• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    K tématu - báseň současného českého autora, jednoho z mladších:

    RVEME SE O KOST

    Rveme se o kost, malí i velcí,
    Rveme se o kost, sráči i smělci.
    Kdo říkáš, že ne, tak radši ztichni.
    Rveme se o kost.

    Všichni.

    Najít si místo na tomhle světě
    Flek, odkud nikdo nevykope tě,
    kde jenom sobě zdůvodníš zrady.
    Najít si místo

    tady.

    Jeden jak druhej, druhej jak třetí,
    rveme se o kost a roky letí.
    Máme svý jistý A co nás čeká?
    Špinavá hnědá

    deka.


    Radek Malý to napsal (sbírka LUNOVIS, BB art, 2001), když mu nebylo ani 24. Je to adekvátně naštvané...
    Zajímavé je, že v průběhu života tenhle pohled člověk jaksi ztrácí.
    Přestane psát (vidět, přemýšlet...) a začne se o tu kost rvát, najednou docela snadno a samozřejmě.
    Tu změnu v sobě by myslím bylo dobré pozorovat, umět vystihnout - v okamžiku, kdy je ještě možné se jí vzepřít.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA: Upřímně řečeno, tuhle naprostou svobodu vykládat libovolně a libovolnou formou o čemkoliv máš na Nyxu skoro všude. Pak do toho či tamtoho klubu vstoupím ve snaze dozvědět se něco...odlistuju 10 stránek zpět a nedozvím se nic. Lidi se dobře baví, o to nic, to je fajn...
    Ale myslím, že je dobré mít volbu. Buď se hlavně bavím nebo hlavně přemýšlím.
    Já bych radši, aby se tu hlavně přemýšlelo.
    Jsem zkrátka méně hodná a méně tolerantní.
    LALINA
    LALINA --- ---
    ale proc se nepresunout k nakladnym okurkam, kdyz si o tom lidi chteji psat? copak tvuj klub je nejaky verejny medium, kam novinari pisou prispevky na zadane tema a na objednavku? neni lepsi svoboda projevu? pokud puvodni tema je nosne, udrzi se samo... v nektrejch klubech trebas jedou dve tri temata zaroven a lidi se v tom ani moc neztracej...
    dneska zrovna ukazkovej priklad v klubu o ebm hudbe... od rana resime bramboraky a vcera pravopis... teda je to dost vyjimecny, ale nikdo tam z tohoneni nervozni... kdo se chce bavit o hudbe, bavi se o hudbe a kdo o receptu na bramborak nebo narecich, tak si povida o tom:-))

    no, fakt je, ze Were dnes neni pritomnej, ale on je i tak hrozne hodnej a tolerantni, mohla by ses od nej ucit, Natasko, chicht:-)))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    JOGIN: Moderující moderátor zas není takový nonsens. Diskuse má tendenci se stromovitě větvit a během několika stránek jsme od původní debaty o uměřenosti nakládání s financemi u nakládaných okurek.
    Pak je myslím na místě připomenout její původní směr nebo obsah.
    Já osobně bych u spousty klubů uvítala, pokud by jejich majitel obdobnou hygienu občas vykonával.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Něco jako organizovaná dovolená ROH :-)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    NAT: Jsem rád, že ses nechala přesvědčit, protože to tvé moderování mi docela vadilo ;-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: :-)) no dobre, ale ja ho nepojdeu, to uz snad radsi to vlastenectvi:-)))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA: Ne nutně, téma je přece pohyblivé.
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: jo, hodne hodne hodne zen myslej a reagujou jako chlap..ale to je do jinyho klubu...
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: no ja napsala "prd" a tys me poradila lusteniny nebo co...tak nevim:-))) mozna slo o uplne jinej prd nez muj, ja na verejnosti neprdim:-]]]


    ale jinak mas pravdu:-)))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA:
    a uz bychom se tedyy mohli zacit povidat o necm jinym, nez o me, ne? abyste nahodou nezacali generovat "Laliny problemy", hehehe

    Hele, ženo, my jsme s Tebou nezačínali, to na nás nehodíš :)
    A když takhle úplně sama od sebe píšeš odstavce o tom, jak nemáš problém - no, vypadá to podezřele a vede k postupu:

    1. A: Heč, nemám problém. B: Co? Ty vejtaho, to ti nežerem, just ti nějakej najdem.

    2. A: Nemám problém a nemám a jestli myslíte, že mám, tak nemám, jasný. B: Hele, nemáš problém?
    LABRADOR
    LABRADOR --- ---
    náhodou, ta reklama na tu půůůjčku s tou malou holkou, je suprová :o))
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: ale pochop: ode me slovo problem neslysi..ode me ho neslysi nikod... co je na cely veci kuriozni je to, ze ja nemam problem, ale lidem to pijde divny a hledaji a vyrabeji mi problemy...ja proste mamce rikam, ja jde zivota a co zrovna resim a jak se cejtim a ona kdoviproc kdyz se zrovna necejtim emericky, ma dojem, ze mam problem... tuhle v klubu, kterej se vyslovene jmenuje "jsem singler a bavi me to" porad nekdo snazil preesvedcit, ze mam problem a dodaval porad nejaky osvedceny rady...to je proste legracni fenomen, ale nejak uz jsem se s tim porovnala..kdyz budu chtit mit od lidi pokoj a aby do me nehustili rady a napady, jak vyresit moje PROBLEMY, proste jim nejakej peknej , vykrmenej, nalestenej a u(po)chopitelnej predhodim a hotovo:-)

    a uz bychom se tedyy mohli zacit povidat o necm jinym, nez o me, ne? abyste nahodou nezacali generovat "Laliny problemy", hehehe.

    ostatne ja vim, ze postoj "nemam probelm" je provokativni a asi vybizi k nevire a poderzeni a je to svym zpusobem jen heslo a ne uplne pravdivy..jisteze mam mnoho temat k reseni a projiti skrze ruzny lekce testy a zkousky, ale o tom se mi psat nechce.. na to tenhleten klub neni.
    tady se budeme stourat:-]]] teda v kravinach..ja jsem bud bejk nebo tygrice, takze ve me se tu stourat nebude:-)
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    NATASHA: :-) presne tohle me napadlo...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA:
    Podle knih o rozdílech mezi mužskou a žeskou psyché Tvoje matka reaguje jako chlap = když slyší problém, hledá řešení.
    Já to znám, já taky předkládám řešení místo abych položila ucho na stůl :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: nojo, kdysi se tu tusim Jogin a Snop stourali ve volovinach - (tedy ve vlastnich hovnech) a bylo to vazne opravdu vy_ziv_ne:-]]]]
    LALINA
    LALINA --- ---
    NATASHA: no, ty jsi chtela, abych formatovala problemy... ja bych se na to bejvala vyprdla:-]]]

    s jakouze kladou??? teda...eh.. doufam, ze nemyslis... ale to neeeeeeee ;-]]

    ad problem problem: tohlectononc slysim velmi casto od maticky moji rodne, ktera by me nejradsi zbavila vsech problemu a potizi, ktere podle ni mam....:-))
    hele, ja k ni nekdy zajedu, poklabosime, ona je hodne zvedavej clovek a porad se pta, tak ja ji odpovidam, taky ji trochu pouzivam kdyz si potrebuju nahlas srvonat muslenky, ale ona to asi nejpsis chape tak, ze ji predestiram "problemy" a hned se je snazi resit a radi a tak dale... je proste prilis aktivni.....kdyby jen tak sedela, pila caj, pokyvovala hlavou a pletla svetr trebas, bylo by to asi lepsi:-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SHEEN: V tomhle klubu je snadné směrovat ten výrok - terč jsou všichni.
    Šťourání v kravinách, lapidárně řečeno, je to, co RELATED živí.
    A co třeba mě moc baví :)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    NATASHA: A jajaj, to jsi mne zasahla tim problemem. .-))
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    LALINA:
    Smutno je člověku samotnému. Sex je taky prima.
    Já osobně jsem vždycky spokojenější s partnerem/partnerkou než bez.
    Ale jinak si tedy odborně myslím, že s touhle kládou si musíš pomoct sama a pindy ostatních přijdou především tehdy, když otázku předestřeš a oni budou mít pocit, že je žádoucí, aby se vyslovili :)

    A jinak problém problém: Jo, to když člověka netrápí nic důležitějšího, začne se šťourat v kravinách :) A o tom já něco vím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam