhák je křehký introvert, který se bojí klasických pohádek, tak je to pro něj ideální. :)
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    THURINGWETHIL: Barnabáška měl v oblibě můj mladší syn, když mu bylo asi pět..
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    THURINGWETHIL: Neznám, popis vypadá pěkne. Mrknu na to
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    SINSEMILLA: Znáte tuhle? https://www.kosmas.cz/knihy/182425/barnabaskova-kniha/
    Kluky bavila už jako školkové, teď ji louská (pomalu a nepravidelně, ale vytrvale) druhák. A baví i mě!
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    SINSEMILLA: to je krásný, to udělám taky! několik dober (hezký tvar teda) v jednom :)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    YMLADRIS: jo to mě taky napadlo. zároveň mi ale umřela teď babička, teta, tak jsem si nějak říkala, že by to mohla být i taková vzpomínka na ně... tak máme aspoň materiál na další díl pro příští rok
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    SINSEMILLA: chtela jsem ti psat, ze fotky z pribehy Z ERIKOVA zivota by taky byly cool, pak jsem si rekla co budu do tebe kerovat, ale tak prece jen ti to pisu :)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SINSEMILLA: a píše se to úplně samo, už mám pět příběhů. dodáme k tomu fotky, když jsme byli malí, muž to nasází. hrozně se na to těším
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    byli jsme včera v knihovně, sice naší malé, takže výběr nemají tak obrovský, ale prošla jsem si celou sekci prvního čtení a přiznám se, že jsem tedy byla dost zklamaná. tak mě večer napadlo, že zkusím erikovi napsat knížku sama tak, aby vyhovovala jeho schopnost. říkala jsem si, že mu prostě sepíšu oblíbené historky z mého a mužova dětství
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam