• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATESISKOKettlebell - ultimátní posilovna do ruky
    RODWY
    RODWY --- ---
    SPEKULANT: stejna forma jako Fever a spousta dalsich.)
    JEREMIUS: btw..ten tvuj link je take stejna forma a povrch!
    Ta forma je puvodne pro Fever,ktery uz neexistuje a cinan tlaci dalsi labels!

    Jinak cena RKC v cr je pod doporucenou moc,ale je to dost o tom zadna:(
    SPEKULANT
    SPEKULANT --- ---
    Mám doma Rogue a jsem spokojený. Sice to nevyšlo na poprvé a reklamoval jsem ho kvůli kosmetické vadě, ale hned jsem dostal 2 možnosti. Pár Euro mi vrátí, nebo mi ho vymění. Vybral jsem si výměnu a oni zařídily vyzvednutí. To mě vážně potěšilo. Moje zkušenost tedy je že cena je rozumná, kettlebell je hrubší a neklouže mi v upocených dlaních a komunikace se zahraničím překvapivě v pohodě.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    NAVARA: asi je to o zvyku
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NAVARA: jak by řekl Pavel, to že ti kloužou je jen a jen známka slabého úchopu :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TEEAK: iirc tak právě ty RKC patří mezi klouzavé - v kb5 jsem se jim z toho důvodu vyhýbal
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    JEREMIUS: mám doma RKC a jsou dle mého ideální .. za kvalitu si sice trochu připlatíš, ale nebudeš řešit blbiny typu rezavění, hrubost/kluzkost povrchu (i bez mága - čili ideální na doma) a když se rozhodneš, že se chceš milé bell zbavit (a bude to nějaká smysluplná váha), nabídky se pohrnou tak, že se po ní zapráší, ani nebudeš vědět jak .. takže vlastně ani neproděláš .. přijde mi, že to hrozně řešíš, na to že chceš nakupovat za levno - nízká cena - blbej materiál ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JEREMIUS: na těch mých (2 fevery, 2 strongear) žádné nerovnosti nejsou, hrubší povrch mají - proto jsem si je kupoval, neb mi blejskavky zatím všechny klouzaly, bez ohledu na magnesium

    stongear objednáváš po netu, ergo máš 14 dní na vrácení + je to český obchod, tj. nebude problém do objenávky připsat, ať zkontrolují že ta pro tebe nemá žádnou vadu na kráse?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    NAVARA: Black fever už určitě nechci, nejsou to dobré koule a poměr cena výkon je hodně špatný.
    Na StrongGear jsem na webu narazil, cena vypadá OK. Ale trošku mě tedy odrazuje podoba a to tvoje srování s Fevery :-) Mají stejný povrch, nebo lepší? Tj. také jsou plné ostrých výčnělků? Rezaví?

    "Neblejskavých" je spousta. Nejde mi ale ani tak o (ne)blejskavost, ale celkově o povrch. Ony i ty na pohled lesklé koule nemusí klouzat z rukou. Spíš dojem může dost kazit nějaká nerovnost na madlu, blbý svár atd.

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Neblejskavý jsou fevery, dragon (není nebo stojí nesmysl) případně české stongear (dvě co mám jsou ok a snesou srovnání s fevery, krom ceny) - ty ne?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    JAHODOVE_PYRE: Díky. Zajímá mě povrch. Je to v pohodě? Madlo se dobře drží, nikde nedřou výstupky nebo naopak extra hladké, že by vykluzovalo, také není?
    Jinak magnezium jsem nikdy nepoužíval a začínat s tím ani nechci :-)
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    JEREMIUS: ja mam doma lakovany, ze se blejska jak psi kulky, a drzi to dobre, kdyz se hodne potis, pridas magnezko a je to uplne v pohode
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nemáte zkušenost s lakovanými Sedco? Např. http://www.vyprodeje24.cz/kettlebell/140468-kettlebell-sedco-28-kg.html
    Hledám nějakou 28čku za rozumnou cenu
    SYDO
    SYDO --- ---
    Ma nekdo zkusenosti s touto znackou?
    Kettlebell Thorn+fit CC 32 kg - Boty Oblečení
    Kettlebell Thorn+fit CC 32 kg - Boty Oblečení
    http://www.botyobleceni.cz/kettlebelly-crossfit/30271-kettlebell-thornfit-cc-32kg.html

    Premyslim zda tento nebo jiz nize probirany
    Kovový kettlebell – litinová bulina či girja
    Kovový kettlebell – litinová bulina či girja
    https://www.stronggear.eu/p/171/kettlebell?variant%5B60%5D=283

    Pripadne jine navrhy do 2.500 cca? Primarne na TGU a swing. Diky!
    FURRYK
    FURRYK --- ---
    JEREMIUS: hele nemam problem, ruce mi nedrou, hrube mi prijdou teda stejne jako ty v KB5 gymu, tak mozna mi nevadi trosku vetsi hrubost .... nerezavi, ale mam je prave jen v byte ....
    co je krapet rozdil a je to spis o zvyku je velikost madla, ktere je sirsi a delsi, takze ma ta koule krapet jinde teziste, nerikam ze hur, jen jinak a je to o zvyku, treba na swingy obouruc je to sirsi madlo dobry, na snatche je to jinej pocit, ale ta koule pak sedi krapet niz na predlokti, ne uplne na zapesti, coz muze byt take pro nekoho vyhoda ....
    obecne mi prijdou za tu cenu super .... kdyby sis je chtel osahat nez bys treba uvazoval o koupi, dej vedet a muzes se u me stavit se na ne mrknout ....
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    JAROUSH: Už jsem to tady myslím psal. Mají nekvalitní povrch. Jednak při koupi extrémně hrubý a s ostrými výčnělky, takže to dře i hodně zvyklé ruce (jak která koule, některá víc, některá míň, ale už to vypovídá něco o kvalitě; odpovědí na dotaz mi bylo, že jsou prý pro použití s křídou - chtěl bych vidět někoho, kdo si bude ochotně špinit byt, ale ještě řekněme OK). A rezaví. Hodně (opět jak která koule). A to i při uskladnění v bytě, ne někde na zahradě.
    Cena rozhodně neodpovídá kvalitě. Podruhé bych určitě nekoupil.
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    JEREMIUS: Proč nespokojený?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JEREMIUS: Mám black fever 16+24 a jsem spokojený i se stronggear 8+32, páč jsou podobné těm prvním, se kterými jsem takéspokojený :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    FURRYK: Máš zkušenost? Vzhledově mi to dost připomíná Black fever, se kterými jsem nespokojený.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    FURRYK: Tak to je přesně ON! Moc díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam