• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACKXMicrostock - prodáváme fotky
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    jake mate statistiky na jinych fotobankach a pri jakem poctu?
    mam cca 400 fotek, tak jestli to ma cenu hazet jeste i nekam jinam, mam to na depositphotos, 123fr, dreamstime ... ale to skoro ani nestoji za rec ty prodeje tam :)
    PATRICIE_
    PATRICIE_ --- ---
    DAVVID: Mám stejnou zkušenost. Když už trvalo schválení asi tři týdny, ozvala jsem se supportu a do dvou dnů bylo vyřešeno.
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    DAVVID: Nepamatuju si, ale předevčírem jsem taky něco nahrával, tak budu taky čekat a dám vědět. BTW Ve stejnou dobu jsem nahrával na spoustu jiných fotobank a Fotolia, Shutterstock a PhotoDune už stihli všechno projít (a schválit :) ).
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    Jak dlouho vam trva nez schvali fotky na 123rf? Uz se mi jednou stalo ze i po mesici fotky nebyly zkontrolovany po kontaktu supportu je schvalili. Ted jsem nahral par dalsich a zatim uplynulo tak 10 dni a stale nic tak by me zajimalo jestli je to normalni nebo je mam zas otravovat.
    GEEK
    GEEK --- ---
    MIK_CZ: to jde. za tolik neprodam ani vsechny forky dohromady:)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MIK_CZ: pasivně e zajímám o kryptografii a steganografii, tak jsem to dal :-)
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    Ted na to koukam co jsem napsal, se taky vyjadruju jak tatar, ale je to myslim pochopitelny :D
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    ASACHI: Podle me jde spis o to, nez aby se poznali sami, tak aby byli identifikovatelni i nekym jinym treba. Pokud tu fotku zna, tak se vdycky pozna ... ale pokud mu neni vubec videt do obliceje, tak podle me neudela nic. Ja jsem se i toho kluka samozrejme zeptal, respektive jsem mu rekl ze ho zadarmo klidne vyfotim kdyz to pak hodim do fotobanky a nemel s tim problem ... ale pokud nechteli model release, tak bych nerekl ze to bude problem.
    ASACHI
    ASACHI --- ---
    MIK_CZ: Hele a to neni potreba fakt ani souhlas te osoby, ze ty fotky budes prodavat?
    Jedna se mi o to, ze ja mam docela dost peknych sportovnich fotek, kde tem lidem nejde videt do obliceje (motorkari, plavci pod vodou apod.).
    Ty fotky ti lide pochopitelne maji a prislo by mi divne je ted zacit prodavat bez jejich podpisu, protoze oni se na te fotce, kdyby ji videli, pochopitelne poznaji ...

    Nemuze z toho byt problem?
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    PULKA: díky. včera jsem zjistil, že se tam dá pohodlně nahrávat z jAlbum a 50% provize mi připadá taky fajn. teď ještě aby se rozjely ty prodeje :-)
    a záloha se taky hodí.
    PULKA
    PULKA --- ---
    CUCHULAIN: Prodeje nic moc, ale jednoduše se tam nahrává a můžeš si kdykoliv stáhnout svoje portfolio v původní kvalitě, zdarma a v zipu, takže to beru jako super zálohu.
    VDB
    VDB --- ---
    MIK_CZ: dik, dobry vedet
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    VDB: K tomuhle ne, neni videt do obliceje ... ale musel jsem vymazat vsechny mozny napisy ... na dreamstime jim myslim vadily i ty cisla..
    VDB
    VDB --- ---
    MIK_CZ: pekny, predpokladam ze je k tomu nutnej model release...?
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    máte někdo zkušenost s https://www.mostphotos.com/ ?
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    Nu docela me to prekvapilo, asi by to chtelo se zamerit na sportovni , po tech tam asi bude hlad ...
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MIK_CZ: hezká práce :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    MIK_CZ: dáš odkaz? :-)
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    jinak se mi teda podarilo vyfotit fakt dobrou fotku na prodeje, skakajiciho motorkare a prodava se hodne :)
    pocet prodeju 718 $427.21 nahrano 2013-07-08

    mit takovych fotek sto, to by bylo :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam