• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACKXMicrostock - prodáváme fotky
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    https://www.shutterstock.com/cs/image-photo/picture-biker-making-stunt-jumps-air-145156063 moje je tahle, cca 4600 prodeju, vydelala 2700,- dollaru

    jinak jsem zjistil ,ze se nemuzu nalogovat ze sve IP, z jinych jo :D
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    dobra dobra :)) Tak muj bestseller je toto :) Na Adobe stock prodana 3x, jinde taky parkrat :))))
    https://stock.adobe.com/uk/stock-photo/id/337105952
    Ty marina vzory jedou porad, musim predevsim naladit pero, pise mi s prodlevou a sprtat illustator, mam do co dohanet technicky. Fotek mam taky par prodanejch, ale nic nevycniva.
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    PULKA: Super využitá příležitost! :) A dobrá fotka! Připojím se, můj top je teď těsně pod $3k (asi o 60 dolarů) tohle:
    https://www.shutterstock.com/image-photo/tilted-blue-version-ice-skates-reflection-94932265

    Ty best sellery jsou ale asi náhoda. Mám často podobné fotky ze stejné série a přijde mně, že je nepředvídatelné, co se bude prodávat a co ne.
    PULKA
    PULKA --- ---
    EUCHENIE: Klidně, už nic na do fotobank několik let nenahrávám, ale tohle je můj nejlepší fotobankový shot: https://www.shutterstock.com/image-photo/industrial-construction-53193472 vydělalo něco přes $3k, vyfoceno při čekání, až se kamarádka vrátí ze záchodu :-D
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    A daj i vsichni ostatni linky na svoje bestsellery? :))
    SLASH
    SLASH --- ---
    EUCHENIE: daj link!
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ja taky v poho. jinak hlasim rekord, za jeden obrazek 18,48 USD :) vzorecek
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    BLACKX: 406 Not Acceptable

    to mi prise po kliknuti na login, i z jineho prohlizece :D
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    MIK_CZ: Jo, uplne normalne.
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    Funguje vam prihlaseni na shutterstock?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Prodavate nekdo na 500px? Ted jsem na to koukla a tam je pro contributory moznost upgrade clenstvi?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ZOOEY: presne tak, da se to objednat i jako ten yard neco, vyjde to myslim co petikila, mozna i min, co si tak matne pamatuju. Na spoonfloweru kupujou asi spis lidi, co z toho chtej uz mit hadry nebo neco, na bankach i jen podklady, mood boardt atp, takze spoon je prisnejsi.
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    EUCHENIE: ja zatim prave nic)), respektive - mam prebytky/vedlejsi "odpady", ktery by sly na to nak dotavit... tak premejslim, jestli to zuzitkovat a vybicovat se ke spoonfloweru. jestli jsem to chapu spravne, je tam navic ten moment, ze nez muzes zacit prodavat, musis si sam objednat zpoplatnenej natisk vzorku latek... (?)

    kazdopadne diky moc a gudlak s prodejema)) ja budu este chvili dumat
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ZOOEY: jj, taky jsem patternova, jen jich teda zatim nemam moc, do stovky
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    EUCHENIE: ha, dikes))! ja zapomněla napsat, že mi de o patterny na textilní metráž... jsem nevěděla že rb taky má, kouknu až nebudu datlovat z tlfn. vím, že spoonflower založilo posleze naky to přičleněny tržiště (druhotný k ty metráži), což mi prislo že je znamka že ta samotná metráž tak moc netrčí. & skupina lidí co sou ochotny si sami sit + najít vzor + necha natisknout = nedovedu si tam predstavit ty prodeje...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ZOOEY: ja mam jeden prodej na redbubble, pres fotobanky vic
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    hola. nekdo tu nahodou prakticka zkusenost se spoonflower, pripadne a/i s tou jejich odnozi na hotovy produkty?

    s ohledem na procesni mezikroky = vystup neni download vektoru/bitmapy, ale fyzicka vec. funguje to? treba ve srovnani s prodejem patternu nekde jinde? pripadne diky tisic za zkusenost
    GEEK
    GEEK --- ---
    SS ma ted nejaky super rychly schvalovani fotek. dneska tam celej den neco laduju, a tak behem dvou minut je to schvalny.
    SLASH
    SLASH --- ---
    EUCHENIE: pozri sa na xpiks alebo stocksubmitter
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ještě dotaz, když máte fotku s releasem, tak to nejde nahrávat přes neco, co nahrava do vic agentur, ne? Každa chce svuj release.
    Jinak mam prvni prodanou fotku :)) Mam jich tam asi 10 prvnich.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam