• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    SINSEMILLA: chtela jsem ti psat, ze fotky z pribehy Z ERIKOVA zivota by taky byly cool, pak jsem si rekla co budu do tebe kerovat, ale tak prece jen ti to pisu :)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SINSEMILLA: a píše se to úplně samo, už mám pět příběhů. dodáme k tomu fotky, když jsme byli malí, muž to nasází. hrozně se na to těším
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    byli jsme včera v knihovně, sice naší malé, takže výběr nemají tak obrovský, ale prošla jsem si celou sekci prvního čtení a přiznám se, že jsem tedy byla dost zklamaná. tak mě večer napadlo, že zkusím erikovi napsat knížku sama tak, aby vyhovovala jeho schopnost. říkala jsem si, že mu prostě sepíšu oblíbené historky z mého a mužova dětství
    LUSYM
    LUSYM --- ---
    ROXXA: je to určené pro děti 3-7, ale samozřejmě každé dítko je jiné. Jendo ukoly baví, druhé ne :)
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    LUSYM: a pro jaka stare dítě asi tak? asi spíš předškoláček či prvňáček. k 4. narozkám asi moc brzo? (nemaluje, ukoly ho zase tak moc nebaví jen staví lego a bunkry), kniha vypadá nádherně.)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    SINSEMILLA: já jsem s Jendou (taky v 1. třídě) pročítala Dobrodružství Vlase a Brady - střídali jsme se ve čtení, plus Bílou paní na hlídání (z Levných knih dokonce jen za 49) - komiksovou verzi, taky super
    LORAIN: správně - hlavně netlačit - mně to zhnusilo čtení na opravdu mnoho let, dostala jsem se ke klasickému čtení pro radost vlastně až po vejšce, trochu smutný no, ale je to tak
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    ANNAWA: U nás taky K+Ž taky neprošli. Já to z dětství neznala, doporučila nám to paní učitelka (stejně jako Pavlíka...) a u syna to propadlo a mně se to taky mo nelíbí.
    LUSYM
    LUSYM --- ---
    YMLADRIS: Jo dá. Stačí kliknout na obrázeka, ten najede naše webovky a tam už jen naklikat parametry a kížku objednat :))
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    FUNTL: ja nicméně treba tu knizku rada nemam, nebavila me jako dite, nebavi me ani ted.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    FUNTL: Super, díky, jdeme do toho
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BEBERA: Právě, taky netlačím, abych mu to ještě víc nezprotivila. Školní povinnosti plní celkem samozřejmě. A zdá se být míň protivný... Jestli se ale u vás začaly číst dobrovolně cedule, je to, podle mě, velký skok kupředu!
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    LORAIN: Ach tak. U nás čtenářský deník není,čtení je necháno na dětech,přestala jsem ho do toho tlačit,občas připomenu a tiše doufám...
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    BEBERA: No, omezuje se na ten povinný počet, který je třeba zapsat do čtenářského deníku. Navíc si dobrovolně nepřečte ještě pořád ani Čtyřlístek ani přání k narozeninám.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    BEBERA: Ale první vlaštovka naděje se objevila. Syn začal sám od sebe číst aspoň cedule... Dřív nedělal ani to...
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    LORAIN: Tak jestli syn čte už NĚKOLIKÁTOU knížku,tak to s tím čtením nemáte zas tak hrozné,ne? My jsme pořád u té první....
    GORMIE
    GORMIE --- ---
    FUNTL: K+Ž doporučuji taktéž.
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    SINSEMILLA: Podpora pro Kvaka a žbluňka (viz BALAENA: ). U nás to byla u obou dětí snad první samostatně čtená beletrie. Příběhy jsou krátké a vtipné, jsou tam obrázky, velké písmo, krátké věty, prostě ideální mix.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    SINSEMILLA: a jeste knizky od Eva Horakove
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    SINSEMILLA: za zviratky do lesa je prvni cteni a tady se tvari, ze jej jeste maji skladem. Ale je to o tom, jestli nekoho v koline znas, pac dobrovsky takhle knizky neposila a ani se nejde domluvit na prodejne

    Za zvířátky do lesa - Zuzana Kovaříková; Andrea Tackezy | Knihy Dobrovský
    https://www.knihydobrovsky.cz/za-zviratky-do-lesa-86523
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam