• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACKXMicrostock - prodáváme fotky
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    Cislo jedna je myslim u skoro vsech Shutterstock (krome tech, kteri nebyli prijati ;) ... pardon, nedalo me to). Me uz vydelala $32.

    Vcera jsem na StockXpert prodal kopii jedne fotky za $5 (zatim muj rekord :) ), takze z niceho nic se tahle fotobanka stala moji dvojkou. Celkem uz tady mam $7.30.
    Dalsi jsou Fotolia ($3.20), Dreamstime ($2.40) a BigStockPhoto ($1.50).

    Na iStockPhoto je prijimani fotek sileny boj. Nakonec ale uz mam devet prijatych , jenze porad zadnou prodanou. Sice u ctyrech fotek mam z nekolika hlasu prumerne hodnoceni 5.0 bodu, coz je maximum, ale toho se nenajim :D
    MELOUN
    MELOUN --- ---
    ROMANICAK: docela mazec jak to tu ctu, doufam ze budu mit vic stesti..

    jaka je fotobanka je u vas cislo dve a tri? pripadne jedna :D
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    GHOSTSTALKER:
    CUCHULAIN:
    Zase odmitnuto, obcanka i pas. Seru na ne, jsou to kokoti.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    ROMANICAK: nejdřív občanku a napsali mi, že mám poslat pas :-)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    ROMANICAK: sami tam pisou, ze pas je lepsi, protoze se to lip overuje
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    BLACKX:
    Zkusil jsem jeste jednou pas tedka, po te zmene adresy...pochybuju ze to pomuze. Nevim, jestli mam za idioty povazovat sebe a nebo je...ach jo. A to jsi mi psal, ze nechcesh delat technickou podporu :-)))
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    ROMANICAK: Ja jsem daval pas. Beru to jako vic mezinarodni dokument, nez je obcanka.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    BLACKX:
    GHOSTSTALKER:
    Hmm, tak Prague to nebylo, zas mi to odmitli. Ja to fakt nechapu, napsal jsem jim mail s dotazem, jestli to kontroluje pocitacovej program a nebo slepec.

    Mimochodem vy jste uploadovali obcanku nebo pas? V pasu totiz zas neni adresa vubec...na obcance je na druhy strane (slepil jsem obe naskenovane strany do jednoho jpegu).
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    ja jsem teda s prague nemel problem a schvaleno bylo snad jeste v ten samy den
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    ROMANICAK: To by vysvetlovalo, proc u me bylo Brno bez problemu :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    CUCHULAIN:
    Ha, ja uz to asi chapu. Zadal jsem tam nazev mesta a statu tak aby to pochopili i blby americani (Prague, Czech republic), zatimco na obcance je to samozrejme cesky. zkusim to zmenit, uvidime jaka bude odezva.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    ROMANICAK: taky mi odpovedeli asi az na treti mail :-)
    btw.. svoje udaje si u nich na webu muzes zkontrolovat, akorat je do potvrzeni nemuzes menit :-)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Hm, ja to zadal bez diakritiky, leda ze bych nekde udelal preklep, ale to by jim snad doslo, ne? Uz je to pres 4 dny a nikdo mi na posledni mail neodpovedel...me serou, strasne.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    ROMANICAK: já měl problém, že jsem vyplnil jméno s diakritikou a oni tam nemají unicode :-)
    tak jsem s nimi vymailoval změnu jména a místo občanky poslal pas a prošlo to.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Ahoj, tak se mi nejak nedari registrace na Shutterstocku. Porad mi posilaji odpoved, ze moje ID card nesouhlasi s tim, co jsem vyplnil do registracniho formulare. Souhlasit by to samozrejme melo, nechapu co se jim na tom nelibi....meli jste nekdo takovej problem?
    TULI
    TULI --- ---
    hodně rad a odkazů
    http://fotobanky.vaclavek.com/
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    MELOUN: Aha, tady jsi :)

    Blbe je, ze kreslit taky zvladny kdekdo a navic k tomu nepotrebuje tak drahe vybaveni :)
    MELOUN
    MELOUN --- ---
    BLACKX: myslim ze urcite lip nez fotky.. foti dneska kazdej smudla :D
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    MEJLA77: Momentalne to vyzaovat a danit nehodlam a nevim, jak by se to presne resilo. Taky bych to ale rad vedel... v budoucnu by se to mohlo hodit.

    Jinak nevim, jestli 3D objekty jako loga se prodavaji, ale obecnejsi ilustrace jsou na tom asi hodne dobre. Nejspis i lip nez fotky.
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MEJLA77: proc by to proboha chtel nekdo oficialne vykazovat a danit???
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam