• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    NIKDAS: To je spuštění stěračů. Já chci nastavit větší intenzitu, když automatika nestírá dost. Na to mají normální auta na tý páčce někde normální přepínač.

    Tesla ho nemá, protože šetří.

    Jo a pak tu samozřejmě máme tu legraci s parkovacíma senzorama. Zatímco TM3 2019 je v tomhle na parkování super, TMY 2024 je auto, ve kterým by třeba moje žena prostě jezdit nemohla a já bych se s ním třeba v Praze taky cítil nejistě, protože postrádá technologii, kterou má moje auto z roku 2004.
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    NIKDAS: Zatím :)
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    BOBASH: TMY ma ovladani steracu na leve pacce blinkru.
    Je to ten cudlik na konci packy.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    JYRKA: Jinak článek bude ještě jeden, o tom, jak moc vadí/nevadí zastaralost.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MAGE: Pise "zcela nefunkcni":

    "Je zcela nefunkční "funkce ochrana baterie" (nabíjení na 80 %), které je ignorováno a nabíjí dál!"
    MAGE
    MAGE --- ---
    LAUNCHER: LAUNCHER: Neni tohle cas od casu normlani chovani? Mam to podobne na iPhone kde mam nastavene 80% ale pise tam ze nekdy se nabije do 100% aby si potrvdil tu maximalni kapacitu.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    LAUNCHER: HOUMLES: Díky moc, fakt to tam bylo :) TMY černá má kód PBSB, což mi hnedka vyhodilo výsledek :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: A tech lidi, kterym tohle take zlobi, je tam vice...

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NIMBUS: Uff...

    "Je zcela nefunkční "funkce ochrana baterie" (nabíjení na 80 %), které je ignorováno a nabíjí dál!"

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    KORKMAZ: Teslu doporučuju vyzkoušet na delší dobu než jenom hodina. Nakonec se ukázalo že je to víc promyšlený elektromobil, než předělané spalovací auto od lidí co celý život dělali jen spalovací auta. Provnání tlačítkový telefon Nokia vs dotykáč Android nebo Apple.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    NIMBUS: škodovka a SW/FW/HW
    JYRKA
    JYRKA --- ---
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ve čtvrtek budu mít v ČB přednášku o cestování s EV. Bude tam víc cestovatelských přednášek
    Událost Cestovatelský speciál - Čtvrtkon #118 - Čtvrtkon (ČTKN)
    https://ctvrtkon.cz/udalost/cestovatelsky-special-ctvrtkon-118
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    DOCKINEZ: Co nemá ani náznak konvenčního ovládání anebo ergonomický faily...takže letmo je out tesla, volvo a peugeot.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Co je „kosmír“?
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Jinak teda by mě zajímalo, jak se ty pidi e-auta budou prodávat (opravdu asi jen přes bazar...). V rodině uvažujeme právě eUp prodat a vzít místo toho něco kapku většího. Jelikož je to pro rodiče, tak to nesmí bejt kosmír, takže asi zase VW.

    Teď přemýšlím asi moc nahlas, ale jestli se to prodává tak za 3kila (což je v nadpisu toho videa), tak to za pár let ztratilo půlku ceny a když to porovnám s konvečníma golfama, kterých jsem vlastnil a prodal už pěknou řádku, tak tam k takové degradaci dojde zhruba za dekádu, spíš i déle. Nějak se mi nechce věřit, že by ta elasticita nabídka-poptávka byla o tolik jiná.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    KORKMAZ: Taky jsem mrknul na mobile.de a další portály a nabídka kolem 300k nic moc a ještě zpravidla s defektama.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    PEPAZZ: A mohl bych tu corsu za 3kila vidět? Nedávno jsem po ní koukal a bylo jich jen pár a tak za půl míče.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    Soul chce po masivním požáru omezit nabíjení elektromobilů - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/auto-soul-chce-po-masivnim-pozaru-omezit-nabijeni-elektromobilu-40485400

    unrelated k tomuto som vcera stretol na okreske nejaky elektricky mercedes co siel asi tak 30km/h a blikal vystraznymi, zrejme mu v poli dosla stava
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam