• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    NIKDAS: Evropskou homologaci to mít nebude a u individuálního dovozu je to jedno.

    Hellcat nebo Shelby GT350 jsou taky z různejch důvodů v EU nehomologovatelný a přesto si je můžeš koupit z šedýho dovozu dle libosti.

    Nicméně mě osobně ani tak nezajímá top verze a fejkovej vejfuk, mě zajímá, že to cool vypadá a je to kupé co má obrovskej kufr a místo vzadu na děti...
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    PEPAZZ: A o tom hovořím – řešením je appka, kde si můžu vybrat všechno od Star wars po fichtla. Nebo to vypnu a šlus.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    když jedu na e-motu tak taky rád slyšim jak to kvíli na plnej plyn a rekuperuje kdyz brzdim. Zvuk spalováku mi nechybí ale u EV kde je všechno odhlučněno chápu že někdo nejaky zvuk muze chtít, jen mi do toho nesedí ten zvuk toho spalováku, pri predstave ze by mi v EV šel do repra zvuk naftovyho čtyrválce :...) to fakt radeji nejakej space sound ala Zimmerovo star wars :) ale každýmu dle jeho vkusu :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    PEPAZZ: Není. V práci mám něco puštěnýho nonstop, v autě chci mít svatej klid a poslouchat jenom dění kolem auta a brm brm – a je mi jedno, jestli pravý nebo umělý. Každej to holt máme jinak, asi je to nepřenosný.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    DOCKINEZ: a neni to nuda? to uz se mi víc libí to co má BMW od Zimmera
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    DOCKINEZ: neposloucháš motor. Posloucháš umělý zvuk z repráků :)
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    *model
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    RSZ: tak zrovna musel S mi nepřijde nekonvenční, ten ani nemá giga castingy etc
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    JYRKA: Pecka. Zejména pro nás, co máme za jízdy veškerý audio zábavy vypnutý a jsme zvyklí poslouchat jenom motor.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    DOCKINEZ: To uz ma Mustang.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Náhodou umělý brm brm je super. Bylo by skvělý mít v kabině EV možnost zvuku spalováku dle výběru (nějaká appka třeba), kterej by během jízdy reagoval na „plynový“ pedál. Ven by to jít nemuselo.
    RSZ
    RSZ --- ---
    CRAZY_IVAN: asi konvenčnější bodywork, wiring.. ale pro nás zákazníky (bazarové) to nemusí být nevýhoda:)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    Skoro ako cybertruck, ale z vacsej dialky ... https://9gag.com/gag/adP356Z
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    navíc evropa jim bude u prdele, ani aktuální charger se v EU neprodával
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    NIKDAS: mělo by to být externí
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    CRAZY_IVAN: Ten umělej výfuk jim bude řvát jen dovnitř, nebo nepočítají s evropskou homologací? (minimálně v DE jim tohle určitě neschválí, vzhledem k tomu jak tvrdě postihujou aftermarket výfuky s vššími dB).
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    S plaid - 2166 Kg
    Charger - 2648 Kg
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    DZODZO: jj, všiml jsem si toho až po postnutí :)

    mě teda překvapuje ta váha, to je fakt šílený ...
    Model S Plaid 4,776 lbs
    Model X Plaid 5,248 lbs
    Model 3 LR AWD 4,030 lbs
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    CRAZY_IVAN: z 0 na 60 miles per gallon za 3.3 sekundy pobavilo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam