• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    HASHLERKA
    HASHLERKA --- ---
    to je fakt mazec.. obdivuju lidi, kteří se s tím dělají :)
    KLA
    KLA --- ---
    nevíte jak udělat takovýhle matný povrch?

    KLA
    KLA --- ---
    KLA
    KLA --- ---
    a zas nějaký mini jídlo
    KLA
    KLA --- ---
    ooo tohle je tutu :)
    ja chci pikmina :)

    KLA
    KLA --- ---
    tak sice jsem stoupovi slíbila Peach a Daisy, ale tohle by taky nebylo špatný :D

    KLA
    KLA --- ---
    tohle je geniální!
    ale no... není to fimo, ale to snad nevadí :)





    MAUTUSKA
    MAUTUSKA --- ---
    LIMONADA: ja si to tu samozrejme profirtlovala a jak udelat spiralu mi bylo jasny, jen tu nekdo psal ze se ta spirala nejdriv zapece a pak kraji tak z toho sem byla trochu jelen, tak sem se na to ptala...ale diky za peci ehm
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    KLA: fakt dobry! neco podobnyho bych chtela zkusit, ale cas neni...
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: ja teda davam pecici papir pri peceni normalne pod....bojim se, ze na skleneny pekac by se to chytlo.....
    vubec pecici papir se mi osvedcil i jako podpera kdyz jsem delala vrtakovity tvar - v prostoru - vlozila jsem tam trubicku z peciciho papiru kolem ktere jsem sroubovici namotala
    KLA
    KLA --- ---
    LIMONADA: dát na to pečící papír je dobrý nápad

    dvojí pečení jsem schválně testovala... chtěla jsem vědět jak dobrý je tls lepidlo tak jsem si upekla korálek, navrtaala jsem dirku, zasadila očko, zalila TLS a vypekla na stejně dlouho ještě jednou... Vůbec to neztmavlo, všechno v pořádku... řekla bych že když to máš vychladlý tak to tomu nevadí...

    nicméně jsem přišla na to že tls očka neudrží... je daleko lepší zakápnout je vteřinovým lepidlem, než se dělat s tls... je to složitější, utratí se na tom víc za leektřinu na druhý vypejkání a nic moc to neudrží...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    KLA: asi zalezi jak hodne je to tenky...ja nemam nudlovaci strojek takze moje placaty veci nikdy nebyly zcela rovny;)

    mozna bych to klidne zkusila prekryt pecicim pairem a na to dat nejakou kovovou desticku jako zatez...

    znovu pect?a nepripali se to? (me kdyz jsem pekla o trochu dele tak ztmavcly barvy)
    KLA
    KLA --- ---
    já chci taky radu :)
    Když děláte něco placatého, většího... jak se to dá udělat avy se to nezkroutilo? Teď semi jedna placka zkroutila tak přemýšlím jestli by pomohlo dát to vypéct znova (to užmám ozkoušený že vůbec nevadí) a položit na to něco rovnýho těžkýho... že by tomohlo při pečení změknout a narovnatse a pak zatuhnout rovný
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    MAUTUSKA: no je dobry ze se do toho poustis, to rozhodne=)ja sem taky desne sikovna a vetsinu postupu jsem si domyslela kdyz sem se na tu vec koukla....ehm;)

    jinak rada pro pravidelny spiralovy (ale i jiny) tvar roztahovaku - pojistit ho v troube pri peceni nekolika vetsimi matkami, tvar se ti nerozjede a zustane pekny

    proste hledej heslo art clay ..plno odkazu uz tady probehlo, staci si dat http filtr
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam