• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETRIUSSvět po Pádu a jiné PA skopičiny
    SILENTBOB
    SILENTBOB --- ---
    Popusťte uzdu své fantazii - už za 14 dnů je tu larp Dům, ve kterém si můžete zahrát (téměř) cokoli.

    Přihlašte se co nejdříve na adrese - http://sites.praguebynight.eu/dum



    Kdesi v Praze stojí Dům. Vypadá docela obyčejně, oprýskaná omítka, střecha by potřebovala opravit a průčelí vyčistit. Poprvé byl postaven v době vlády Rudolfa II. Za svoji historii byl několikrát přestavěn, dokonce zbořen a postaven znovu od základů, vyhořel, byl dlouho opuštěný, zase ho opravili, zabydleli a tak to šlo znovu a znovu, stále dokola. Vystřídal řadu obyvatel, majitelů a institucí, časy dobré i zlé. Říká se, že v něm straší. Taky se říká, že se v něm děly strašné věci, vraždy a možná i něco horšího. Naposledy v něm nějaký čas fungoval Dům dětí a mládeže, ale teď už je nějaký čas prázdný – tedy alespoň zdánlivě.

    Zvenčí vypadá Dům docela obyčejně. Ostatně ani uvnitř by si průměrný návštěvník nevšiml ničeho zvláštního. Ale přesto je Dům plný Obyvatel. Bytostí různého původu i charakteru, různých povah a vlastností, různého stáří i vzezření. Ale všichni Obyvatelé mají něco společného. Všichni patří k Domu a žádného z nich nedokáže spatřit běžný člověk. A ať už o tom Obyvatelé říkají, co chtějí, vně domu neexistují.

    Žijí tu spolu, mají své půtky a neshody, své radosti i strasti, svou hierarchii. A více či méně je jim tu dobře. Tedy, lépe než kde jinde, zejména pokud vezmeme v potaz, že kdekoli jinde by přestali existovat.
    Ale přicházejí zlé časy.
    AINEE
    AINEE --- ---
    Ehm, Skotovy fotky budou do roka a do dne? ;)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    hele mě Roggy psal, že je to v červnu...
    NERION
    NERION --- ---
    takovy dotaz (necekam velkou odezvu):
    sel by nekdo v patek 28.května odpoledne do Smíchovské městské knihovny udělat malou prezentaci PA žánru? Filmy, LARPY, hry, knihy,komunita,...?

    je to bohužel pátek před B5A..
    PLAYWITHFIRE
    PLAYWITHFIRE --- ---
    KID_MCHUTT: :-D na tom neco je
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GOBERS: rumové? :) do toho jdu ;)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KID_MCHUTT: Já Jim dám perníčky s cukrovou polevou, Voni neřáde...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ty jo, tahle fotka ve mě vzbuzuje chuť na perníčky s cukrovou polevou :D
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Tak ať máte radost :-) Galerie od Lampáře. Pod výběrem pak najdete odkaz na úplnou galerii fotek. (je jich fakt tuna různé kvality)

    http://prago.info/index.php/Svet-po-padu-2010.html
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    na Facebook jsme vyplivnul nějaké požadavky na místo k akci, která by mohla následovat...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SHAMPOO: kuš, tobě ještě dlužíme protažení pod kýlem :)
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    KID_MCHUTT: To je tím, že se vždycky snaží vyfotit tebe a pak je z toho aparát několik hodin v těžké depresi, proto je vše rozmazané a fotograf chudák, ho musí konejšit v brašničce a říkat mu "malej"
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Fotky od Lampáře by měly být po víkendu...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    MURRIEL: to je tím, že pokaždé praskne čočka objektivu, nebo je ta fotka záhadně rozmazaná! :)
    MURRIEL
    MURRIEL --- ---
    DJINN: Super! .... nic si z toho nedělej a vítej do klubu, já na už asi 3 roky nemám fotku z akce na které jsem byla.... prostě mě nefotěj...
    DJINN
    DJINN --- ---
    MURRIEL: one more for Plex - http://www.vtm.cz/aktuality/metro-v-nocni-kosili-co-se-deje-v-opustenem-podzemi

    A... a já chci taky fotky, víc fotek, protože jsem tam nebyl, tak abych řádně viděl, oč jsem přišel! :)
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    A kdy budou Lampářovy fotky? Knííík, já chci fotkýýýý....
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SEBEL: za Vyvržence to dopadlo dobře :)
    SEBEL
    SEBEL --- ---
    Je mi opravdu líto, že jsem nemohl dorazit:-/ Nejvíc je mi líto, že to bylo naposled, tenhle formát hry v troskách Prahy se mi velmi líbil:-)
    Chtěl jsem se zeptat, jak to vlastně dopadlo, zda je někde shrnutí hry.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam