• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    MINER
    MINER --- ---
    OMNIHASH: Zřejmě si tedy nejel s expertem, ale kokotem, co jel brzda plyn a lepil se lidem na kufr. Tu sanitku ani nekomentuju.

    160 od 130 bez pohledu na tachometr u dobrýho auta nepoznáš, a když koukáš dopředu, tak ani nebrzdíš, jen vypneš tempomat, pokud předjíždí důchodce.

    Tvé trauma ti nezávidím, ale nemá to nic společného s jízdou na německé dálnici.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MINER: jojo, tohle mi přesně ten lumen tvrdil taky pět minut předtím, než začal předjíždět tu sanitku. Díky a hodně štěstí, když sem se v patnácti rozhodoval, co dál dělat, možnost namotat se na svodila u Bramberku jsem rád přenechal jinejm.
    MINER
    MINER --- ---
    OMNIHASH: V Německu tak jezdí všichni. Zejména kolem Mnichova se jezdí rychle. A na nehodovost to nemá žádnej vliv. O Francii se nikdo nebaví, tam maj limity.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MINER: jo, s těmale expertama, co daj celou cestu na lyžovačku ve Francii stošedesátkou, abysme tam byli místo za dvanáct hodinu už za jedenáct a čtvrt, jsem to jednou abslovoval taky. Další rok už radši autobusem přes noc, jedno předjíždění houkající sanitky na Autobahnu mi stačilo do konce života.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    COMODOR_FALKON: ohlala :-)
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    Tak ridici, co jezdi 20 km/h nad limit se nikdy neshodnou s lidma, co jezdi 20 km/h pod limitem :)

    Ja se snazim jezdit bezpecne. Casto mi tech 150 km/h na tempomat prijde bezpecnejsi nez 130 km/h jelikoz vic casu jedu sam a ne v kolone aut a taky ta jizda pak tolik neuspava.

    Samozrejme taky obcas trochu nadavam, kdyz nekdo ve 110 km/h predjizdi, ale chapu, ze na silnici nejsem jedinej a kazdy jezdi podle svych moznosti. Dalkovejma blikam jen velice zridka, kdyz vylozene nekdo blokuje levej pruh.
    BASIK
    BASIK --- ---
    BLOWUP: Spis jsem o neco zmatenejsi. Ale uznavam, ze bylo ciste moji chybou si souslovi "pouze v levy stope" vylozit jako "pouze v levy stope".
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    BLOWUP: V zemích, které nejsou díky bankéřům tak bohaté, aby si mohly dovolit být zaostalé jako Švýcarsko, existuje cosi jako legislativa určující pravidla provozu na pozemních komunikacích, včetně toho, za jakých okolností lze použít levý pruh - a jízda na tempomat to fakt není…
    Naopak to "oscilování", kterému se tak moc vysmíváš, je ten správný spůsob jízdy…

    Jen je škoda, že nejsi schopen sebereflexe a nejspíš Ti vůbec nedochází, že jsi právě přidal další střípek do mozaiky, která Tě odhaluje jako velmi špatného řidiče, kterému dali papíry nejspíš omylem…
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    MINER: Tak tam je to jeste z Prahy celkem do kopce :) Jinak bezne to bere mezi 200-250 Wh/km.

    MINER
    MINER --- ---
    ELIJEN: mne překvapují ty Lovosice s 325 Wh/km a 86 km/h avg. To mi přijde hororový.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    AXTHEB: eh, to ti casem dojde samo, ja na tyhle blbosti nemam cas :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BASIK: Tak pro ty uplne vzadu: samozrejme, ze kdyz je pred tebou v pravym prazdno, tak do nej prejedes. Cejtis se ted o neco lip? :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BLOWUP: Tak vysvetluj.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    AXTHEB: byl bych pro tebe rad, kdyby ti nekdy doslo jakou kravinu jsi napsal
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BLOWUP: Když jdeš v levým na tempomat, tak právě vyrábíš ty nebezpečný situace. Protože to prudký zrychlování se děje právě kvůli těm tempomatistům, kteří jedou v pruhu pro předjíždění.
    ELIJEN
    ELIJEN --- ---
    MINER: Asi vic faktoru:

    - zima
    - mokra silnice
    - vitr
    - rychlost na dalnici 150 km/h
    - jeli jsme 4
    - superchargery jsou ted za 14 Kc/kWh
    BASIK
    BASIK --- ---
    BLOWUP: "Kdyz jedes pouze v levy stope nejvyssi povolenou rychlosti na tempomat, tak eliminujes neustaly prejizdeni z pruhu do pruhu" Jako jo, eliminujes a zaroven tim porusujes pravidla provozu :D levej pruh je pro predjizdeni. Stejne tak, jako se nejezdi v prostrednim, kdyz je pravej volnej...
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    BLOWUP: hl, neviem jak ty, ale ja mam na aute namontovane zpetne zrcatka a ked idem obiehat, tak sa podivam, ci sa tam nepriblizuje nejake vozidlo, aby som ho nebrzdil pri mojom nebezpecnom obiehacom manevre :)
    MINER
    MINER --- ---
    ELIJEN: to je nějak strašně špatný. Čím to je?
    MINER
    MINER --- ---
    JIMIQ: tak jde o to, jak daleko jedeš.
    Když jedu do Alp nebo zpět, tak ušetřím hodinu. A často je to hodina, kterou bych bral ze spánku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam