• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASKWolkrovka :: Klub "W10" :: Domácí kočovný klub
    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    Prohlašuju toto období za období sabotáží! Dneska je apríl a Bask s Lucií se zmocnili vlády nad programem.. Workshop malování sov je neetický bodypainting, leda byste chtěli pomalovat papírové kartony.
    Tenhle večer tedy nebude ve znamení okřídlených dravců. Hlavní zábavu by nám měli zajistit hromady plků o tom,co jsme komu provedli, co by se ještě dalo provést, jak výborná jsou vína (na které bude akce) a jestli by se v jejich barvách nedala hledat dvojjedinost boží..

    Jednoduše jsme se rozhodli pozvat svoje kamarády, aby si s náma konečně vklidu sedli a zakalili. Kdo bude mít čas a chuť, doražte! :)
    BASK
    BASK --- ---
    BASK
    BASK --- ---
    YARRDESH: omlouvame se, odpojili nas pac se nezaplatila vcas faktura, pobezi to zas za par dni
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    nako vam nejede web s mapickou
    BASK
    BASK --- ---
    Zítra: od 18.00 diskuze na téma squatting ve WOLKROVCE ( www.wolkrovka.net ) se zástupci pražské, severočeské a "francouzské" squatterské scény.

    Závěrem oficiální odhalení NOVÉHO PRAŽSKÉHO SQUATU a pozvánka na první veřejnou akci v něm.
    BASK
    BASK --- ---
    A poslední lákadlo: Pozvánka na nedělní PRVNÍ JARNÍ DEN



    p.s. Bubínky s sebou !!!
    BASK
    BASK --- ---
    Zítra též BATIKOVACÍ WORKSHOP od osmi s Alenkou Anine... Barvení látek ve velkém pro všechny nejen hippie outsidery.
    HAGGISH
    HAGGISH --- ---
    Pochlubte se vlastním výtvorem a..

    ....s kotlem horký čokolády, klasickou nabídkou baru, lekcí francouzštiny a workshopem na výrobu náušnic!!!
    BASK
    BASK --- ---

    KURZY FRJ VE WOLKROVCE !
    -----------------------------------


    Na vědomost se dává, že W10 pořádá pravidelné týdenní dvouhodinovky Francoužštiny - každou středu od šesti do osmi. Povede je Vétille, naše spřízněná francouzská spolubydlící, která se dorozumí i pačesky a pa-anglicky. Jsou určeny především těm, kteří už o francouzštinu sice zakopli, ale skoro vůbec na nich neulpěla, (tzv. Baskova uroveň).. Takové základy konverzace pro začátečníky.

    Jak se přihlásit ?
    1/ zítra v 18.00 v nové Wolkrovce na první organizační lekci
    2/ kdykoliv emailem na wolkrovka@gmail.com (do předmětu napište 'FRJ' a do zprávy popište vaší úroveň)



    Le français, c'est une langue aussi !!!!

       

    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    BASK: tořád se točí todle?
    HATEMAN
    HATEMAN --- ---
    BASK: Steamboy je luxusní, to se asi stavim..
    BASK
    BASK --- ---


    FOTOGRAFICKÁ DÍLNA W10 pokračuje !!

    Ahoj, nabruste si foťáčky, jedeme dál...

    Navazující kurzy budou pokračovat v obvyklém termínu - každou NEDĚLI od 18.00 do 20.00 na nové adrese v bubenské ulici !
    První organizační schůzka již zítra v šest - otevřeno pro nové zájemce (též možno se přihlásit u id BASK zpravou do posty).

    Jinak regulérní lekce bude v neděli 21.3. + praktické cvičení v terénu - industriální nádraží Bubny !!!

    Bližší info o dílně a lekcích zde:
    http://www.wolkrovka.net/fly/ftext.rtf


    www.wolkrovka.net
    BASK
    BASK --- ---
    POZOR POZOR dnešní grunge koncert ve wolkrovce se posouvá o týden - na sobotu 20.3. Takže SIXTY SEVEN CABARET vystoupí až příští týden
    BASK
    BASK --- ---
    Steampunk - podžánr sci-fi či fantasy. Název, vzniklý v 80. letech 20. století se odkazuje na kyberpunk, jako žánr sci-fi zaměřený na technologii a páru (anglicky steam), přesněji řečeno popisuje společnost a technologie založené na páře jako hlavnímu zdroji energie, která charakterizuje technologie, tvořící kulisy děl tohoto žánru. Díla se odehrávají v různých alternativních historiích či sci-fi kulisách, podobných prostředí knih J. Vernea nebo H. G. Wellse. Díla - na rozdíl od historických románů - představují některé vynálezy, technologie nebo historické události, které neexistovaly nebo existovaly jindy a jinak. Z filmů je to např. anime Steamboy.
    (http://en.wikipedia.org/wiki/Steampunk)

    http://www.csfd.cz/film/92069-steamboy/
    http://www.csfd.cz/film/28495-tenk-no-shiro-laputa/
    BASK
    BASK --- ---
    Kdyby se někomu chtělo se stavit v neděli... Bude ňáký pořádný anime...




    MILLY
    MILLY --- ---
    Mno, já jsem se třeba podle tý mapy moc orientovat nedokázala- až pak jsem se koukla do Plánu Prahy, co máme doma a pak už mi to bylo jasný, kam jít.. :-) Ale aspoň snaha byla.. .-)

    (fotky byste sem mohli dát. ;-))
    JOHY
    JOHY --- ---
    STN: Okej, já neměl při prvnim pohledu vůbec problém se zorientovat, tak mě to zmátlo.

    Ten rozdíl mezi S a SVS neni marginální v rámci geodezie, to jsem se ukvapil, ale v rámci toho, jak to člověk vnímá, když se na to podivá.

    No jo, už je to dlouho let, co jsem byl zeměpisnym olympionikem.
    STN
    STN --- ---
    JOHY: Nechtěl jsem se do toho původně vůbec vkládat, i když mě ta mapa taky zaujala, ale padlo tu slovo geodézie a tak musim reagovat.
    1.) mapa neni orientovaná k severu. pootočení neni 10 stupňů, ale zhruba 45 (původní okraje mapy jsou na obrázku jasně vidět)
    orientace k severu podle mě dělá mapu srozumitelnější
    2.) tato mapka mi svým ztvárněním celkově připadá trochu nepřehledná
    3.) rozdíl mezi severem a severo-severo-východem rozhodně neni z pohledu geodézie marginální (tíms mě teda rozohnil nejvíc)

    BASK: taky ti tam chybí tiráž, měřítko, vrstevnice, turistický stezky a legenda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam