• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ONDRATNachtdigital festival 13 30.07.-01.08. 10 (Cavertitz - OT Olganitz, DE)
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    NECRON: nekdy i jo :)

    ONDRAT: grande noche..
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    PISTOLERO: proc zrovna v chapeau....ale premyslim o tom
    NECRON
    NECRON --- ---
    PISTOLERO: ty taky tancis? :-) v so jdu do tousteru ;-)
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    Juno6 live uz v sobo v Chateau.. doufam, ze tam nebudu trsat jen s turistama.. :)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    tak co myslite bude nejaky "secret guest" (jako loni holden, jestli se nepletu)_?
    NECRON
    NECRON --- ---
    pozvanka na sobotu (nachtdigital warmup ;-)
    Zuzka & Necron Bday Party / 18.7.2009 / CR - Praha - Cafe Touster
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    CLICK_JOE
    CLICK_JOE --- ---

    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    kamarád nabízí jeden lístek/ 40e. výhodu má Brno, ale do Phy by se nějak zakutálet taky mohl. bližší info v poště :)
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    :P
    DIOM
    DIOM --- ---
    NEXIS: tak to potom jo ;)
    NEXIS
    NEXIS --- ---
    DIOM: vzhledem k tomu, že pouštěl většinou dost nudné tracky bez vývoje, bylo těch 5-6 minut až moc .)
    DIOM
    DIOM --- ---
    NEXIS: 5-6 minut je moc nebo málo? :)
    NEXIS
    NEXIS --- ---
    DIOM: the mole byl celkem nudný. udělal mi radost některýma peckama (paperclip people - floor), ale každou desku hrál tak 5-6 minut... zanechal ve mě dost rozporuplné pocity. marshall byl super - spíš minimal techno, hrál nějaké věci od rejected a spoustu klávesových nášupů. škoda, že se kryl s jokerem.
    DIOM
    DIOM --- ---
    NEXIS: neviděl jsem ani jednoho..pátek jsme vzdali kolem druhý hodiny pro celkové opotřebení..přišel jsem o hodně? ani netuším co tihle dva hrajou..

    co se mi vyloženě nelíbilo byli Ost & Kjex..taková srágora hned po Moderat mi uplně nafackovala
    PISTOLERO
    PISTOLERO --- ---
    NEXIS: the mole me taky dost bavil.. jelikoz jsem byl uz v dost "smoked/drinked out" stavu, tak jsem v tom chyby a nedostatky nehledal.. :))
    NEXIS
    NEXIS --- ---
    DIOM: a jak se ti líbil the mole nebo adam marshall? druhý jmenovaný mě dost potěšil. the mole naopak zklamal.
    DIOM
    DIOM --- ---
    NEXIS: pravda..Henrik to odehrál tak na 50%..tipuju..navíc si ten začátek sám pokazil..asi 5 minut mu hrály jen basy-vejšky, než si všimnul, že má na druhým mixu stažený středy..ale to nic nemění na faktu, že jeho muzika je první housová třída :)
    NEXIS
    NEXIS --- ---
    DIOM: Moderat!!! Naprostý souhlas - moc jsem od nich nečekal, ale nakonec byli ze všech nejlepší. Schwarz byl místy parádní, ale vadilo mi, že přechody mezi jednotlivými tracky prakticky vždy odbyl tím, že jen stáhl basy, vyhodil tam nějaký nový ústřední motiv a pak to zase "odstřelil". Prostě jsem si myslel, že jeho live-act bude o něco nápaditější. Ale i tak hodně velká kvalita .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam