• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    SNOP: presne jak rikas. absolutne zadny smysl, blby ve vsech rovinach. na rozdil od nat me to rozhodilo :-)
    SNOP
    SNOP --- ---
    NATASHA: :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: To je příliš pravdivé. To se mi stává u každé prázdné láhve.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: Kdo mluvil o smyslu?
    SNOP
    SNOP --- ---
    Ale za odmenu ti taky reknu vtip, je z Kacera Donalda :-)

    Pousti se plazi vycerpany cestovatel. Tu najde lahev. Bohuzel v ni neni ani kapka. Vyskoci z ni dzin a rika:
    "Dekuji za vysvobozeni. Za odmenu ti splnim kazde prani."
    "Chci.... domu...." mluvi s namahou vycerpany cestovatel.
    "Tak dobra, jdeme," bere ho dzin za ruku a chce vyrazit.
    "Ale.... Ja chci.... rychle..."
    "OK. Tak pobezime...."

    :-)
    SNOP
    SNOP --- ---
    .... eeee....hmmmm.... aha.... ne. Ani pak to nedava smysl.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Musíš vykročit ze Snopa.
    SNOP
    SNOP --- ---
    |: to je blby na tolika rovinach, ze to snad ani nema smysl komentovat jinak, nez tak, ze se rekne, ze :|
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Kvůli práci se občas dostanu k tématům, která bych si sama nevybrala. A ono je to vlastně na té práci to nejlepší.
    Dnes mě to dovedlo k citátům na téma světlo, a tento zásadně projasnil můj podvečer:


    In the beginning there was nothing. God said, 'Let there be light!' And there was light. There was still nothing, but you could see it a whole lot better.

    Ellen DeGeneres

    NATASHA
    NATASHA --- ---
    STEPNI_VLK: No, já prostě vidím, že personální agentury zas mají co nabízet. Netvrdím ale, že se orientuju ve všech oborech, a když říkáte, že se hledá pořád stejně blbě, nehádám se.
    Potěšování nevyšlo, mňo.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    Ani jako programátor jsem ještě nic vhodného nesehnal. Většinou chtějí lidi na věci jako JAVA, SQL, prostě to, čemu jsem se vždy vyhýbal jako čert kříži.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    NATASHA: No, to já bych zrovna netvrdil. Také už tři a půl měsíce hledám a hovno, hovno, zlatá rybko. Nabídky sice pořád jsou, ale stereotypně se opakující obchodní zástupci, IT a inženýrské profese, sem tam něco jiného. Navíc i na tu nejobyčejnější pozici jsou zástupy lidi - úspěchem je už i nějaký ten pohovor v personálce, neřkuli u zaměstnavatele. Před rokem bývalo na jobs.cz více než 4 stránky nabídek pro můj kraj - dnes jsou to s bídou 2. A to jsem ještě navíc slyšel prognózu, dle které se má vše ještě zhoršovat, a největší nezaměstnanost bude až někdy ke konci roku 2010. Potěšpánbu!

    Ale jo, je mi jasné, že jsi chtěla především potěšit..
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Jo, taky držím palce.
    Pomalu se zase objevují nabídky práce...trošku to polevilo, myslím.
    KUATO
    KUATO --- ---
    drz se
    PERCHTA
    PERCHTA --- ---
    Díky za názory.
    Vyhodili mě z práce, nezbývá mi, než se uskromnit a soustředit se na cibuli a brambory v záhoně. Taky máme ořešáky.
    Možná to je jenom taková malá krizička a už šťastně přechází jako rýma. Přeju všem pevné nervy.

    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Hleďme, Nakonečného nové vydání Lexikonu magie to na kosmas.cz dotáhlo na 7. místo žebříčku nejprodávanější literatury. Pravda, sleva 15% je větší než ta, kterou nabízelo Argo na Světě knihy.
    http://www.kosmas.cz/top10.asp
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    HUSOKACHNA: Racionální pohled je možný, otázkou je, zda jsou lidé schopni racionálně žít svoje životy.
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    NATASHA: když vemeš v úvahu hlavní makroekonomické údaje, stejně ti vyjde, že v ČR se stále jedná jen o zpomalení růstu ekonomiky.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Účelově se krize rozhodně používá všude, kde je to pro někoho výhodné - krizí se zaklínají všichni, kteří chtějí něčeho více (pracovní aktivity) a za méně peněz (výstupu).
    Jistěže nejde o život, ale propouští se a někde jsou lidi nuceni brát si neplacené volno, což bylo dříve (konkrétně v oboru marketingu a reklamy) nemyslitelné.
    U nás v práci jsou například všichni tátové nervózní, protože sám se chlap uskrovní a na pivo mu vždycky zbyde, ale když na něm závisí další tři lidi, už se to řeší hůř. Našetřeno nebo prarodiče v balíku má málokdo...zato hypotéku skoro každý.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    HUSOKACHNA: To je podle toho, která čísla vybereš, viď.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam