• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BASKWolkrovka :: Klub "W10" :: Domácí kočovný klub
    BASK
    BASK --- ---
    Jo vlastně mimochodem - prostory býv. Wolkrovky v Bubnech (místnost klubu+WC+sklad) jsou stále prázdné a je možné si je od jara za nedraho pronajmout(nebo příležitostně využívat) k privátnějším nepříliš hlučným kulturním/řemeslným aktivitám - ideálně jako divadelní zkušebnu, ateliér, dílnu atd.
    V létě to v areálu stojí za to. Klub ani častější koncerty tam samozřejmně už dělat nejde. Budu radši, když tam bude někdo, kdo má vztah k wolkrovce:--)
    Info u Baska-->pošta.
    JACOBO22
    JACOBO22 --- ---
    USTRICA: přesně,platí se jen to co se využívá..
    USTRICA
    USTRICA --- ---
    ZYAN: ale volkrovka si může vybrat prostor jak velký chce. je tam toho spoutu, spoustu místností a hal mnoha velikostí:-)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Mě příjde že to je docela skok ve velikosti prostoru a tady i logicky v ceně. Mě ani nenapadá, jak by wolkrovka chtěla takový prostor využít. Třeba ty infostánky apod.
    Ale neříkám, že to není možné :-)
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    EJCZKA: však jo nééé ;-)
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    DESPERADO123: hlavně jde o to mít metráž takovou, aby byla smysluplně zaplněna. Není třeba chtít co největší prostor k dispozici.
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    ZYAN: za a my nejsme wolkrowka, nevím kolik m2 mají wolkrowáci vyhlídlích a za b 11550 vč. elektriky je fakt směšná částka za tu metráž...
    JOHY
    JOHY --- ---
    navíc 231 je taky dvakrát větší prostor, než byla stará wolkrovka
    JOHY
    JOHY --- ---
    těch deset dvanáct tisíc musíte prostě mít - respektive počítat s tim. níž to nikdy nepude.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Jen bych dodal, že za 231 metrů to dělá 11550 měsíčně, což o dost převyšuje to, kolik wolkrovka platila doteť. Příjde mi to trošku megalomanské začínat s takovýmhle prostorem, než se to tam navozí atd. uběhne dost doby...
    USTRICA
    USTRICA --- ---
    jo mě se to tam líbilo. jinak bych poupravil despíka. Plastovky byly jen někde a eletrika taky všude nefungovala, ale tam kde se nam to nejvíc líbilo bylo oboje:). jen nevim jak to maj s tou vrátnicí... když jsme tam šli nechtěl nas tam pustit vratnej a musel si pro nas nějakej chlapík přijít:-D ale snad by se to dalo nějak domluvit...
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    JEZINKA: jo. kladů je určitě víc, ale ještě máme jiný nabídky takže uvidíme...
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    DESPERADO123: mě z toho vychází, že klady převažují nad zápory. co vám?
    JOHY
    JOHY --- ---
    ale tyhle prostory luxusní!
    JOHY
    JOHY --- ---
    v kolbence nám na třikrt vykradli sklad kc. nutné zabezpečit!
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    Takže sme se byli též podívat do Kolbenky a zhodnotil bych to asi takto z mého/našeho pohledu:

    (+ klady, - zápory)

    + cena. majitel chce 50 Kč za m2 vč. služeb, elektriky atd..
    + je to velký areál a můžeme si zvolit kolik místností chceme, jak velkou plochu, přidávat/ubírat dle fin. možností
    + místnosti jsou vytápěny, nová plastová okna - bylo tam fakt teplo ikdyž se netopilo
    + je to hned vedle metra Kolbenova
    + provoz může probíhat i v noci, nikoho bychom nerušili (nikdo tam v noci nebývá)
    - lokalita: prům. zóna, ne moc pěkné okolí, prý je tam i dost velká kriminalita
    - areál je obrovský, je tam horší orientace
    - elektrika je funkční ale asi by chtěla časem předělat
    - nejistá budoucnost objektu

    Mě se líbilo křídlo budovy kde je jedna hala bez oken vhodná na koncerty (pro tak 150-200 lidí určitě), k tomu 2 menší místnosti bez oken (třeba jako back stage a bar) a přes chodbu na druhé straně 4 světlé kanceláře vhodné na infáč s plastovými okny atd.. a sociálky. Dohromady je to nějakých 231 m2. Fotky zde:
    http://premekpodlaha.rajce.idnes.cz/kolbenka

    Výsledek: uvidíme ;-)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    palec hore - dobrá dostupnost!
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    BASK: em, em,em, em.... pošli kontakt. můžem to omrknout no. ;-)
    BASK
    BASK --- ---
    BASK: No tak lidi, pojďte do toho ! Pár lidí už se taky chytlo, můžeme mít celou továrnu a udělat z ní obří uměleckou komunitu ! Zakládejte spolky, kluby, centra, skupiny a sdružení podobných ražení a pojďte do toho s námi ! 50 kaček za metr vytápěný haly, kde se dá dělat cokoliv se v praze fakt moc nevidí...
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    BASK: aha, takže naproti tomu velkému areálu ČKD přes ulici. Tak to by mohlo být v pohodě. To, co sem popisoval se týkalo přímo starý Kolbenky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam