• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLAFIMO
    PSYCHEE
    PSYCHEE --- ---
    taky bych do toho sla, jestli jeste plati ,)
    SACHMETT
    SACHMETT --- ---
    ráda se také přidám
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    ANNAMARIE: šla bych do toho..pár barviček by se mi hodilo:)
    ANNAMARIE
    ANNAMARIE --- ---
    DREADZONE1: dobre! bude hromadna objednavka?
    DREADZONE1
    DREADZONE1 --- ---
    FIMO hmota | STEJKR, spol. s r.o.
    http://www.stejkr.cz/fimo-hmota-katskup96045.php

    KLA
    KLA --- ---
    tutorial dorty - anglicky
    TERRI
    TERRI --- ---
    jj, máš pravdu.. bohužel sem ty korále dělala večer a to neni zrovna ideální, jelikož je na to blbě vidět, takže tahle nedostatky se ukázaly až po upečení za denního světla :( škoda..
    PIZMA
    PIZMA --- ---
    TERRI: ty modrý jsou pěkný, škoda toho vyřízlého modrého obdélníku na 4. korálku směr levo:) hned mě to praštilo do očí
    TERRI
    TERRI --- ---
    Snímek 071.jpg (1592415 B)
    TERRI
    TERRI --- ---
    Snímek 104.jpg (1725857 B)
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    RBLS
    RBLS --- ---
    GREMCA
    GREMCA --- ---
    TICHTICZKA22: No pozor neni jen na koralky,je tam spoustu postupu na různé šperky od přívěsků,náramků,různých vzorů....
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    GREMCA: mno to je ona jak jsem na ní koukala, ta je taky fajnová, ale jak jsem napsala, je zaměřená na korálky .. :)) jinak jsem slyšela, že paní/slečna Nemravová je número 1 co se týče fima :))
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    ANAVCA: ahoj, po knížkách se mrknu, každopádně internetové stránky paní Brýdové jsou super :) mnoho zajímavých věci
    GREMCA
    GREMCA --- ---
    TICHITICZKA22 - ahoj,ja mam doma knizku FIMO šperky z polymerové hmoty a je od Petry Nemravové a je v ní několik návodů a spoustu rad a triků.... mě se líbí a jsem ráda,že ji mám :-)
    KLA
    KLA --- ---
    Teď budu mít trochu víc volna tak zkusím udělat nějaký FAQ... Spousta základních otázek se tu opakuje tak proč nepomoct...
    Doufám že mi pak pomůžete s jejich doplňováním
    ANAVCA
    ANAVCA --- ---
    TICHITICZKA22: Ahoj mam doma dvě 1) Zuzana Kunešová - Originální šperky z fima a 2)Monika Brýdová Hrátky s fimo hmotou, ta pani Brýdová má i internetové stránky www.brydova.cz tam máš taky návody na fimo jak s nim pracovat a co vyrábět tak jukni
    TICHTICZKA22
    TICHTICZKA22 --- ---
    Ahoj existuje nějaká knížka v češtině, která by popisovala práci s fimem? Začátky, techniky apod. Našla jsem knížku od Dany Nemravové (snad jsem nespletla jméno), ale ta je zaměřená na korálky. Popř. tedy nějaká dobrá v AJ, ale raději bych v češtině. .... Nebo opravdu dobré internetové stránky, české.... Máme nakoupíno, ale nevíme, kde a jak začít.... děkuji za info.. :)
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---


    Možná by vás mohla zajímat moje nabídka :)
    platí jen pro NYX

    - vložte libovolný návod/postup (třeba na FIMO výrobek) na web Mojedílo.cz
    - napište mi do pošty, jaký návod jste vložili
    - dostanete od nás dárek (knížky z našeho obchodu, časopis Receptář... dle domluvy)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam