• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ADAMMmBank
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    Dostanu od mbank po 11let natolik serióznejší podmínky k menší pujčce, že nemusím behat po cizích bankách??
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Umi uz mBank takovy to automaticky prevedeni platebnich prikazu do jiny banky?
    MVEK
    MVEK --- ---
    Heh, tak pominu-li, že mi pořád chodí samozřejmě ta příchozí částka 0 Kč na mobilní appku, tak mě pobavilo, že platba přes PayU se mi na výpisu na webu objevuje jako mTransfer s kategorií Nepodstatné. A přitom to bylo víc, než mi tam chodí měsíční výplata:-). Takový nepodstatný výdaj.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    AMSTERDAM: tak prej to nemusíš zkoušet, neumí to.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    AMSTERDAM: mBank má různá pozitiva, ale individuální přístup k čemukoli (možná s výjimkou hypoték, a to ještě jen do určité míry) to fakt není
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    AMSTERDAM: můžu se ti optat, ale dost pochybuju, že by to uměli.
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    mate zkusenost s indivudualnim domlouvanim kurzu? Potrebuju prelit z CZK uctu do Danska (DKK ucet). Dostal jsem radu si ten kurz idividualne domluvit v mBank. Lze to?
    MVEK
    MVEK --- ---
    ADAMIRA: Taky jsem 2000 někdy na konci března dostal za nějakou tu akci (s losováním, tedy ne, nepletu si to s loňskou virtuální kartou). Takže pak jsem svoji kritiku tady na ty platby kreditky "stáhl", i když pořád se musím dokopat zavolat jim přes pracovní den (očividně do chatu mě sice vyzývají napsat i o víkendu, ale nikdo na to nezareaguje ani první pracovní den, prostě se to po odpojení asi ztratilo a jinak nevím, jak jim poslat reklamaci), aby mi objasnili automatickou splátku a úročení dluhu, protože to mi nedávalo smysl, i když to bylo jen deset korun. Nerad bych se do toho dostal někdy s větší částkou.
    NELDE
    NELDE --- ---
    ADAMIRA: Přišli v dobu s jinými low cost bankami, to se těžko odlišuje.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADAMM: jj četl jsem, bohužel :/
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    ADAMIRA: hello končí, takže tam už asi žádný vychytávky nebudou - a jinak gratulace ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Tak sem vylosovanej a 2000 CZK za platby kartou doma :)

    Mám na to nějaký štěstí ale nerad bych to zakřikl. Nebo to posílaj všem a tvrdí že losujou :D

    Btw. u hellobank mám spořák a k tomu kreditku kterou používám jenom když je nějaká akce a taky mě porád losujou :D a celkově tam jsou zajímavý akce

    Teď by se podobný štěstí hodilo ve sportce :D
    LBW
    LBW --- ---
    Existuje nejaky rozumny, standardni duvod, proc by se mi mi deaktivovala mobilni appka?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    C8400: já to nechal vyhnít, uvidíme, jak to dopadne, až to dopadne, jediné, co nemají, je aktuální fotka občanky a tu imo nepotřebujou, mají starou.
    JUPIII
    JUPIII --- ---
    C8400: Pořeším to stejně. Obrat znají, zdroje taky znají. Ale, že by se mi to líbilo, to tedy nelíbí.
    C8400
    C8400 --- ---
    JUPIII: taky jsem se s tim setkal, sel jsem radsi na pobocku, tam si mbank jouda ofotil obcanku a na nic dalsiho se me neptal.
    NELDE
    NELDE --- ---
    ADAMM: Nejsem si jist, zda opravdu nemají - kdyby došlo k nějakému vyšetřování, tak raději říci aspoň částečnou pravdu.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    JUPIII: to chtějí dnes všechny banky. druhá věc je, že to nemají jak ověřit, takže to můžeš vyplnit jak chceš.
    NELDE
    NELDE --- ---
    JUPIII: Tohle vše vyplývá z legislativy, ty věci navíc z AML.
    JUPIII
    JUPIII --- ---
    Po přihlášení s mi objevila žádost o nahlášení změn údajů, které proběhly od registrace. Docela mě překvapilo, kolik toho chtějí.
    Je vůbec legální posílat oskenovanou občanku?
    Krom občanky chtějí aktuální telefon, adresu a další běžné údaje.
    Závěrečná kolonka je Zdroj peněžních prostředků - zaškrtnout dar, dědictví, podnikání nebo podobné zdroje.
    A třešnička na dortu - Účel obchodního vztahu, na výběr několik možností: měsíční obrat do výše XYZ- Kč, spoření do výše XYZ,- Kč.
    Nechce se mi to posílat nějakému joudovi na mLince nebo komu to půjde. Vlastně ni bance.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam