• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    CATCHA: Určitě
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Předvánoční tipy:

    XB-1 » Čtení na dobrou noc 2017
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/dobrou-noc-2017/
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    YENNEFER: tak to je skvělá zpráva, protože tuhle knížku já prostě miluju !
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    CATCHA: mám doma jednu devítiletou holku a čte hrozně ráda v podstatě jakékoliv fantasy....teď je k dispozici xy knížek právě pro holky v tomhle žánru obvykle něco v duchu boj hodných čarodějnic za práva jednorožců nebo něco takového :-)
    CATCHA
    CATCHA --- ---
    Moc vám všem děkuji za tipy!
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    LADY_MYSKA: Já tu knížku miluju jako dospělá, jako malá jsem ji úplně nedocenila. Ale věřím, že je to dobrej tip.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    CATCHA: Mám 8letou dceru a 9-10leté žačky, čtou Harryho Pottera, Správnou pětku, Luisu a Lotku, Ronju dceru loupežníka, různé tituly od Davida Walliamse, Roalda Dahla... Dcera má ráda komiksové zpracování pohádek od Andersena a bří Grimmů... Záleží taky, co ji baví.
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI: ty dalsi dily ale znova nevysly.
    FIFI
    FIFI --- ---
    LADY_MYSKA: moje mama ji milovala, dala mi ji, kdyz vysla za totace.

    Nyni vypada takhle:

    Anna ze Zeleného domu - Lucy Maud Montgomeryová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    https://www.kosmas.cz/knihy/237039/anna-ze-zeleneho-domu/
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    LADY_MYSKA: nove vysla knizka Anna ze zeleneho domu. To by taky pro tenhle vek mohlo byt.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    CATCHA: Spise by se to chtelo poptat, co cetla ci co ji zajima. V tomhle veku si deti uz hodne vybiraji, co chteji cist.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    CATCHA: Dcera si ji cetla, ale jeste nebyl moc cas na povidani.



    CATCHA: zacala jsem domu kupovat serii Anicky ( a jeji kamararadky, ve meste, velikonoce, na horach a spol.)
    Historicke knihy od Valkove ( Karel IV, Marie Terezie atd, atd - napsala toho spoustu)
    Ze skoly mela pujceneho Lisaka Paxe.
    Naposled cetla Ztraceny denik profesora z Essexu od Olgy Cerne, ta napsala Klarku a 11 babicek
    Doma mam jeste schovane Kocici valecniky.
    CATCHA
    CATCHA --- ---
    Měli byste,prosím,tip na nějakou knížku pro devítiletou holku?:)děkuji
    CATCHA
    CATCHA --- ---
    MAARISTAAN: mám skoro desetiletou neteř.Myslíte,že jí to bude ještě bavit?:)děkuji
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    Hlásím znovuvydání knihy naše parta od Karla ptacnika, bohužel s novými ilustracemi, ale i tak potěšilo neskutečně...
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    MAARISTAAN: Už je přichystáná na půdičce, sama se na ni těším :-)
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    Kdybyste náhodou nevěděli, jakou knihu pod stromeček ;-)

    Kateřina Maďarková .:. Justýnka a asistenční jednorožec
    Dětská kniha: Kateřina Maďarková .:. Justýnka a asistenční jednorožec
    https://maaristaan-detskakniha.blogspot.cz/2017/11/katerina-madarkova-justynka-asistencni.html

    IBERIA
    IBERIA --- ---
    MAGGIE: Bílá paní mě irituje, ty přeházené bubliny...:) co člověk/dítě/čtenář, to názor.
    Zato do klubu Kvaka a Žbluňka, Pana Sovy a dalších se s dětmi přidáváme.
    THURINGWETHIL
    THURINGWETHIL --- ---
    SINSEMILLA: Jsou to příběhy malého kluka. Je to nápadité, laskavé a mile to propojuje realitu s fantazií. jen nevím, jestli by to bylo pro někoho, kdo preferuje akci. Náš druhák je křehký introvert, který se bojí klasických pohádek, tak je to pro něj ideální. :)
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    THURINGWETHIL: Barnabáška měl v oblibě můj mladší syn, když mu bylo asi pět..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam