• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ETHPostoj! neboli Vystavujeme psa
    SNELA
    SNELA --- ---
    KOMTESSA: škoda, že v sobotu vystavujem, jinak bych půjčila, ale mysim si, že v nejajkým větším zverimexu budou mít určo ?

    Jinak máte někdo zkušenost s rozhodčí Jana Janek ?
    KOMTESSA
    KOMTESSA --- ---
    Prosím o pomoc, nemáte někdo tmavé hnědé výstavní vodítko na vypůjčení nebo tip kde ho v praze koupit? naše se rozbilo a v sobotu máme výstavu :/
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    My jsme taky nezahaleli :)
    V kvetnu MVP Litomerice: nas Drake V1, CAJC, BOJ, JBIG
    Minulou sobotu klubovka v Praze: Drake V2 ve velice silne konkurenci, Cirda V1CAC a nase babka Zaja V, BOV, dokoncila veteran sampiona :)
    SNELA
    SNELA --- ---
    Tak jsme v sobotu byli v Bolce a naši odchovánci v mezitřídě fenka V1 CAC a chlapeček i BOB, sice malá konkurence, ale pan Václavík je podle mě kvalitní rozhodčí. V závěrečkách jsme si neškrtli, ale i tak to byl fajn den :) Fotky zatím nemám :))
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    fakt nikdo?
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    jedete nekdo do Budapesti?
    ETH
    ETH --- ---
    SNELA: perfektní! gratuluji moc, také za tu odvahu vyrazit v takové zimě.
    SNELA
    SNELA --- ---
    ALIANOR: dekuju,tak jasne je to fajn, ale u na seho plemene rozhodcí kolikrat nevědět jak má leopard vypadat :( ale tak měli jsme Řehánka a ten je fajn, ráda na nej jezdim.. tak snad se mu bude darit i dal :)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    SNELA: taky gratuluju a tise zavidim ty pocty ... my kdyz mame kliku, je nas jen 10 ve tride :)
    SNELA
    SNELA --- ---
    MATHEA: děkujem moc, konkurence sice nebyla veliká ( leopardů jezdí málo) cca 10 celkem, v závěrčkách o BOJe koukal hodně na něj, ale nakonec vzal paterdeila ( nevim jak se píše ) a v dospělejch tak na prvním paterdeil.. ale i tak jsme moc rádi :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    SNELA: ty jo, tak to gratulace velika!:)
    SNELA
    SNELA --- ---
    Tak včera jsme se účastnili výstavy v Brně, náš odchovánek v 15 měsících - V1,CAJC, BOJ, BOB, BIG3 :) tak se moc dařilo :) fotka jen pro ukázku

    MATHEA
    MATHEA --- ---
    ALIANOR: gratulujem!:)
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    Musim se pochlubit, proste musim :)

    Nase odchovy na KV v Oslavanech:
    Aira - Velmi nadejna 4


    Alma a Arin obe Nadejne za spatne predvedeni - panicci poprve v zivote na vystave :)
    fotku mam jen Almusky


    Ailas - Velmi nadejny


    Anardil se nevystavoval, ale nechali se presvedcit na dalsi vystavu :)


    A za nasi smecku - Drake (Amorgen) VN 3, mamka Ciri V4 a tetka Zaja V2 ve veteranech.

    Na klubove vystave ve Warsawe pak mamka V2


    a synek Drake VN1, BOB puppy a puppyBIS 3


    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    SATHIK: Ja ma tuhle ve velikosti XXXXL a jsem s ni maximalne spokojena. Prezila i stenata :)
    RUKSAK: Tu prvni jsem mela taky, neprezila jedno akcnejsi odpoledne na zahrade. Ty dratky co to drzej se odporoucely.
    Na te druhe by me osobne vadilo ze nema bocni vylez, ale to je vec pouzivani. Ja ji mam na vystavy jako boudicku a nekdy davam vstupem prednim, nekdy bocnim, podle toho jak je kolem kruhu misto. Nicmene osobne si myslim ze zakryti sitovanych pruzoru je fajn vec - kdyz je vedro necham otevrene vetrat, kdyz potrebuju aby meli coklici klid, tak jim to zatahnu a chrunej :)
    RUKSAK
    RUKSAK --- ---
    tak ona naše kolie nijak akční není. když tam má kamarády, tak jo, ale jen chviličku, jinak kouká a čeká. asi by ji to i pomohlo, mít tu krabičku, aby si mohla pořádně schrupnout a hlavně ji nebude nikdo překračovat, což je velká výhoda, jak jsem poslední dobou zjistila.
    DASA
    DASA --- ---
    SATHIK: já bych asi nezavírala, i kdyby to přepravka umožňovala...mam lepší pocit, když to může vnitřkem luftovat. Ale je pravda, že je pes uvnitř v klidu a max leží a sleduje, ale nijak nevyvádí. Je to asi i povaze, jestli tam pes bude odpočívat nebo se rozčilovat na každýho kolemjdoucího. Přikrývám jen vrch, aby případně dovnitř nemohlo sluníčko.
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    RUKSAK: tu první jsem pár let měla, ale psek se rád opírá o boky když leží a v téhle se vždycky odkulal pryč, drží to jen 3 drátky, ale záleží jak moc akčního máš psa atp. ta druhá je určitě lepší, ale já bych si ji nepořídila protože to nejde úplně uzavřít..
    RUKSAK
    RUKSAK --- ---
    ALIANOR:
    DASA:
    SATHIK: díky moc, já měla vybranou tuhle: http://pesshop.cz/produkt/4504/pltn-pepravn-vstavn-bouda-stedn-pt03/ ale též jsem dost přemýšlela jak s tou kulatou střechu ..
    pak mi byla doporučena tato: http://www.psikralovstvi.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=136_248&products_id=3480 a o té vůbec nevím, co si myslet :)

    jinak potřebuju XL nebo L (musí to začínat 81x ...) - je to na kolii.
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    RUKSAK: já bych k tomu co padlo ještě dodala, že je dobré pokud jdou ty síťované dvířka zadělat dalšími neprůhlednými dvířky..aby tam měl pes klid a nesledoval furt, co se děje kolem.. Mrkni tady http://www.homex.cz/store/department-1-pet-boxy-prepravky.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam