• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ETHPostoj! neboli Vystavujeme psa
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    BARUSSS: AST sice primo ne, ale nejake ty vystavy i za humny uz za sebou mame. Tak pokud nesezenes nikoho bliz, klidne se muzem domluvit .... jsme na Praze 8 :)

    PLAVEVA: ehm ... ono ziskat BOBa u tyhle cubky neni az tak slozity, je defakto jedina v republice. Takze pokud si nepostavi hlavu a necha si prohlidnout zuby, ma to vetsinou v kapse :)
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    ALIANOR: gratulace:-) hlavne ten BOB ze tridy mladych je pekny vysledek!
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    Ahojda, neni tu nekdo, kdo ma zkusenosti s vystavovanim AST ? Rada bych zacala vystavovat s mym psem, ale jen zahranici. Shanim nekoho hodneho, kdo by si nas mohl vzit do parady a ukazat, co a jak ;) diky moc. P.S.: Praha 4
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    Tak zas trocha toho chlubeni :)

    OV loveckych psu Plzen:
    Ailas - mezitrida - V1, vitez tridy
    Drake - trida pracovni - V1, vitez tridy
    Ciri - trida pracovni - V2
    Zaja - trida veteranu - V1, nejlepsi veteran, BIS veteran
    Pinni (stabyhounka) - trida mladych - V1, vitez tridy

    MVP Ceske Budejovice:
    Drake - mezitrida - V1, CAC
    Ciri - trida pracovni - VD4 (cuba po operaci zaludku a na hranici podvyzivy se zdala pani rozhodci tlusta :))
    Pinni (stabyhounka) - trida mladych - V1, CAJC, BOB
    TERANETKA
    TERANETKA --- ---
    Aha,uz to vidim,ze jsi ho sehnala:-)
    TERANETKA
    TERANETKA --- ---
    Zkuste objednat nekde pres eshop. Co mate za psa?
    TERANETKA
    TERANETKA --- ---
    My na kamyku,jestli myslis Happyzoo,mame jen bila a cerna vystavni voditka:-/
    KOMTESSA
    KOMTESSA --- ---
    ted jsem našla na netu, paní mi slíbila, že do zítra to tu mám, díky za rady :)
    SNELA
    SNELA --- ---
    KOMTESSA: Jasný, to chápu.. ale tak určo by někdo půjčil :) ale nevim kde jinde, zkusila bych větší zveráč, ale ne typu petcentrum.. mysim že na Ph4 je nějakej velkej, myslim, že je to na Kamýku
    KOMTESSA
    KOMTESSA --- ---
    SNELA: je to speciálka, většinou bývají stánky, ale nechci to nechat náhodě a pak být víš kde :)
    SNELA
    SNELA --- ---
    KOMPTESSA: a na jakou výstavu jedete ? na větších bejvaj vždycky stánky, kde je maj na stopro
    KOMTESSA
    KOMTESSA --- ---
    SNELA: no právě že jsem včera byla ve dvou a moc velký výběr vystavních vodítek nemají :(
    SNELA
    SNELA --- ---
    KOMTESSA: škoda, že v sobotu vystavujem, jinak bych půjčila, ale mysim si, že v nejajkým větším zverimexu budou mít určo ?

    Jinak máte někdo zkušenost s rozhodčí Jana Janek ?
    KOMTESSA
    KOMTESSA --- ---
    Prosím o pomoc, nemáte někdo tmavé hnědé výstavní vodítko na vypůjčení nebo tip kde ho v praze koupit? naše se rozbilo a v sobotu máme výstavu :/
    ALIANOR
    ALIANOR --- ---
    My jsme taky nezahaleli :)
    V kvetnu MVP Litomerice: nas Drake V1, CAJC, BOJ, JBIG
    Minulou sobotu klubovka v Praze: Drake V2 ve velice silne konkurenci, Cirda V1CAC a nase babka Zaja V, BOV, dokoncila veteran sampiona :)
    SNELA
    SNELA --- ---
    Tak jsme v sobotu byli v Bolce a naši odchovánci v mezitřídě fenka V1 CAC a chlapeček i BOB, sice malá konkurence, ale pan Václavík je podle mě kvalitní rozhodčí. V závěrečkách jsme si neškrtli, ale i tak to byl fajn den :) Fotky zatím nemám :))
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    fakt nikdo?
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    jedete nekdo do Budapesti?
    ETH
    ETH --- ---
    SNELA: perfektní! gratuluji moc, také za tu odvahu vyrazit v takové zimě.
    SNELA
    SNELA --- ---
    ALIANOR: dekuju,tak jasne je to fajn, ale u na seho plemene rozhodcí kolikrat nevědět jak má leopard vypadat :( ale tak měli jsme Řehánka a ten je fajn, ráda na nej jezdim.. tak snad se mu bude darit i dal :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam