• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    ...ha, že já se vůbec snažím, chuť podzimu byla už dávno objevena: http://www.witch.cz/casopis.php
    Mimochodem, existence tohoto časopisu mě zarazila. Navíc, konzultací s kolegyní, matkou dvanáctileté dcery, jsem zjistila, že vůbec není nahodilá a plná protivenství. Bohužel.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Například přemýšlím, jakou chuť má podzim. Zdá se mi, že slanou.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Máme nové téma.
    Není příliš jasně formulováno, ale zato není limitující.
    EVA_
    EVA_ --- ---
    JOGIN: Vynikající nápad....:-) Nejlepší sport na světě.
    KUATO
    KUATO --- ---
    LESANKA: ale zase si musí člověk připomínat, že všechno je pomíjivé :o). Takže i celá řada tužeb a sklonů, ke kterým každý z nás tíhne by měla být takto nahlížena, aby se ukojila/pochopila a odpadla.
    LESANKA
    LESANKA --- ---
    Planovani? No tak normalne asi, spis kratkodobe, obcas strednodobe. K budoucnosti se ale stavim spis praci s pritomnosti samotnou nez planovanim jako takovym, ktere vesmes vychazi s pritomnych tendencii a situace....proste chci rict ze na budoucnost ma nejvesti vlyv jak ziju nyni.

    Takze je to o te bdelosti, uvedomovani si proc delam to co delam, jestli to je skutecne to co chci delat, jestli je to pro me prospesne, kde to ma koreny. Sledovani mechanismu a vzorcu chovani.

    Jo a to sneni bych taky nepohrbivala, je to mocnejsi nastroj nez se zda. Zit sve sny neni vyctena fraze ale popis stavu ktery je snad jediny realny, to prave to vsechno ostatni je zatim jenom iluze. Kdo alespon par krat zazil vi ;-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Mlhavá realita byla dnes ráno k vidění u nás na kopci. Velice žánrové, přímo to svádělo k melancholii. Naštěstí pak nastoupilo ranní slunce a vše se opět stalo jasným a zářivým.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Tak jsem dostal nápad se naučit na windsurfingu. A mě když něco napadne...
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    ja naplnuji zivot mlhavou realitou (v te hospode) :-))
    SNOP
    SNOP --- ---
    Asi naplnuji zivot nejakymi mlhavymi idealy...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    PARAZIT: Jde asi jen o slovíčka...přijde mi to jako takové románové vyjádření, "žít své sny". Řečeno prozaičtěji to znamená, že žiješ, jak si přeješ. Dobrá věc, rozhodně.
    PARAZIT
    PARAZIT --- ---
    NATASHA: Jak u koho, většina lidí sní, aby svůj život naplnila nějakými mlhavými ideály, které si nalhává, že jsou cíle, ale někteří své sny žijí a pak jsou to cíle, ne?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    PARAZIT: Myslím, že to je odpověď na trochu jinou otázku. Plánování je činnost poměrně konkrétní, snění je součástí hygieny duše, ale ke skutku od něj velmi daleko.
    PARAZIT
    PARAZIT --- ---
    ...Pár snů by se našlo...
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Spíš pozitivním.
    SNOP
    SNOP --- ---
    Hm, strednedobe plany mam pozitivni, dlouhodobe zadne, kratkodobe jak kdy.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Je dobré, pokud máme cíle v jedné tematické skupině, pak je větší naděje na úspěch :)
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    ale i negativnim. jeste nejdu z hospody domu.
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    pozitivnim. napr. pujdu na pivo :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Zajímalo by mě, jestli nějak určujete nebo zaměřujete svoji budoucnost.
    A pokud, děláte to negativním vymezováním (nebudu dělat to a to) nebo pozitivním (budu dělat)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam