• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHARELATED - spříznění na cestě
    JOGIN
    JOGIN --- ---
    Jak jednoduché je vytvářet spekulace o skutečnosti ;-)
    TANAEL
    TANAEL --- ---
    GRETKA: mam tve poznamce rozumet tedy tak, ze tamto ID neni a nebylo pritelem Setece a lze? a ze Setec nijak nemuze ovlivnit to, co tam ma napsano? No ano.
    Ale to by znamenalo, ze to ID je opravduhodne zlomyslne a spatne. uf, mas pravdu, do "pratel" si me muze dat kazdy bez toho, abych to mohl ovlivnit. Chudak Setec:-/
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    GRETKA: Tohle jsem taky jednou zkusila..... bezva prohlédnutí.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Diskuse je právě tak konstruktivní, jak konstruktivní jsme my sami.
    TANAEL
    TANAEL --- ---
    SETEC: nemam potrebu hazet kamenem a cimkoli.
    Jak rikam, pripomnel jsi mi to sam tim, jak tu vedes diskusi o pratelstvi a pritom delas ty nejzakladnejsi chyby v budovani pratelstvi.
    Nehodil jsem kamenem, jenom jsem se slusne zeptal, jestli ty si tak nejak predstavujes udrzeni kamaradstvi a pratelstvi.
    To ID udelalo asi chybu, kdyz ten text napsalo tak, jak ho napsalo. Vyslovene te nuti ty penize nevratit, protoze potom budes z pratel vymazan.
    A kdo by chtel byt vymazan, ze?

    taky je zajimave zjistit, s kym vsim tady clovek muze byt "spiznen" aniz by nejspise hnul brvou ;-)
    prominte, jsem tu tak malo, a kdykoli sem prijdu, nachomytnu se k nejaky neprijenosti az to vypada, ze se tu snad nic jineho nedeje a ze ja jsem jenom kritik. omlouvam se.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Problém, tady nešlo o poznání vlastních přátelství, ale o to, jak poznáte, že něčí přátelství jsou taková či onaká.
    SETEC
    SETEC --- ---
    TANAEL: Hod kamen :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ano. Důležitá je taky hygienická funkce přátelství.
    Možnost říci vážně a upřímně příteli: "Tohle jsi přehnal.", "Dej pozor, koketuješ s něčím nedobrým"....atd.
    A být slyšen a vnímán.

    Umíte tohle říci? Umíte tohle slyšet?
    CAMAEL
    CAMAEL --- ---
    SHEEN: Já osobně poznám neomylně přítele, když jsem s ním a jsem zároveň naprosto sama sebou. Nemám potřebu se přetvařovat, něco skrývat či se dělat lepší.
    Je pravda, že přátelství je více druhů a nejsou všechna stejná. Kolik je různých lidí, tolik je různých druhů přátelství.
    TANAEL
    TANAEL --- ---
    ted jsem se ti dival na info a je to tam porad. Takhle ty udrzujes pratelstvi? ;-)
    TANAEL
    TANAEL --- ---
    SETEC: to jsi mi pripomnel: jsem se kdysi nekdy dival na info jednoho ID tady na nyxu a u tvyho jmena tam bylo napsany neco jako: "az mi vrati prachy, vymazu ho z pratel."
    ted jak te ctu o tom pratelstvi, tak jsi mi to pripomnel. Je to o tve kvalite jako pritele? je to o pratelstvi?
    SETEC
    SETEC --- ---
    Sheen srdcem a vysledky podle cinu.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SETEC: Jak to rozlisis?
    SETEC
    SETEC --- ---
    SHEEN jo chapu, ale ja se tady nebavim o socialni masce "jsem pratelsky" ale o skutecnem pratelstvi.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SETEC: Nevim, dosud se mi to nezdalo. Mozna k tomu dojdu az casem. ... Nicmene znam kupa lidi, kteri maji stovky pratel a stoji uplne za nic, jak oni, tak jejich pratelstvi. Jediny, co v tom je, ze umi vysedavat v hospode.
    SETEC
    SETEC --- ---
    SHEEN hmm ja se snazil nadhodit ze schopnost kvality pak ukazuje i na kvantitu ... myslim, ze v tom je urcity zakon.
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    SETEC: Kvantita je obvykle k nicemu, rozhodujici byva kvalita.
    SETEC
    SETEC --- ---
    NATASHA: Vidim ze na tohle se asi koukam jinak


    NATASHA: NEvim ja se na to divam mozna spise z hlediska jineho z hlediska te kapacity. Myslim, ze kazdy ma tu kapacitu z nejakeho duvodu. Ale neni to proto ze by potreboval min neo vic pratel ale spis podle toho jak se chova.
    PETRA_SLUNICKO
    PETRA_SLUNICKO --- ---
    NATASHA: Hřebíček do hlavičky!
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    NATASHA: Nezbyva nez souhlasit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam