• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FOXOVAJako v bavlnce***
    Vse o latkovych plenkach
    - co jsou to latkovky, jak vlastne dite prebalovat do latkovych plenek,
    - odkazy na vyrobce, porovnani cen, druhu a typu....

    Podelte se o vlastni zkusenosti a ptejte se co a jak je potreba, aby se mimnko citilo jako v bavlnce .....

    !! BAZAREK na nastence !!
    - inzeraty davejte sem nebo do posty FOXOVA)

    http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs148.snc1/5488_122931406114_521371114_2989702_5395381_n.jpg
    rozbalit záhlaví
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    PETUL_KA: já jsem jednu našla, ale tam bylo 360ks svrchňáků, nepromazaný alba s dva roky starejma inzerátama... tak mi to nepřišlo pravděpodobný, že bych tam prodala, ale možná to zkusím. Udala jsem naprostou většinu po známých, ale ještě fleesáky a vlňáky.. což je vlastně dobrej výsledek. Díky za referenci.
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    GUDRUN: co jsem nabizela zde, tak jsem dala na prvni fb latkovaci skupinu z vyhledavace a do par hodin se mi nekdo ozval, asi zalezi kolik na tom chce clovek vydelat. ja to jen nechtela davat uplne zadarmo ani na charitu, radsi jsem nabidla cilovce za symbolickou cenu oproti porizovaci
    LIDDA
    LIDDA --- ---
    GUDRUN: Ja jsem tohle auditko bohuzel objevila pozde, skoro celou vybavu jsem po castech nakoupila na Vinted. Sice jsou tam toho kvanta, ale i tak mi prislo ze se tam prodava relativne rychle - veci co jsem si hodila do oblibenych byly pryc treba do tydne, tak mozna zkusit tam.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Zbavuji se látkovací výbavy, je toho hodně, především kalhotkovky Anavy. Mám to vypsané, fotky ráda pošlu. Kdyby vás něco zaujalo, napište. Chci se toho zbavit, takže levně, hlavně ať je to pryč 😃 Případně uvítám i radu, kde se to na FB dobře prodává, jestli jsou nějaké specializované skupiny. Děkuju!

    JANISKA
    JANISKA --- ---
    ANTIHERO: Děkuju!


    THERY: Taky děkuju, ale asi mi bude stačit snappka od rychlejší(ho) Antihero :)
    THERY
    THERY --- ---
    JANISKA: Mám doma také 3 nepoužité, Praha 6, kdyby se hodilo ;)
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    JANISKA: Mam doma a nepotrebuju :) jsem z prahy, klidne popojedu nebo poslu balikovnou za 10kc ;)
    JANISKA
    JANISKA --- ---
    Nevíte, jestli jde teď v Praze někde koupit snappi sponka v kamennym obchodě? Zapomněla jsem ji přibalit do objednávky z e-shopu. Kupovat jí zvlášť online se vzhledem k její ceně moc nevyplatí:)
    MYSUS
    MYSUS --- ---
    Tady můj inzerát na komplet výbavu Petit lulu, kupovala jsem nové, část novou dostala, s dcerou jsme jely bezplenkovku, tak do plen jen čůrala.

    Pokud by vadilo, smažu.

    [Prodám komplet Petit lulu systém látkových plen]
    PETUL_KA
    PETUL_KA --- ---
    Pridam se k jarnimu uklidu :) Nabizim vlnaky Disana, mix velikosti (z druhe ruky, mnou nepouzivane), petit lulu treninkove vcetne vkladacek, petit lulu dlouhe vkladacky, anavy kratke. vsechny vkladacky pouzivane. svrchnaky mix ruznych znacek a velikosti, vetsina nepouzita. Za odnos z Dejvic za neco dobreho ;) Muzu i odnyst na zasilkovnu, pokud mi poslete kod.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Nabízím 8ks chobotové plenky Haipa Daipa Pastelka, 11ks velkých vkládaček Xkko a 6ks různých svrchňáků, už 2r námi nepoužívané, takže bez záruky. Přidám balík perlanu, viz foto. Nusle nebo Zásilkovna. Jen tak nebo za něco dobrého.

    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    Noční látkování - svrchňáky:
    Anavy fleecová jednovelikostní 50Kč
    Popolini vlněná jednovelikostní, fleky mezi nohami, jinak krásně pružné gumičky, vel M, 150Kč
    Disana vlňáky 74/80 bordó, nošené bez vad 180Kč
    Disana vlňáky 86/92 smetanové, nošené bez vad 180Kč
    Popoliny vlňáky natahovací, 86/92, proužkované, zevnitř malá dírka, ale nehýbe se, 150Kč
    Přidám zbyteček lanolinové lázně Ulrich
    V případě odběru celku 600Kč
    Osobně Nusle nebo Zásilkovna
    Poradíte případně, jaká je vhodná skupina na prodej na FB a jestli jsou ty ceny OK? Jestli ne, klidně nabídněte. Díky.

    HC_
    HC_ --- ---
    Mám tu po delší době malý spam od nás z Petit Lulu. Třeba se někomu hodí, ty produkty jsou do konce roku za supr cenu.. bohužel i firmy šijící látkové pleny u nás postihl covid, budu ráda, když nás podpoříte, ale pochopím, když to smáznete.. díky. https://www.petitlulu.cz/sleva-c1482/
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    TANGERINE: nějaké bych našla, ozvi se do pošty
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    Kdybyste se někdo zbavoval svrchních Bamboolik, ideálně ještě starý systém (s patentkami vevnitř), dejte vědět :)
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    Mel by nekdo zajem o nekolik svrchnaku Bamboolik ve velmi dobrem stavu? Pripadne mi napiste do posty prosim.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MAKAKA: já myslím, že to myslí tak, zda se AIO dá použít i jen jako svrchňák. A za mě ano, ale záleží na typu AIO - já třeba mám kapsovky, kde se dá komplet vyndat to savé jádro a klidně by se daly použít jako svrchňáky třeba na kalhotkovou plenu nebo na SIO systém (ty moje dokonce mají jeden patentek. Ale samozřejmě je to spíš nouzové řešení, když obyč svrchňáky třeba dojdou ;)
    MAKAKA
    MAKAKA --- ---
    TANGERINE: :)) AIO jako svrchní? Nevím, jak to myslíš? AIO je právě vše v jednom- svrchnaky, separacka a plena.
    TANGERINE
    TANGERINE --- ---
    MAKAKA: moc díky! Zrovna pár dní zpátky jsem se odhodlala to poprvý zkusit a nechápala jsem, jak moc obrovský to bylo (malýmu je 5 týdnů). Podle návodu na youtube od Bambooliku jsem rám zapla tvarovací plenu ještě s krátkou vkládací a bylo to gigantický :D Tak to zkusím ještě tak, jak píšeš :)
    Ještě mě napadlo, nedají se ty AIO použit taky jako svrchní?
    MAAJAA
    MAAJAA --- ---
    MAKAKA: před lety když jsem je používala tak vydržela, ještě je mám (Praha) celkově mám velkou sadu Bamboolika (vlastní kombinaci)
    MAKAKA
    MAKAKA --- ---
    Ještě jsem se chtěla optat, jestli máte zkušenosti s používáním noční pleny od Bambulika? Vydrží celou noc? Děkuji:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam