• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PROCKOOPFIFA - FC 24
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    MELDA: nepletes si "physicality" a "stamina" ? tohle je jak umi hrat telem apod, coz potrebujes hlavne u obrancu
    MELDA
    MELDA --- ---
    ROENICK: Ma dost nizkou fyzicku, tam bych ho 100% vylepsil.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ja mam radost z toho Pulisice, to je fakt dobra karta

    JERMAINE
    JERMAINE --- ---
    Nechci nikoho nastvat. Jen mam radost z nove karticky 😀

    ROENICK
    ROENICK --- ---
    MELDA: lavicka :) tam je 98 TOTY Messi a ikony na hostovani :)

    jinak to musi mit tak 86-87
    MELDA
    MELDA --- ---
    ROENICK: Me fascinuje tvuj rating 89. Mas jedineho hrace s hodnocenim 89. Ja mam plno hracu 88+ a rating je 87.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    docela jsem nakupoval :) pripadny dalsi upgrady uz jsou ve statisicich takze s tim ted budu hrat a myslim ze vystacim az do konce Fify, kde zas napadaj/pujdou koupit doufam TOTS apod ;)

    ROENICK
    ROENICK --- ---
    HAVANA: uz se na tu hru nemohli divat :)))
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    Tak se mi teď stali dva top glitche/bugy


    Hraju si kariéru a najednou mám na hřišti dva pitch invadery...když sem vlez do replaye a zazoomoval, ukázalo se, že to jsou manažeři, který se z ničeho nic vydali přes hřiště na druhou stranu stadionu...normálně tam fyzicky byli, dali se trefit míčem :))


    Druhej že salibovi se nenacetli fousy, vlasy ani obočí...
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ale ten fix funguje 100%, pecka
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    MELDA: to jsi pak blbí :)

    staci tam mit kohokoliv. Kdyz nastane ten bug uz nikoho nepridas, protoze to pise transfer targets full, i kdyz full nejsou :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    ROENICK: Blbí je, když tam žádného nemáš 😀
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    tip z redditu, potvrzenej v praxi - pokud vas taky sere error mobilni FUT apky pri aukcich s hlaskou "bid status changed, auction will be updated" a nejde prihazovat, tak staci odebrat jakyhokoliv hrace z Transfer targets a bug zmizi.. supr :)
    JERMAINE
    JERMAINE --- ---
    MELDA: Je to tak. Malo kdy se stane, ze od ty 5. Divize dal hraje nekdo se zlatyma hracema a kdyz sem nekoho takovyho potkal treba ve 2. nebo 3. vzdycky sem mel hodne velky problemy. Zrovna vcera sem jednoho takovyho potkal a dostal sem peknej narez. Jak se ty zlaty neskutecne promenej, jak kdyby to byli vsechno TOTY a muj tym se zhorsi neskutecne, na coz neni clovek zvyklej. Hlavne v obrane je to pruser. Dostal sem asi 6 golu a hotovo.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Kazdopadne...je to proste ve Fife udelany tak, ze kdyz mas "technicky" slabsi tym, ktery hraje se silnejsim souperem, tak jeho uroven je proste nizsi nez kdyz by si s tim stejnym souperem hral a mel sam o sobe silnejsi tym. Uz sem to nekolikrat overil. Proste je tam nejaky algoritmus, ktery proste nastaveuje tu umelou inteligenci a to oboustrane, jak ve prospech soupere, tak u tebe a to tim, ze i kdyz mas lepsi team, lepsi hrace, tak najednou casteji chybuji, fauluji, hur trefuji branku (musis vic mirit) a tak podobne.
    MELDA
    MELDA --- ---
    ROENICK: Jo, hrajou jak curaci !!!!
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    MELDA: pekny
    poznal jsi pak rozdil ve hre?
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tak sem trochu vylepsoval.

    ROENICK
    ROENICK --- ---
    povedla se mi docela haluz, potreboval jsem 85 hrace do SBC, porad chodili za 12-15k coz mi prislo prepal za obrance nebo golmana ale nedarilo se sehnat nic levneji. Pak jsem nahazel 4x Acuñu za 2k, pak spadlo FUT a nikdo zrejme nemohl obchodovat...a vsechno se to vyhralo :) to se nekdo napakoval jeste lip, jestli dal na nakym hracovi treba v hodnote 100k ten minimalni prihoz :)

    jednoho jsem dal do SBC a zbytek sel za 15-16k :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam