• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    CRAZY_IVAN: Jo, ale furt můžeš mít každej model v AWD, i když ne s každým motorem.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    BOBASH: charger už umí bejt AWD jenom s V6, protože tam dávaj jinou převodovku, která neni kompatibilní s mercedesím 4maticem. Policejní AWD s HEMI byly poslední AWD, protože to mělo ještě starou mercedes převodovku.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TEAPACK: AWD může být všechno, co Dodge vyrábí. Challenger a Charger určitě, Durango je jasný, Journey umí čtyřkolku taky, nejsem si jistej Grand Caravanem, ale myslím, že taky.

    Samozřejmě ostrý verze jsou zadokolky, ale u elektriky je jasný, že to bude čtyřkolka. Tipuju víc než dva motory a víc než tisíc koní. A 0-100 pod 2 s.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BOBASH: a zapomněl jsi na závěrečný střih, kde to začalo "hrabat" všema čtyřma =) kolik AWD modelů má Dodge?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    CRAZY_IVAN: Nesedí k tomu hranatýmu čumáku a navíc mám pocit, že na Challenegeru už se nepoužíval Fratzog, nebo ne tak výrazně.

    A ještě mám pocit, že jsem někde viděl záběr na boční profil, kterej byl dost výrazně "fastbackovitej" a vypadal taky docela jako Charger.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    BOBASH: řekněme si, že challenger by k tomu docela seděl taky, ale nevadilo by mi to :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    CRAZY_IVAN: Bude to tutově Charger. Podívej se na tvar čumáku, z toho odkaz na '68 Charger přímo řve.

    Navíc to má v masce Fratzog (takovej ten divnej trojcípej tvar co měl Dodge ve znaku v šedesátkách).



    A zadek je taky dost "chargerovitej".

    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    BLOWUP: Já bych k tomu výblitku z AutoSputniku doplnil, že za nehodu s "aktivovaným systémem X" se považuje taková nehoda, kde byl "systém X" aktivován v nějakém předstihu nebo naopak deaktivován těsně před...

    Fakt to nefunguje tak, že stačí 5s před nárazem vypnout Systém X a v reportu o nehodě nebude...

    Tedy na AutoSputniku tomu intenzivně věří...
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    to video som videl uz par dni dozadu, iba sa ti snazim vysvetlit, ze ten typek sa snazi pouzivat auto v rezime FSD ked ma zaply iba Autopilot, zjavne aby vyvolal senzaciu a Poklopec z autofora sa toho vzdy rad chyti :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DZODZO: tak vis jak, na foru fanboyu tesly asi tohle video nenajdes, ze ;)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    Jo vlastne este

    Postovanie linku s fbclid = lol
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    Autopilot =/= FSD
    FSD = beta
    Autoforum = lovec senzaci ala blesk.cz

    Vyries sustavu rovnic o 3 znamych
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BOBASH: zajimavy video k tematu. Tesla s autopilotem neumi projet obycejnou zatacku zmapovanou v jeho navigaci a vterinu nez to napali do stromu proste vypne autopilot, takze „nehoda se nestala s pouzitim autopilotu“. Taky mozny zpusob jak se vyhnout pravnim problemum.
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    AXTHEB: U stávajících motorek ano, protože ty budíky vypadají obtížně rozbitelné...
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    BOBASH: Pekne. Pro me je vysnene auto ID.BUZZ.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    COMODOR_FALKON: nevím no. Když chceš nasrat motorkáře, tak mu tu mašinu hodíš na bok, neřešíš nějaký displeje a budíky.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    BOBASH: Charger by k tomu - díky svému jménu - byl dokonalej :))
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    PETER_PAN: Elektrickej muscle car, patrně 2024 Dodge Charger.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    BOBASH: Uzivatel video odstranil. O co se jedna?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam