• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LUCCHADětská kniha
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    FIFI: takze se jedna rocni doby v boxu?
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    ANNAWA: už to máme nachystaný pod stromeček ;)
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    ANNNA: my s tím mame skvěle zkušenosti a je to jina. disciplina nez klasické knihy. Navíc, s dítětem, co se prostě neumi zabavit, je to obcas spasa
    FIFI
    FIFI --- ---
    LADY_MYSKA: Bernerová v kostce se blíží, je to na cestě, vypadá to, že 3.ledna to v Kosmasu bude.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ANNNA: jeste doplnuju, ze syn ma rozectenou encyklopedii readers.digest, kdYsi jsem brala v knihovne za odnos, desna bichle. vznik zeme, pocasi, vznik hor, reky... dal zatim nevim :-) takze rozhodne nezanevrel ani na "obyc" knizky. Joa mladsi si chvili myslel, ze mu pod tuzkou bude mluvit kazda knizka :-)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ANNNA: byly k tomu i samolepky, ktere spusti a ukonci nahravani i se to tam ulozi, je toho asi 30,takž taky to jde jako diktafon. Jeste k tomu byl sesitek - ukazka z knizek dalsich, dvojstranka zemepis, to ho taky bavilo, hraje tam treba tango, samozrejme neco i rikaji atp. hitem jsou kazdopadne jiz zminovane pisnicky v anglictine :-) ev test z nemciny
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    ANNNA: Starší syn prakticky nečte (8 let), nemá nejmenší zájem. Kouzelná tužka ho taky moc nezajímá. Mladší syn (6 let) má ke čtení viditelně pozitivnější vztah, trnu, aby se to nezvrhlo. Kouzelná tužka ho taky nezajímá...
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    EUCHENIE: Nahrávat jakože to používají jako diktafon?

    Já bych právě myslela spíš na ty vzdělávací potvory (dcera se dneska zasekla v knihkupectví u atlasu), ale zase bych nerada vzala vítr z plachet blížícímu se vlastnímu čtení naučné literatury. Aby raději nesjížděli dokola tři knížky, než vzít novou "nudnou" encyklopedii.
    MASOUMEH
    MASOUMEH --- ---
    ANNNA: Deti 2 a 5 si samé knihu neprečítajú, takže ja to vidím ako úplne inú aktivitu - čítanie s rodičom/ samostatné hranie s kouzelnou tužkou. Viac mi to príde ako náhrada tabletu a počítača ako knihy. Pre deti, ktoré už vedia čítať, to môže byť úplne inak.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ANNNA: syn ji dostal asi v 5? ted je klukum 2 a 7, tuzka.bavi oba, mame hravou anglictinu, nemeckej slovnik a zvirata v prirode ci co. pohadky mi prijde zcestny kupovat, lepsi cist nebo ev poslouchat mp3, i kdyz je ten poslech podobnej..citim to tak. starsi cte porad a rad, s tuzkou ho bavi hlavne neco nahravat, oba bavi poustet si pisnicky, jsou v anglictine.
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    Kouzelné čtení - jaké máte zkušenosti? Bere dětem chuť sáhnout po "obyčejné" neinteraktivní knize, nebo naopak živí touhu po informacích z knih?
    ANGIOLETTO
    ANGIOLETTO --- ---
    SEBIEN: To vypadá fajn, na Dobré knihy lze do deníčku nahlédnout: https://www.dobre-knihy.cz/prckuv-denik-prvnich-1000-dni-meho-zivota-396645.html
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    ANGIOLETTO: my máme rádi Medvěda Wrr, tak vím o tomhle, ale neviděla jsem to
    Kniha Prckův deník: Prvních 1000 dní mého života | Medvěd Wrr
    https://www.thewrr.cz/book/prckuv-denik
    ANGIOLETTO
    ANGIOLETTO --- ---
    Tip na dětský deníček? Vím, ze ted vydala něco T. Klusova, ale nevim, jestli to nebude jen předražené cosi. Dekuju :-)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Tak jenom hlasim, ze jsem vcera chtel cist pred spanim... a ono si dite cetlo samo. :-)
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    GIOMIKY: Já jsem mezi prvními opravdovými knížkami vášnivě milovala (a miluji dodnes) Uprostřed hlubokých lesů a mezi indiány https://www.databazeknih.cz/knihy/uprostred-hlubokych-lesu-a-mezi-indiany-46355
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam