• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BLACKXMicrostock - prodáváme fotky
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    Funguje vam prihlaseni na shutterstock?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Prodavate nekdo na 500px? Ted jsem na to koukla a tam je pro contributory moznost upgrade clenstvi?
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ZOOEY: presne tak, da se to objednat i jako ten yard neco, vyjde to myslim co petikila, mozna i min, co si tak matne pamatuju. Na spoonfloweru kupujou asi spis lidi, co z toho chtej uz mit hadry nebo neco, na bankach i jen podklady, mood boardt atp, takze spoon je prisnejsi.
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    EUCHENIE: ja zatim prave nic)), respektive - mam prebytky/vedlejsi "odpady", ktery by sly na to nak dotavit... tak premejslim, jestli to zuzitkovat a vybicovat se ke spoonfloweru. jestli jsem to chapu spravne, je tam navic ten moment, ze nez muzes zacit prodavat, musis si sam objednat zpoplatnenej natisk vzorku latek... (?)

    kazdopadne diky moc a gudlak s prodejema)) ja budu este chvili dumat
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ZOOEY: jj, taky jsem patternova, jen jich teda zatim nemam moc, do stovky
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    EUCHENIE: ha, dikes))! ja zapomněla napsat, že mi de o patterny na textilní metráž... jsem nevěděla že rb taky má, kouknu až nebudu datlovat z tlfn. vím, že spoonflower založilo posleze naky to přičleněny tržiště (druhotný k ty metráži), což mi prislo že je znamka že ta samotná metráž tak moc netrčí. & skupina lidí co sou ochotny si sami sit + najít vzor + necha natisknout = nedovedu si tam predstavit ty prodeje...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ZOOEY: ja mam jeden prodej na redbubble, pres fotobanky vic
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    hola. nekdo tu nahodou prakticka zkusenost se spoonflower, pripadne a/i s tou jejich odnozi na hotovy produkty?

    s ohledem na procesni mezikroky = vystup neni download vektoru/bitmapy, ale fyzicka vec. funguje to? treba ve srovnani s prodejem patternu nekde jinde? pripadne diky tisic za zkusenost
    GEEK
    GEEK --- ---
    SS ma ted nejaky super rychly schvalovani fotek. dneska tam celej den neco laduju, a tak behem dvou minut je to schvalny.
    SLASH
    SLASH --- ---
    EUCHENIE: pozri sa na xpiks alebo stocksubmitter
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ještě dotaz, když máte fotku s releasem, tak to nejde nahrávat přes neco, co nahrava do vic agentur, ne? Každa chce svuj release.
    Jinak mam prvni prodanou fotku :)) Mam jich tam asi 10 prvnich.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    BLACKX: diky
    BLACKX
    BLACKX --- ---
    EUCHENIE: Obojí. LR ti pomůže jen na určité menší úpravy, ty udělá rychleji. Na složitější věci je tu PS.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Co používáte na úpravu fotek? Ja PS, ale přemejšlím o Lightroomu, vubec ho neznam, ale je to jednodušší, ne?
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    EUCHENIE: jo ono toho bude frcet mozna vic, jen proste u tech fotek mest/krajin mi prijde ze uz je dost vysatej rybnik...

    eh, btw ted mi zamitli pres 100 fotek kvuli File transfer error. To se mi v zivote nestalo (pritom nahledy vsech online vypadaji v pohode).
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    DAVVID: doklad asi ne, možná otec někde, no zjistím. ad dítě, dobrej nápad, diky.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    DAVVID: mým laickym pohledem bych taky řekla, že frčí něco jako girl power, zdravý zivotni styl vc jidla emancipace, diverzita, a klasika business. prostě o čem se píše. nebo neco vtipnýho z toho všeho. a technika a pokrok, viď.
    DAVVID
    DAVVID --- ---
    EUCHENIE: Ohledne babicky – jestli mas nejakej jeji doklad a podpis clena z rodiny tak by se po tom nikdo nepidil...
    Ohledne dvojich uctu – rekl bych ze penize z jineho SS uctu si muzes poslat na stejny paypal...Ale prijde mi nejjednodussi hodit fotky/ilustrace od ditete do novy kolekce, kde jednoduse uvidis kolik to celkem vydelalo a to mu treba nekdy das.


    MIK_CZ: jj taky mi to prijde. Jaky typ fotek jsi tam nahraval? Prijde mi ze tech klasickych fotek mest a znamych fleku z bezny dovoleny je tam uz strasne moc a asi tezko se mezi takovou konkurenci dostane. Foceni primo pro fotobanky treba s multikulti modelama imho bude frcet trochu vice... (ale sam tam spis nahravam ty fotky z dovci a prave ted budu zjistovat jestli se s tim ma cenu jeste crcat a kazdy misto nafotit 10x z ruznejch uhlu apod.)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Nasla jsem docela dobrou fotku babicky, co uz nezije, jak je to s releasem ? :)) nebo je to no go?
    A dítě by nejradsi taky nekde melo ucet, do 18 smolik, leda u mne nebo zas nejaka levarna, ale musel by ev it i svuj paypal, co
    MIK_CZ
    MIK_CZ --- ---
    Prijde mi ,ze na shutterstocku se prodava hur a hur, nahral jsem tam nejake nove fotky a neprodala se ani jedna, coz nebylo uplne zvykem .. :) je to asi i tou obrovskou konurenci, ale rekl bych ze zlate casy jsou pryc a ted se to snad ani nevyplati..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam