• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CNVVoňavý život - parfémy, parfuméři, historie, teorie
    ELISKOVA
    ELISKOVA --- ---
    *tip
    ELISKOVA
    ELISKOVA --- ---
    Tak jsem dneska čuchala k tý White Musk (víc jsem jich nestihla) a musím přiznat,že dřív jsem takovýhle voňavky žrala a teď je to na mě strašně silný. Přítel řekl něcoo tom,že prej je to jak voňavka jeho babičky.. (babička skutečně jednu podobnou má a já jsem jí na ní dřív chodila :D)
    ale děkuju moc za typ :)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ELISKOVA: na pánských vůních není nic špatného... ono je tohle rozdělení spíš jen takové doporučení. Mně vždycky když vlezu do parfumerie zkoušejí vnutit něžné svěží květinky a přitom já dávám přednost koření, dřevu, omamným květinám a kadidlu. Vždycky se dá najít něco co je přijatelné. Výjimku nejspíš dělají "drogerkové" vůně, ty jsou dost na jedno brdo tam se hledá hůř, ale třeba teď u Orflame vyplavala vůně M by Marcel Marongiu a ta vůbec není špatná. Jestli Ti nevadí pánské vůně tak se klidně po něčem víc kořeněném dívej - viz ten Marongiu, CK Obssesion, Iceberg The Fragrance a jestli někde najdeš tak vyzkoušej Madness Chopard (to jsou růže s pačuli v dost neobvyklém zpracování), Prada Infusion d´Iris.
    Snažila jsem se vyjmenovat cenově dostupné vůně. Pak jsou samozřejmě i dražší, které by mohly být zajímavé, ale tohle na vyzkoušení pro zajímavost stačí.
    ELISKOVA
    ELISKOVA --- ---
    Barunko: děkuju :) koukala jsem po ní a jak to bude možný,někde si k ní čuchnu :)
    Solei : svým způsobem máš pravdu :) já třeba nesnáším ovocné vůně. Třeba Adidasky ženský mi snad krom tý zelený nevoněj vůbec a z tý zelený je mi po chvíli zle (vlastně všechny drogerkový voňavky mi nedělaj dobře :D) a bylinky mam určo ráda dřevo a ambrové tony taky, jen se bojím,aby mě ta vůně nezahltila. Dřív jsem používala docela silné voňavky.. třeba jednu od Oriflame (Freya) už se nevyrábí a byla hodně zázvorová a jestli se nepletu,tak aldehydová. Taky mam doma poslední zbyteček bambusu od Yves Rocher (ale to už je na mě zelený asi až moc :D) tu si beru v létě to největších veder :) A vystihla si to ! Z chlapských voňavek se mi (pokud nejsou opravdu hodně sladký) nedělá špatně :) jen je mi blbý si jí na sebe vzít :) Mrknu na ty všechny typy :) děkuju! :)
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    ELISKOVA:
    možná jdeš špatným směrem a koukáš na lehké svěží vůně a přitom právě ty mohou obsahovat složky, které ti vadí.
    Mně osobně je doslova fyzicky zle ze zeleně a citrusově ovocně lehoučkých vodiček.
    Zkus napsat co ti nevoní. Protože pokud ti voní Fenjal, který je například pro mne květinově krémový tak bys naopak mohla zvládat vůně ve kterých je více bylin, dřevitých a ambrových tónů.
    Aigner Black, Cerruti Blanc, Cheap and Chic, Extravagance d´Amarige
    Klidně zkus i pánské vůně - co takhle Encre Noir, Body Kouros, Antidote
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    ELISKOVA: zkus White musk z Body shopu. je to lehka pudrovomydlova vune a neni ani draha. myslim, ze by se ti mohla libit.
    ELISKOVA
    ELISKOVA --- ---
    Ahoj :) chtěla bych poradit. jsem strašně moc náročná,co se voňavek týče. Z 90% voňavek (i těch co se mi na začátku fakt líběj) se mi začne dělat špatně.
    Používala jsem:
    Moschino - Lights Clouds (teď bych řekla,že už je na mě dost sladká)
    Rose - Paul Smith (ta mi přijde dobrá,ale na denní nošení bych potřebovala něco lehčího)
    a nejradši mam tělový sprej od Fenjal (ve skleněný lahvičce ) prodávaj ho v drogerkách, bohužel se nevyrábí jako toaletka.

    Cokoliv lehounkýho děkuju :) květinovýho nebo pudrovo mýdlovýho :) děkujůů :)
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    MIKLO: Já ho před rokem a půl očichávala v Sephoře..
    CNV
    CNV --- ---
    MIKLO: Určitě v Sephoře (např. v Paladiu jsem Antidote viděla). Mám pocit, jestli na něj nemají přímo exkluzivitu.
    (A rovnou zkus Spicebomb, když už tam budeš :) )
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Ahoj. Netušíte prosímvás někdo, kde se dá v Praze vyzkoušet Viktro&Rolf Antidote?
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    kdyby nekdo mel chut ocichat nejake niche parfemy ;)

    INGREDIENTS STORE
    http://ingredients-store.cz/
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    prodám [ OFFERINGNABÍZÍM: Set odstřiků niche vůní / Praha / 1500 CZK ] případně vyměním za něco zajímavého
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    po nějaké době jsem si zase koupila CK a na léto je Sheer Beauty jak dělaná, příjemná květinově ovocná vůně...
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    RUMEK: super díky
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    BARUNKA: to je přesně on, proklikal jsem to a nikde ho nemaj :(
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    PUPEK: zrejme mas na mysli Gucci Pour Homme - http://www.zbozi.cz/?typ=produkty&q=gucci+pour+homme
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    Chtěl jsem poprosit. shánim parfém, kterej už se přestal vyrábět. Byl v takovýhle lahvičce http://www.parfums.cz/gucci/gucci-pour-homme-ii-100-ml-toaletni-voda/ ale byl hnědej, nevíte někdo, jestli je ještě nějaká možnost, jak se k němu dostat. díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam