• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAUNCHERElektromobily 🏞️ 🛣️ 🏎️ 🚗 🚐 🚙 🚌 🚒 🚛 🔌
    Vitejte v boardu Elektromobily!

    Prosim dodrzujme stejna rules*, jako napriklad v obdobnych subreddits na Redditu.

    1) Zadne vulgarity.
    2) Toto je SFW board.
    3) Bez ICE prosim, na to jsou na Nyxu vhodnejsi boardy.
    4) Toto neni vhodny board pro napr. vase culture wars proti EV.
    5) Board je urceny primarne pro majitele EV a zajemce o nakup EV. Omladina "az mi bude 18+" tez vitana, fandim vam.
    6) Idealne drzme diskuzi v pratelskem duchu.
    7) Mit nazor na CN automobilky, Elona Muska, temnou minulost nekterych DE a IT automobilek, Henryho Forda I atd, muzete. Ale prosim snazte se neprekrocit bod 6, nebo dokonce bod 1. Pro tyto ucely prosim vyhledejte boardy vhodne pro ostrou socialni nebo politickou kritiku.

    Diky za pochopeni 🤦‍♂️ Pozor, druhé varování může být za 7 dnů RO i hůře.

    Prejeme prijemnou zabavu 🚗🔋 a hlavne bezpecne kilometry za volantem / s autopilotem.

    * Work in progress
    rozbalit záhlaví
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    EU CT KIT! #humor

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MINER: Humor: Tak to si nečti o založení VW a konstrukční činnosti F. Porsche.

    Teď vážně: Rozumím, co Ti vadí. Vmímam Muska v mnoha směrech velmi pozitivně, včetně nákupu Twitteru, jehož community notes jsou úžasné proti šíření nesmyslů. Ale některé jeho posty a kroky zrovna ohledně agrese RU vůči UA mě velmi mrzí, souhlas.

    Kompenzoval jsem si to morálně tak, že jsem na UA poslal další peníze 😊
    KEB
    KEB --- ---
    DAN_F: gratuluji, jedním sarkasticky ironickým postem jsi vyvolal hotový shitstorm.

    A já jsem si z toho odnesl, že blowup už je ve svajcu moc dlouho a zapomněl, jak funguje humor smejicich se bestií
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam