• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    BLOWUP: tiez som mal znamych co mali 2 karty a ked potrebovali volat tak si prehodili simku a na smsky prehodili druhu
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BOBASH: to nekdy nekdo delal? (Fakt netrollim, vazne by me to zajimalo)
    KEB
    KEB --- ---
    KEB
    KEB --- ---
    BOBASH: je mi to jasný, je to jak s benzínem v lékárně, ale uznej, že určitou skupinu lidí třeba starších to opravdu může odradit.

    Já si mezitím počkám až Prachaci zaplatí vychytání much :-D
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KEB: Hele je to asi jako když jsi do mobilních telefonů kupoval předplacený karty a řešil, kterej tarif je výhodnější na SMS a kterej na volání, a internet kupoval po kilobajtech.

    A stejně jako u těch telefonů to bude za pár let vypadat jako nějaká legrační minulost :)
    KEB
    KEB --- ---
    Hmmm jak to tak sleduju tak to je ohromný zlepšení a zjednodušení oproti benzinkam. Jen co je pravda :-D
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    ELIJEN: Karty od automobilek jako MyŠKODA Powerpass nebo e-tron Charge (nebo jak se to jmenuje) by měly umět totéž, ale je pravda, že speciálně v Ćechách mají všichni problém s ČEZ/PRE. Třeba Audi dává k novinářským autům e-tron kartu na skoro celou Evropu... a čipy na ČEZ a PRE.
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    VITEKK: To bily je Plugsurfing appka ktera se prave snazi sjednotit vsechny chargery. V CR tam ale nemaji nabijecky ani CEZ ani PRE.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    ELIJEN: na eon mam appku, pre mam puk ale pry uz maj taky apku, CEZ apku i puk.. to bily neznam (ionity?) ale v CR prakticky nepouzivam rychlodobijecky, dobijim jen v praci a na chalupe..

    jinak z apek pouzivam plugshare a mam nemeckou mobility+ coz by mela umoznit dobijet taky napric evropejma statama ale jeste sem to nepouzil
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    Nevim co delate, staci par chipu a tak 5 az 10 apliakci do telefonu a nabijite vsude v Evrope :D

    DZODZO
    DZODZO --- ---
    OMNIHASH: to je related k tej story praha - benatky - kalabrie - rim - praha, t.j. vacsina asi po taliansku
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SEJDA: ale prosím, ozvalo se z kouzeného sluchátka:

    Nejlevnější benzín v ČR
    https://www.mbenzin.cz/Nejlevnejsi-benzin
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KEB: kolem pumby v Rakousku a Italii? ;)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    DZODZO: Na to má každá normální automobilka kartu, která umožňuje nabíjet víceméně všude.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    KEB: ja mam karticku na benzinu a ta tiez niekedy nefunguje, uz sa mi parkrat stalo ze im to ctecka nechcela nacitat a tak som stal asi 15 minut vo fronte iba aby som zaplatil
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    KEB: Nj zatim to neni pro vsechny :)
    KEB
    KEB --- ---
    ELIJEN: hmmm, bydlím na sídlišti, v práci by to asi byl problém a na Teslu nikdy mít nebudu, moment já nemám ani na jiné bev :-D co tam máš dál? ;-)
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    KEB: U EV, kdyz mas nabijeni doma nebo v praci, tak nemusis ani na zadnou benzinku jezdit a u Tesly nic neresis. Proste prijedes na Supercharger, zapojis a nabijis.
    KEB
    KEB --- ---
    SEJDA: cca 32 normální natural jezdím kolem pumpy :-)

    Přesně tohle mě odrazuje od CNG a totálně by mě to sralo u bev, kartičky, aplikace atd. Na benzinku nebo LPG dojedu natočím, zaplatím, jedu. Tomhle konkrétním bodě rozhodně zlepšení nevidím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam