• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ADAMMmBank
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Jsou to idioti. Jak dlouho mají výpadek? Někdy v noci přestala mbanka fungovat a furt nefunguje. Dobře, stane se, ale to, že nejsou schopni napsat ani blábol na web (hlavně že posílají spam), to je fakt na facku.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Mě spíš trápí, že kecají. https://www.mbank.cz/informace-k-produktum/info/internetove-bankovnictvi/jak-odblokovat-pristup-do-internetoveho-bankovnictvi.html říká, že to jde v appce. Ale návod je mimo mísu, takto to tam nevypadá, ale hlavně jsem tedy možnost odblokování nenašel. Jen když to není zablokované, tak to můžu zablokovat. Ale kliknutí na IB, když je zablokováno, nedělá nic.

    Ještě mě přitom naštvaly drobnosti, které ale jsou subjektivní.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SDN33: vypadá to tak, ale jak jsem psal vedle, kdo je sakra cílovka těhlech blábolů?
    SDN33
    SDN33 --- ---
    C8400: tos nikdy nebyl u nás v práci. ale jestli je mBank taky chráněná dílna, tak to chápu
    C8400
    C8400 --- ---
    SDN33: Taky nad tím kroutím hlavou.. v létě posílají spotify playlist, v zimě vánoční recepty.. je to tak mimo, že mě to i trochu fascinuje.
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Bože to jsou idioti.

    MVEK
    MVEK --- ---
    Tak napodruhé to prošlo, ale už jsem místo 18 tisc. nabíjel jen 10 tisíc.
    MVEK
    MVEK --- ---
    Už zas nejde nabít Revolut kartou z mBanky?
    Autorizace na mobilu vyskočila, potvrdil jsem, ale v Revolut appce to zůstalo a Confirm nic nedělá... A transakce neproběhla.
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    CAIDEL: jj, ale co tak koukám do historie mailů, tak to cca 19.8. přestalo chodit a opravili to až začátkem září, tak se asi dnes rozhodli to vygenerovat a doposlat zpětně ;-)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Taky se vám dneska někomu splašily emailové notifikace? Začaly mi chodim mPushe z konce srpna...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Nevíte jestli se mbank chystá podporovat bankovní identitu? Za poslední dobu už by se mi to asi třikrát FAKT DOST hodilo a upřímě řečeno začíná mě to trošku štvát :/
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    COLOMAN: no já bych nebyl nutně tak skeptický jako Patrik, každopádně bez znalosti těch 11 let historie je odpověď "co já vím". ale tak jako tak bych se mrknul na nějaké aktuální srovnání
    PATRIKCHRZ
    PATRIKCHRZ --- ---
    COLOMAN: mBank je jako McDonalds. Žádné individuální nabídky, vše má na webu.
    U většiny bank jsou podmínky "již od", což se obvykle nakonec výrazně liší od konkrétní nabídky. Na druhou stranu (za vyšší úrok) jsou schopny i nějakého individuálního přístupu, kdežto mBank je taková "binární" (dostaneš/nedostaneš). Vše má své pro a proti. U mBank délka smluvního vztahu nehraje roli, u velkých bank má kladný vliv na případné schválení, ale často negativní (pro klienta) na výši úrokové sazby (banky mají tendenci se podbízet spíše novým a potenciálním klientům, než stávajícím či dokonce dlouhodobým).
    C8400
    C8400 --- ---
    COLOMAN: To zní jako zoufalý výkřik do vzduchoprázdna :-)
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    Dostanu od mbank po 11let natolik serióznejší podmínky k menší pujčce, že nemusím behat po cizích bankách??
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Umi uz mBank takovy to automaticky prevedeni platebnich prikazu do jiny banky?
    MVEK
    MVEK --- ---
    Heh, tak pominu-li, že mi pořád chodí samozřejmě ta příchozí částka 0 Kč na mobilní appku, tak mě pobavilo, že platba přes PayU se mi na výpisu na webu objevuje jako mTransfer s kategorií Nepodstatné. A přitom to bylo víc, než mi tam chodí měsíční výplata:-). Takový nepodstatný výdaj.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    AMSTERDAM: tak prej to nemusíš zkoušet, neumí to.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    AMSTERDAM: mBank má různá pozitiva, ale individuální přístup k čemukoli (možná s výjimkou hypoték, a to ještě jen do určité míry) to fakt není
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    AMSTERDAM: můžu se ti optat, ale dost pochybuju, že by to uměli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam