• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERU_HUSPROSTOR - Husitská 23
    RAPHAEL_KOSMOS
    RAPHAEL_KOSMOS --- ---
    RAVEBOY: ten pohled od gramcu uz neni co bejvaval, ale prej se tam hraje dobre.
    poustim tam nahodou pristi vikend, tak poreferuju

    N_I
    N_I --- ---
    abych se vratil k tematu me by zajimalo jaky tam umi kafe :)))
    nejaka pricka...
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    RAVEBOY:
    MATT: ano, s abuem jsme koukali oknem kdyz jsme sli kolem a neco se tam chystalo, a taky sme koukali:)
    MATT
    MATT --- ---
    RAVEBOY: já nevim, já se taky ptal... ;)
    RAVEBOY
    RAVEBOY --- ---
    RAPHAEL_KOSMOS & MATT & RAPHAEL_KOSMOS: Počkat, tohle je fakt bez prdele to místo v Malířský 14, kde bejvala Wakata? Hustý! Bych to vůbec nepoznal!

    W/O/W
    MASOO
    MASOO --- ---
    S_TEJK: ja sem za Cross ted docela rada...
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    MASOO: tak tohle se nejak nechytlo ;) ale prej je nějakej novej podnik za holesovickou trznici, ale nebyl sem jeste...
    RAPHAEL_KOSMOS
    RAPHAEL_KOSMOS --- ---
    MATT: evidentne..
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: tak když se tam může kouřit tráva, třeba se bude moc ilegálně kouřit i tabák ;))

    CHESUS: tablet s tiskárnou maj :D ale u mě bude největší frajer ten, co si vyžádá účtenku spolu s prosbou o dotočení piva na míru ;))

    RAPHAEL_KOSMOS: to je prostor starý wakaty? to zbourali tu příčku mezi barem a DJem?
    MASOO
    MASOO --- ---
    nebo bychom mohli zdrbnout Cross, to tu dlouho nebylo;)
    S_TEJK
    S_TEJK --- ---
    tenhle směr debaty je ovšem již totálně zvrhlý, zpátky ke kořenům!
    N_I
    N_I --- ---
    LOPIK: neverim ti! :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    pikolo neexistuje
    CROME
    CROME --- ---
    LOPIK: rika se pikolo
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    N_I: Mám zkušenosti jen se stánkem v alze a zjistil jsem, že nemám rád podniky, kde mi nejsou schopný dát na první dobrou "malý preso"..
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    RASTASHAMAN: jen matuška
    N_I
    N_I --- ---
    CHESUS: ono vubec zakaz koureni zmeni asi malicko raz - ikdyz nadrazka mela tu zahradku - imho tam se na zahradce uz taky nebude moc kourit? nebo na hradbach?

    Doubleshot je uz dost vyhajpovanej brand, ale kavu maj fakt skvelou, i jidlo a maji :muj salek v karline, kavarnu v alze a tohle Misto. Kdysi sem to tam mel desne rad, chodil tam casto s dcerkou na zakusek a kafe a tou domaci atmosferou si me proste ziskali,zeptali se co je novyho, pokecali, ted je to uz uplne jinde.
    RASTASHAMAN
    RASTASHAMAN --- ---
    Pije se jeste v praze pivo??
    V3S
    V3S --- ---
    ja to nijak nehodnotim, takze ani kritika ani reklama, jen prima asociace na strohy design, ani jsem nebyl vevnitr, jen jel kolem busem ... a ten doubleshot je nejaka franchisa? vubec nevim, kafe piju minimalne a tahle vlna me nejak minula ...
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    V3S: jak reklama na doubleshot :-)
    N_I: no ... trochu bych se bal co s nadrazkou udela zakaz koureni a eet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam