• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Hmmm, okouzlení --- křehká schopnost.

    (Ale básně umíš lepší ;)
    KUATO
    KUATO --- ---
    dnes jsme byli natrhat nejake maliny, at mame do mrazaku pro deti na zimu.

    krvavé krůpěje
    dozrálých malin..

    ach ta vůně..

    mokré listoví
    pařící se les

    ach ta vůně..

    slaměný cop
    milované ženy

    ach ta vůně..

    nedaleký včelín
    páně Papesche

    ach ta vůně..
    SNOP
    SNOP --- ---
    ok, brnkni.
    KUATO
    KUATO --- ---
    SNOP: hm, mala sance, ze bychom se v K. potkali. jako, muzu ti brnknout, az pujdem na vlak, pac to budem vedet cas prijezdu do K. a treba to vyjde.
    SNOP
    SNOP --- ---
    Jde mi o to, ze my se budeme taky presouvat nejak behem dne, takze bychom asi mohli neco prevzit/vyvezt... klidne asi i vas... jenom nevim, kdy presne.
    KUATO
    KUATO --- ---
    SNOP: pokud to bylo na me - nevim jeste. Jitka se urcite bude chtit vyhnout tomu nejvetsimu paraku pres obed, takze z tohoto duvodu nejspis az nekdy k veceru. ale teoreticky bychom mohli byt v Karlovicich po obede.
    SNOP
    SNOP --- ---
    V kolik hodlas dorazit do Karlovic?
    KUATO
    KUATO --- ---
    NATASHA: jo takhle. prinejhorsim by se cast sudu vyvalila az v pondeli nebo predala do uschovy duveryhodne osobe :o). nebo by se muselo vzit vic sudu. akorat to posledni ma jeden hacek - patrim mezi ty posledni zbyle "hlupe", kteri si nevezou prdel na kopec autem, ale slapou do toho svinskeho kopce pesky, coz spolu s velikosti batohu limituje zdroje :o).
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO: Nu, že cokoliv úžasného Ty přivezeš, mi voni dávno zkanibalí, přece.
    KUATO
    KUATO --- ---
    NATASHA: jak tomu mam rozumet? :o)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    KUATO: Přijedu až v pondělí, takže myslím, že nemám poradní hlas.
    KUATO
    KUATO --- ---
    letos jsme chteli jen na Oko uz ve ctvrtek a uzit si extra den bez deti, ale vypada to, ze budu muset vypalit tresnovy kvas, co uz dobehl, takze se odjezd odsouva az na oficialni zahajovaci patek. muzu vzit vzorek, ale nevim, jestli by to nekdo pil. jeste by to bylo cerstve.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Jako dítě jsem chtěla rodiče potěšit svou rozumností, tedy jsem alkohol odmítala, i když sem tam nabídli (sekt na silvestra). Skutečně si vzpomínám na ten dětský koncept "budou rádi/hrdí, že nechci".

    Nu, a později, když mi došlo, že rozumnost zřídkakdy někoho potěší, jsem to pak doháněla ;)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    dekuji.

    Nat, plany zatim hlavne dat statnice :-)
    a pak uz jen lecit ;)))

    Todle je na Vas syna uhlidat resp. medovinu tak dobre schovat aby nenasel... v me rodine byla vychova drsna ;-), vinny strik (vino rozredene vodou) jsme meli uz jako male deti skoro na kazde rodinne oslave, dedecek francouz se nezaprel, ale zase mamka to korigovala, ze jsme nemuseli... :)
    SNOP
    SNOP --- ---
    A ja i budu, hec :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Viď ---
    KUATO
    KUATO --- ---
    Mas pravdu, Nat. Dneska je vyborna viditelnost. Mesic dorusta, ale je nizoucko. Sakrble, to by se spalo pod sirakem..
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Hleďte, Velký vůz je dnes krásně vidět, i přes světelný smog Prahy --- což teprve tam, kde se zatím hvězdy nezavírají do panelových klícek, hm, Kuato?
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    A, Snope, za ten rum vážně, ale opravdu ne...!
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    GRÉTKO: Jsi dobrá :) A co pak, jaké plány?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam