• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    NAT: Ty jsi nic nepochopila? Neexistuje. Každému funguje něco jiného. Kdysi jsem si myslel, že máme dokonalou rodinu. Rozpadla se. Nebyla dokonalá. Nefungovala. Pak mám známé, kteří žijí úplně stejně. Jim to funguje. Neexistuje model. Můžeme si pouze sdělit vlastní zkušenosti, ale nechtějmě dospět k nějakému univerzálnímu řešení problémů.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Myslím, že bychom se mohli vrátit k tématu, které bych shrnula:
    Model rodiny, který může úspěšně fungovat dlouhodobě.
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    nejak se to tady opet zchatoizovalo... kral je nahy... a poddani se uz ani nesmeji...
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Čekáte, že se dospěje k nějakému konstruktivnímu závěru. To je směšné. Přesně jak říkáš, každý má osobní smysl a tak očekávat nějaký obecně platný závěr, kdy si všichni řeknou, jo, to jsme přišli na úžasnou věc se dá asi stěží očekávat.
    SETEC
    SETEC --- ---
    Uff je tady ted nejake tema ktere se probira? Nejak mi to unika :)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Já se jen pousmál nad demonstrativním odchodem SHEEN, jak ho musela komentovat :-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    JOGIN:
    Osobní smysl je taky smysl :)
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    No a to je ta iluze o smyslu věcí :-)
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Ja se divim, ze vas to porad bavi. Mne teda ne, takze se tu mejte a dejte vedet, az se vratite k necemu konstruktivnimu.
    BILYHAVRAN
    BILYHAVRAN --- ---
    DOTY: smím ze zeptat kdy že to bylo "za našich mladých let" ???? ... já svoje mladá léta prožil v komunistické éře a o tom že by tehdy platila pravidla slušného chování nic nevím ....
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    JOGIN:
    Samozřejmě.
    Kdybych například měla zrovna dovolenou, vyhnilo by to tu i beze mne.
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Ani NATASHU s její ochrannou rukou ;-)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BASPE:
    Držím ochrannou ruku jedině nad klubem.
    A tento klub nezbytně nepotřebuje nikoho.
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    jiste, nejlepsi by bylo se nad vse povznest, nevsimat si malichernosti a zjevne nepravdy neoznacit za lzi....lekarskou peci omezit na ohledani mrtvoly, ridit se heslem " co te nepali nehas" atp...jiste je to prakticke.clovek ma mene starosti.
    ale kazdy to bohuzel nedokaze. nebo nastesti?

    jinak tenhle klub je natashi, prestala bych ji rikat co nema a nema delat...je to jeji klub a jeji rozhodnuti. myslim, ze to nema cenu do nekonecna komentovat - at uz negativne nebo pozitivne.
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    KRULDA: Tak to nebudeme slovickarit a nechame toho tematu, aby Te to nesvadelo, OK?
    KRULDA
    KRULDA --- ---
    NAVON_DU_SANDAU: Straslive nerad slovickarim... ale sam pises leckdy a ja mluvil o vetsinove populaci, ktera se prizpusobi, hm? :)
    SETEC
    SETEC --- ---
    DOTY: stres co?
    NAVON_DU_SANDAU
    NAVON_DU_SANDAU --- ---
    DOTY: Opacne, nejdriv je lepsi se zeptat. Je to moralnejsi, i kdyz mene prakticke. Lide jsou premnozeni.


    KRULDA: Vubec ne, dospeli se chovaji leckdy stejne, ne-li hur nez deti. Tedy vetsinou hur.
    SETEC
    SETEC --- ---
    BASPE: Me bohuzel nazory Beze nudi, nediskutuju s nim, protoze to pro me nema prinos. Mozna leda pokud bych chtel dobry boxovaci pytel, tak Bez je svym pristupem dobry na vybiti vzteku :))

    Ale pokud mas pocit, ze je to pro tebe obohacujici prosim, hura do viru vasne.
    DOTY
    DOTY --- ---
    NAVON_DU_SANDAU: A kdyz dojdou mece a palne zbrane, nastupuji alespon ostra slova. Je treba zvitezit za kazdou cenu... takova je dnesni doba. Za nasich mladych let platila pravidla slusneho chovani... dnes uz asi ne. Vsechno je jinak. Bohuzel. :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam