• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    KUATO
    KUATO --- ---
    NATASHA:
    řekl bych
    překrásné trumpety..

    však jaká to důvěrnost
    pasáka koz
    k té ztělesněné eleganci
    prchavé kráse
    rostlinné aristokracii..

    zlehka tančí
    nad ostnáčím,
    úklonem hlavy
    odkazuje pasáka

    zpátky

    k trumpetám
    ve lněné sukni

    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO:

    Kaktusy se letos teprve chystají, slunce, toho opravdu silného, co z nich květy vytahuje, ještě nebylo dost. Právě vystrkují první poupata.
    Tahle je z loňského roku --- plně rozvitý květ vydrží nejdéle dva dny.





    


***

    Co si lidé pomyslí

    o takové lásce.



    Trápíš mne žízní. Samotou. A chladem.

    Paže nadbytečné, jak uznáš,

    pozutínáš.

    

Já: po krk v písku. A ty?
    
Kdesi večeříš.



    A přece. Já přece vykvetu.


    Ale jen na jedinou noc -



    a ty musíš dát pozor,

    abys to neminul.



    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO: Alchymisto ;)
    KUATO
    KUATO --- ---
    hehe, nam to vcera taky vyslo paradne. sice se honily mraky, ale zrejme jen za ucelem vytvareni nadherneho panoramatu, kdy kontrastovala krasna modra obloha s dobre nasvicenymi temne sedymi bublajicimi masivy.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: Ajj, to zní velmi pochmurně! Aspoň ale máš signál, abys mohl šířit nepohodu :)

    Já dnes dle plánu vůbec nepřipustila déšť a vyšlo to báječně (kromě malého nedorozumění kolem čtvrté odpolední, kdy jsem asi měla výpadek v ignorování srážek); dokonce i teď je víceméně tropická noc. Cikáda exhibuje atd.
    SNOP
    SNOP --- ---
    Pratele, vam se to povida, med, tresne, kaktusy....
    My prave jedeme Vltavu a takove Lipno v slejvaku, to je teprve posusnanicko... Nebo mrtvy luh, pocitove tak pet nad nulou, dest a vitr... :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Je fakt, že kvetení je rozhodně "related", je to vlastně doklad dobrého pohybu po cestě.

    ...

    Hmm, med je taky správný a dobrý. Zítra se pršení vůbec nezahrne mezi alternativy a bude to :)
    KUATO
    KUATO --- ---
    jestli mas fotak, tak to "mocne kveteni" vyblejskni a hod sem. Syn ma nejake kaktusy, ale tem se teda do kveteni nechce. i kdyz zatim nechciply, tak aspon to muzeme povazovat za uspech :o).

    slunicko klidne podrbu hrabkama, jestli bude zitra svitit, pac chceme tocit med a to by slo v desti blbe :o).
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    (A vida, zrovna asi na deset sekund vylezlo. Možná se nad sebou zamyslí, když ho budeme ještě chvíli drbat.)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO: No jasně, sluníčko je podnítí, aby provozovaly mocné kvetení. Pokud je tedy sluníčko v nabídce, hm.
    KUATO
    KUATO --- ---
    Jakoze je mas venku a hrozi jim utopeni? :o)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Já zas pořád běhám kontrolovat kaktusy :)
    KUATO
    KUATO --- ---
    U nas poslednich par dni furt prsi. Tresne neskutecne rychle rozpraskaly. Je vice nez legracni, ze mam nasbiraneho 180 litru kvasu tyden zpatky a tak tak jsme vcera prebrali dva kosicky na stavu.
    SEDIQ
    SEDIQ --- ---
    LESANKA: poznamka k potapeni: tento druh sportu neni o nic vice (ne)bezpecny nez jakykoliv jiny aktivni sport :-) potapet se "pod led" nebo do jeskyni bez buddyho (zkusenejsiho partaka) je hola silenost bez ohledu na hloubku, klid v mysli ci mnozstvi zkusenosti. Faktem, ale zustava pokud se bavime o hloubce cca nad 50 metru, tam uz musi kazdy potapec spolehat sam na sebe i kdyz muze byt buddy na blizku, ale z cela duvodu "psychycke podpory" nezli podpory fyzicke v pripade nehody. Ve vetsine pripadu je na vine lidsky faktor, hlavne co se tyka "prilisne sebeduvery" ci nedostatku klidu pred ponorem. V minimu pripadech je na vine mechanicky faktor - poruchy lahvi, automatiky, ventilu, pocitace, atd. Zazmatkovani v ledove vode muze byt zapricineno treba i nahlou kreci, ktere neni jednoduche predejit. K nehode se, ale vyjadrovat nechci neb Jogina neznam. Cili neni potreba byt prilis ostrazity pri pohledu na potapeni jako sport, ale byt pripraven celit nadhernemu svetu pod hladinou a vzdy si uvedomit, ze my jsme Ti, kdoz jsou v tomto svete cizinci :-)
    RADAA
    RADAA --- ---
    takže nakonec pro velký tlak - změna :
    rozloučení bude, v sobotu 12.2.2011 v Petřvaldě v 11 hod. v ulici k Muzeu. Pro více informací kontaktujte jeho kamarádku : na FB - Miru Dračice Vacková, skype kejrakejra .... info od dcery : tel. : 775132777, email : nikamia@seznam.cz
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: Ano. Chybíte mi.
    SNOP
    SNOP --- ---
    Znamena to "jasne, prijdu"?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    SNOP: :-)
    SNOP
    SNOP --- ---
    Zvu na vlastne ted uz docela tradicni setkani v hospode U Havrana, 18.2.2011 v 18:00 hodin.
    Zariatnatmikova knihovna
    http://www.grimoar.cz/akcedetail.php?UID=46
    LESANKA
    LESANKA --- ---
    Kdyz je to tak vecne a fakticky napsane vyzniva to dost brutalne....
    Potapeni je jak vidim slozitejsi a nebezpecnejsi nez jsem si doted myslela...a kdyz to jeste navic clovek dela solo...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam