• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Tak jsem si pořídil ten Sedco Comp 16 kg a žádná sláva to tedy není. Vrchní strana držadla je solidně vybroušená, ale zevnitř se tam těma flexkama nebo čím to je dělany nedostali, takže je to docela hrubé. Ale zkoušel jsem to jen chvilku šudlat smirkem a hned je to lepší. Myslím, že to ještě vyladím. :-) A na rozcvičky a protahování je určitě dostačující. Těžší váhy bych si ale rozmyslel, respektive kupoval jen v e-shopu, abych měl 14 dnů na případné vrácení.
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    Tak jsem dal včera konečně TGU s tou svojí 26,5... nebylo to nakonec tak těžký, stačilo se akorát trochu nasrat :)
    TCHAJ
    TCHAJ --- ---
    Hele prosimte a 24kg?
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    RADAR_PIBTL144: Díky za info. Budu to v dohledné době řešit, tak bych se ozval.
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    ICEMAN8241: 1990 vočí
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Tak TGU pokořeno :-) Evidentně si stačilo tady postěžovat...
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    AOTEAROA: Máš svou domovskou skupinu, se kterou chodíš 2× týdně pravidelně. Pokud Ti to náhodou nevyjde, můžeš si hodinu nahradit v jiný den/čas. Místo je momentálně ve všech třídách, jen skupiny od šesti jsou téměř plné. Po semináři nejspíš místo bude ;)
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    RADAR_PIBTL144: 12 kg :))
    RADAR_PIBTL144: chtěla jsem se zeptat, jak velká je šance, že když se budu chtít do hodin zapsat až po semináři, bude ještě volno v těch časech, co mi vyhovují. počítám, že si člověk má vybrat jednu partičku a s tou tam 2x týdně chodit. naprosté začátečníky berete do všech odpoledních hodin?
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    Tady je pár rad do začátku, pokud s železnou koulí teprv koketujete. Tak ať neděláte stejný chyby, jako já když jsem začínal :)

    6 tipů jak začít cvičit | Železná Koule .CZ
    http://www.zeleznakoule.cz/6-tipu-jak-zacit-cvicit/
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    ICEMAN8241: Jakou bys chtěl velikost? :)
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    RADAR_PIBTL144: Ceníček by nebyl Radare? :)
    RADAR_PIBTL144
    RADAR_PIBTL144 --- ---
    SYDO: Dá. Jednou za čvrt roku sem dovezu dvě tři tuny, který jsou okamžitě pryč :)

    Příští objednávka na začátku května.
    TAX
    TAX --- ---
    JEREMIUS: pisu, ze 42,50 je postovne + cenovy rozdil ve srovnani s kettlebellshopem. amazon je zkratka drazsi, ale ma prekvapive ferove zasilaci poplatky (a to prvni kule sla s UPS a druha s DHL). 12tku jsem koupil za 63 € a 16tku jsem koupil za 85 €. takze ted maji lepsi ceny, bud rad. :)
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    YMP: Mně stačí, když posílají do Německa. Bydlím u hranic a za hranicí mám adresu, na kterou si nechávám posílat zboží. Pak si to jenom vyzvednu, cesta 5 minut autem :)

    TAX: To jsi měl kliku, páč já hledám RKC a ještě jsem nenarazil na lepší cenu, než kettlebellshop.de
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    TAX: Tys obě koule kopuil za 42? Já tam vidím jen 16ku za 79... To byla nějaká akce, nebo špatně hledám?
    TAX
    TAX --- ---
    ICEMAN8241: stacilo mi zbytecnych 42,50 €, abych koupil 12 & 16 kg RKC kule na amazon.de. je to postovne + rozdil v cene oproti www.kettlebellshop.de.
    YMP
    YMP --- ---
    ICEMAN8241: Do ČR ale nezasílají, ne? Ve formuláři s doručovací adresou se totiž nabízí jenom Deutschland, Schweiz a Österreich. Ale z Amazon.de by to jít snad mělo, někdo už to tady nedávmo zmiňoval.
    ICEMAN8241
    ICEMAN8241 --- ---
    SYDO: http://www.kettlebellshop.de/

    TAX: Pokud máš zbytečných 80€, tak ano :)
    SYDO
    SYDO --- ---
    ICEMAN8241: A odkud, pokud se mohu zeptat? Nějaký osvědčený obchod nebo eBay?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam