• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETRIUSSvět po Pádu a jiné PA skopičiny
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    A kdy budou Lampářovy fotky? Knííík, já chci fotkýýýý....
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SEBEL: za Vyvržence to dopadlo dobře :)
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Je mi opravdu líto, že jsem nemohl dorazit:-/ Nejvíc je mi líto, že to bylo naposled, tenhle formát hry v troskách Prahy se mi velmi líbil:-)
    Chtěl jsem se zeptat, jak to vlastně dopadlo, zda je někde shrnutí hry.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    HARALD: kousek níž jsou Charlesovy, o jiných zatím není známo :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jsou nějaké fotky z Plexu?
    MRTREVOR
    MRTREVOR --- ---
    APOSTRI: jj.. někdy se na to taky vrhnu :D
    APOSTRI
    APOSTRI --- ---
    PETRIUS: Když tam je mooooooc otevřených otázek a u toho musí člověk přemyšlet...ale ja to nějak skusím.
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Lidi díky za dotazníky, lezou z toho zajímavé věci - s většinou souhlasím a možná sem nahodím anonymně nějaké zajímavé postřehy...
    Někteří z vás chtěli nějakou zpětnou vazbu, budu se pokoušet během týdne odpovídat...

    Zbytek poprosím, aby se na to ještě podíval ;-) koneckonců tenhel dotazník je i docela dobrým předpokladem dostat se na další akci...
    NATHAELEN
    NATHAELEN --- ---
    AINEE: +1 :o) i když já toho měla docela málo
    AINEE
    AINEE --- ---
    PETRIUS: po státnicích se do toho s chutí znova pustím ;)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    a sakra :-)
    nechte mě žít ve světě kde jsou důležité myšlenky a ne forma! :-)

    ne ve skutečnosti si vážím každého kdo do korektury jde (Ainé taky pro mě nějakou dělala a spolupracovalo se mi s ní skvěle!) je to dost důležité a samotnému je mi líto, že nemám moc čas po sobě své výtvory projíždět zpětně. Doufám že do další akce na tom webu ještě máknu a vůbc budu připravenější a méně nestíhací...
    AINEE
    AINEE --- ---
    NERION: Jo, něco o tom vím ;)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    RAISTILIN: tady Sára :-) a v pohodě, jako tam to fungovalo tak, že jsi mohl nabídnout cokoliv jsi měl... nějak by se to dohodlo. Musím říct, že jsi potom připravil mojí postavě složité chvilky, protože chudinka mladinká Sára potom řešila, kde jako udělala chybu, když jsem se plazila jak břečťan a trošku jí to zahoupalo se sebevědomím. Jsi první, u koho z nějakého důvodu neuspěla :-))) ale jako super podnět, díky za to:-)

    mě osobně je opravdu velmi líto, že Praha končí. Zažila jsem jenom tohle postapo, moc se mi líbilo... na druhou stranu mě velmi blaží myšlenka, že bude další! :-)
    LEVI
    LEVI --- ---
    NERION: epic
    NERION
    NERION --- ---
    PETRIUS: ..částečnou kOrekturu, což je šílená práce!!!
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MARWIN: :D
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    KID_MCHUTT: vsak taky kdyz jsme se to dozvedeli tak jsme se sebrali a odesli
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MURRIEL: mě na tom celém nejvíc pobavilo to, že jste měli celou dobu svatyni Černobýla za zadkem :D To byla moc pěkná irónie :)
    MURRIEL
    MURRIEL --- ---
    PETRIUS: Škoda, že "Praha" končí, moc se mi to líbilo, ale stejně jet další rok jako Samaritán bych prostě už nechtěla...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam