• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    rozbalit záhlaví
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: ke snum se stavim kladne:-) kde bych bez nich byla?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ale co ty sny jako takové?
    V podstatě mi nešlo o výrobu vašeho osobního snáře, spíš jsem chtěla zjistit, jak se stavíte ke snění a výkladu snů a těmto věcem obecně.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    No, ale do rajónu bych mu s mrkví nelezl ;-)
    SETEC
    SETEC --- ---
    NATASHA: taky to byla jeho kvetinka :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    JOGIN: V tom případě jsi normální sváteční vegetarián, zatímco hroch je zásadový :)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Já taky a přitom někdy nepohrdnu flákem steaku ;-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Hroch je býložravec :)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Taky se dívím tomu hrochovi... ;-)
    SETEC
    SETEC --- ---
    JOGIN: Nevkusne :)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Naposledy si pamatuji, jak chtěl hroch sežrat mou exmanželku a já se na to díval s neutrálním pocitem. Takže zřejmě ukončena jedna etapa ;-)
    SETEC
    SETEC --- ---
    ME se sny z daji v momente nejakeho silneho stresu, nebo kdyz nejsem ja sam nejak vnitrne v pohode nebo prozivan njaky obzvlast silny emocionalni zazitek, nikdy se sny nezabyvam, protoze podle me i kdyz maji nejake logicke zakonitosti tak presto jsou to jen urcite moje predstavy, jen jsou pro me signalem ze jsem nejak "rozruseny".
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    NATASHA: Chces to poseptat do ouska? :-) Ale pozor, aby pak ten muj sen nebyl nakazlivej. :-D
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SHEEN: No, to by mě zajímalo, kterého z nich myslíš. Mně jich tu chybí víc, ale však oni se zase objeví :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    GRETKA: Nedávno byly sny jako téma v Dobrém ránu na ČT1. Zdálo se mi, že je to zajímavé téma, kterému jsme se tady už nějakou dobu nevěnovali.
    Není to ani moc osobní věc :)

    Já se průběžně svými sny zabývám jako inspirací, případně si je tak instantně pro sebe vykládám. Opravdu jsou dobrým barometrem mé kondice, zvlášť té duševní.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Někdo mi tu už pár desítek příspěvků chybí. :-)) Možná se mi o něm bude zdát sen. ...
    TYCHO
    TYCHO --- ---
    Mám velmi málo snů, alespoň těch, o kterých bych věděl. Já vím proč, to když jsem byl malý, stále se mi opakovaly dva velice hrozné sny a já jsem se vžycky před spaním modlil kadělíčkovi, prosím ať se mi nic nezdá. Po čase se to splnilo. Asi jsem si měl přát, ať se mi nezdá hrozný sen, protože nyní se cítím o něco ochuzen. Nevím co s tím.
    Mívám ale věštecké sny. Ty jsou jiné než normální a je to vždy úsek v čase, který vidím dopředu. Nevím ale kde v tom čase se ten úsek nachází a poznám ho teprve až se opravdu stane
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Tedy ehmm, ze sousedu, kupodivu ani ze sousedek. :-D
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    NATASHA: Zatim mi nikdo ze sousedu nerikal, ze bych chodila v noci v kosilce po strechach. :-)))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SHEEN: Nemáš sklony k náměsíčnosti?
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Sny jsem si velmi často pamatovávala. Bylo pár snů katastrofických, které se vraceli. Vetsina mych snu byla spjata bud s realnym zivotem, byly to reakce na realne situace, casto tak zive, ze bylo velmi obtizne poznat, zda jsem danou vec prozila ci jen snila. Nebo to byly sny o ruznych utecich pred nejakym nebezpecim. Pokud byl sne hezky, pak jsme si ho rada dosnivala v takovem tom polospanku, kdy proste prodluzujete pribeh tak, jak je vam to mile.

    V posledni dobe se to ale zmenilo, bud si sny vubec nepamatuju nebo jsou velmi zvlastni. Shodou nahod zrovna dnes v noci jsem mela zvlastni sen, ktery vizualne mi neprisel nijak zvlast nebezpecny - jen jsem stala na jakemsi miste o rozloze ctyr ctvercu, kde tri byly volne a ctvrty byl sraz nebo mozna naopak o patro vyse, to nelze presne urcit a ja jsem nevidela nic nebepzecneho a dokonce jsem vedela, ze z toho mista mohu odejit a jak, presto jsem se probudila stojic na posteli a pomerne vydesena. Netusim vubec proc.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    DRAGEL: Nu, já ten klub znám, to už je přímo o konkrétních výkladech a zapisování snů.
    Tady se spíš snažím zjistit, jaký vůbec mají lidé vztah ke svým snům a zda se zajímají o něco víc než je výměna snů jako zážitků, odkud na to jsou etc.

    Jinak si myslím, že DZEJNA provedla poměrně úspěšnou autoanalýzu, ke které by se sice dalo jistě ještě něco dodat, ale je otázka, jestli by si to přála. I k tomu to zapisování slouží, člověk se zamýšlí nad věcí poněkud "zvenčí".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam